Authentiek en sfeervol vakantiehuis in de Lot-et-Garonne

Authentiek en sfeervol vakantiehuis te huur in de Lot-et-Garonne streek: www.latourre-sud.be. Rustig gelegen in een klein dorpje in de buurt van Penne d'Agenais aan de rand van een plateau in een landelijke omgeving met vergezichten en glooiende dalen. De streek wordt niet voor niets het Toscane van Frankrijk genoemd.

Mooie, karaktervolle woning, volledig uitgerust en voorzien van alle comfort.

Lieve Delaruelle

Lieve Delaruelle is lid sinds 20/02/2019. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands.

Bekijk het volledige aanbod van Lieve
€ 650,00

    € 70,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt nederlands

Woonkamer met zithoek (zetelbed twee personen), televisie (TV Vlaanderen), DVD-speler en deuren naar terras. Open keuken met ruime sfeervolle eethoek met fornuis, oven, koelkast en diepvries. Vaatwas is aanwezig. Ruime mezzanine met tweepersoonsbed en een stapelbed, wastafel. Slaapkamer met tweepersoonsbed. Badkamer met douche en wastafel. Apart toilet. Opbergruimte met wasmachine.

Zonneterras met teakmeubelen, BBQ en parasols. Privé-zwembad met ligstoelen en een terras 'Place du Pastis' met pingpong tafel en buitenbar.

Het departement Lot-et-Garonne, gelegen aan de randen van de Perigord, de Quercy, de Landes en de Gascogne, genesteld in het hart van het Zuidwesten .

De Lot-et-Garonne is een gebied waar je nog helemaal tot rust kunt komen. De natuur en haar producten zijn puur, net als de mensen. Het kwaliteitslabel de ‘sourire du Lot-et-Garonne’ is niet voor niets het kwaliteitslabel van deze regio en veelgebruikt.

In de buurt bevinden zich tal van Middeleeuwse dorpjes en vele bezienswaardigheden, waaronder het Muséum du Foie Gras in Frespech. Vergeet zeker niet te genieten van de vele 'marchés gourmands' waar je kan genieten van overheerlijke streekproducten. Bordeaux, Dune du Pilat, Toulouse en vele andere mooie steden zijn binnen handbereik.

De Cahors streek is eveneens bekend omwille van zijn smaakvolle en prachtige wijnen.

Apr 2021

Mei 2021

Laatst aangepast: 14/08/2020 11:55