Gerestaureerd hoevetje in unieke rustige omgeving - alle info www.galantou.com
zeer compleet ingericht; inclusief nieuwe keuken met kookeiland, living en veranda, 3 slaapkamers, badkamer en overdekt terras, privé zwembad (10x5m) en tuin 2ha in bosrijke omgeving.
Wifi beschikbaar
alle info : bezoek onze website www.galantou.com
Vakantiehuis ligt op 3km van het dorpscentrum met vele winkeltjes, restaurants en supermarkt.
Monflanquin is een prachtig middeleeuws stadje dat is opgenomen in de lijst van de "150 mooiste dorpen van Frankrijk".
Vele excursiemogelijkheden naar andere mooie dorpen in de omgeving + sport- en animatiemogelijkheden
Verbinding naar Monflanquin via luchthaven Bergerac (op 45km) via Charleroi airport
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |