Gerestaureerd hoevetje in unieke rustige omgeving - alle info www.galantou.com

Wim Hallemans

Wim Hallemans is lid sinds 03/02/2019. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, English, français.

Bekijk het volledige aanbod van Wim

Verhuurder spreekt Nederlands, English, français

zeer compleet ingericht; inclusief nieuwe keuken met kookeiland, living en veranda, 3 slaapkamers, badkamer en overdekt terras, privé zwembad  (10x5m) en tuin 2ha  in bosrijke omgeving.

Wifi beschikbaar

alle info : bezoek onze website  www.galantou.com

Vakantiehuis ligt op 3km van het dorpscentrum met vele winkeltjes, restaurants en supermarkt.

Monflanquin is een prachtig middeleeuws stadje dat is opgenomen in de lijst van de "150 mooiste dorpen van Frankrijk".

Vele excursiemogelijkheden naar andere mooie dorpen in de omgeving + sport- en animatiemogelijkheden

Verbinding naar Monflanquin via luchthaven Bergerac (op 45km) via Charleroi airport

Aan meer

Rolstoel toegankelijk

Jan 2020

Feb 2020

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!