Deze prachtige, zeer grote en typisch Franse vakantiewoning met heerlijk privé zwembad voor 13 personen is gerenoveerd in 2005 en bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne.

De woning heeft zijn oorspronkelijke oude stenen muren behouden, zodat het in de zomer binnen lekker koel blijft. De woning ligt op een terrein van 1,1 ha in een oase van ruimte en rust, gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap.

U kunt via onze website FranceVilla Maussac direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

Als u een vakantiehuis bij ons boekt en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro kosten. Kijk voor meer informatie op onze website bij: “Reserveren in Coronatijd”.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 600,00

    € 50,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 400,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Het vakantiehuis Maussac heeft een eigen entree, een salon met houtkachel, eetgedeelte en een grote flatscreen tv. De keuken heeft alle comfort die u nodig heeft. Er is een badkamer met 2 douches en een bad. In de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.

Op de eerste verdieping zijn 5 slaapkamers (waarvan slaapkamer 1 en 2 met airconditioning). De 1ste heeft een dubbel bed met achter een laag muurtje twee één persoonsbedden. Deze slaapkamer heeft ook een eigen badkamer (bad, douche, wastafel en wc). De 2e en 3e slaapkamer hebben een tweepersoonsbed en een kinderbedje. De 4e slaapkamer bestaat uit 3 één-persoonsbedden en de 5de bestaat uit 2 één-persoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel en wc.

Buiten :

Maussac bevindt zich op een terrein van 1,1 hectare gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap. Het is een oase van ruimte en rust. Geniet van de mooie fauna en flora; buizerds, valken, uilen, reeën en bunzings kruisen uw pad. In de grote tuin vindt u een privé zwembad van (9 x 4,5 m), terras met buitentafel en stoelen, grote BBQ, ligzetels en parasols en een trampoline voor de kinderen maken dit vakantiehuis tot een ideale zomerbestemming! Naast de woning bevindt zich een grote droogschuur van 110 m2. Er zijn ook een stuk of zes fietsen aanwezig bij Maussac.

Aan de achterkant van de woning bevindt zich de gîte waar de conciërge zeer discreet verblijft. Hier kunt u terecht voor de sleutel of eventueel voor noodgevallen. De gîte bevindt zich in een afgesloten en volledig apart gedeelte met een eigen terras en inkom (geen inkijk naar u), zodat u niet gestoord wordt tijdens uw verblijf. Het zal zijn alsof er niemand is want deze persoon is ook zeer vaak weg overdag. Wij vinden echter wel dat het vermeld dient te worden.

U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen.

Verschillende warenhuizen en apotheek vind je op 10 km in Miramont de Guyenne.

(9)

Wij hebben genoten van het verblijf!
Geschreven door Ingrid, Jan, Greet, Kristine en Wim op 06/12/2021 15:30

Het was een rustige omgeving, we hebben de stilte nog eens kunnen ervaren. Een korte wandeling vlakbij kan je meteen aanvatten want in de buurt is er een bosje en zijn er velden waar je door kan wandelen. Het domein, het zwembad en de woning waren proper. De keuken is heel goed uitgerust, ook voor hobbykoks. Er zijn scherpe messen, een broodrooster, oven, microgolf, slazwierders, bewaardoosjes, broodsnijmachine, veel bestek en borden,... je houdt het niet voor mogelijk, eigenlijk is alles aanwezig. De kamers in de woning waren ruim en aangenaam. In de slaapkamer met 4 bedden moet je wel een beetje bukken om naar de badkamer te kunnen, maar dat maakt het meteen ook weer charmant.

We hebben zitten zoeken naar minpuntjes maar vonden er eigenlijk geen. Voor sommige mensen kan het misschien wat vervelend zijn dat je altijd de auto moet nemen om vb. naar een dorpje te gaan of om een lange wandeling te maken. Er zijn wel fietsen aanwezig, dat schept mogelijkheden waar wij geen gebruik van hebben gemaakt.

Een aanrader en voor herhaling vatbaar

We hebben 2 prachtige weken gehad in Maussec.
Geschreven door Jeroen D. op 14/08/2021 15:29

Een prima huis waar we met 3 gezinnen ons uitstekend vermaakt hebben. Rust, ruimte, vrijheid en van alle gemakken voorzien! Ook de beheerders Ruud en Gerda bedankt voor de goede zorgen en tips tijdens ons verblijf!

Zeer goed uitgerust huis!
Written on 15/05/2021 15:29

We werden heel goed ontvangen door de verzorgers van het huis, de ligging is top, we voelen ons totaal afgesloten, met de grote tuin, velden en bos eromheen. Zeer goed uitgerust huis, het weer zat deze week niet echt mee, maar met een paar spelletjes en activiteiten voelden we ons daar goed. Heel erg bedankt !

Jan 2022

Feb 2022

Laatst aangepast: 28/01/2022 20:14