Deze prachtige, zeer grote en typisch Franse vakantiewoning (13 ps) met heerlijk privé zwembad bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne. De vakantiewoning is in de zomer lekker koel en in het voor- en naseizoen is het ook heerlijk vertoeven. Maussac heeft een grote privé tuin van 1,1 ha, u bevindt zich dus in een oase van ruimte en rust, gelegen tussen velden en bossen en u heeft prachtig uitzicht over het glooiende landschap.

Prijs tot juli en na augustus gebaseerd op max 6 personen.

U kunt via onze website www.francevilla.nl Maussac direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

U kunt bij ons ook een goede annuleringsverzekering afsluiten.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 800,00

  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
  • Administratieve kosten
    € 40,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 50,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 400,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Het vakantiehuis Maussac heeft een eigen entree, een salon met houtkachel, eetgedeelte en een grote flatscreen tv. De keuken heeft alle comfort die u nodig heeft. Er is een badkamer met 2 douches en een bad. In de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.

Op de eerste verdieping zijn 5 slaapkamers (waarvan slaapkamer 1 en 2 met airconditioning). De 1ste (familiekamer) heeft een tweepersoonsbed met achter een laag muurtje twee één persoonsbedden. Deze slaapkamer heeft ook een eigen badkamer (bad, douche, wastafel en wc). De 2e en 3e slaapkamer hebben een tweepersoonsbed en een kinderbedje. De 4e slaapkamer bestaat uit 3 één-persoonsbedden en de 5de bestaat uit 2 één-persoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel en wc.

Buiten:
Maussac bevindt zich op een eigen terrein van 1,1 hectare gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap. Geniet van de mooie fauna en flora; buizerds, valken, uilen, reeën en bunzings kruisen uw pad. In de grote tuin vindt u een privé-zwembad van (9 x 4,5 m), terras met buitentafel en stoelen, grote BBQ, ligzetels en parasols en een trampoline voor de kinderen. Maussac is een ideale zomerbestemming! Er zijn ook een stuk of zes fietsen aanwezig bij Maussac.

Aan de achterkant van de woning bevindt zich de gîte waar het (zeer vriendelijke) Nederlandse beheerdersechtpaar discreet verblijft. Hier kunt u terecht voor de sleutel of eventueel voor noodgevallen. De gîte bevindt zich in een afgesloten en volledig apart gedeelte met een eigen terras en inkom (geen inkijk naar u), zodat u niet gestoord wordt tijdens uw verblijf.

Omgeving / regio

U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen.

(9)

Wij hebben genoten van het verblijf!
Geschreven door Ingrid, Jan, Greet, Kristine en Wim op 06/12/2021 15:30

Het was een rustige omgeving, we hebben de stilte nog eens kunnen ervaren. Een korte wandeling vlakbij kan je meteen aanvatten want in de buurt is er een bosje en zijn er velden waar je door kan wandelen. Het domein, het zwembad en de woning waren proper. De keuken is heel goed uitgerust, ook voor hobbykoks. Er zijn scherpe messen, een broodrooster, oven, microgolf, slazwierders, bewaardoosjes, broodsnijmachine, veel bestek en borden,... je houdt het niet voor mogelijk, eigenlijk is alles aanwezig. De kamers in de woning waren ruim en aangenaam. In de slaapkamer met 4 bedden moet je wel een beetje bukken om naar de badkamer te kunnen, maar dat maakt het meteen ook weer charmant.

We hebben zitten zoeken naar minpuntjes maar vonden er eigenlijk geen. Voor sommige mensen kan het misschien wat vervelend zijn dat je altijd de auto moet nemen om vb. naar een dorpje te gaan of om een lange wandeling te maken. Er zijn wel fietsen aanwezig, dat schept mogelijkheden waar wij geen gebruik van hebben gemaakt.

Een aanrader en voor herhaling vatbaar

We hebben 2 prachtige weken gehad in Maussec.
Geschreven door Jeroen D. op 14/08/2021 15:29

Een prima huis waar we met 3 gezinnen ons uitstekend vermaakt hebben. Rust, ruimte, vrijheid en van alle gemakken voorzien! Ook de beheerders Ruud en Gerda bedankt voor de goede zorgen en tips tijdens ons verblijf!

Zeer goed uitgerust huis!
Written on 15/05/2021 15:29

We werden heel goed ontvangen door de verzorgers van het huis, de ligging is top, we voelen ons totaal afgesloten, met de grote tuin, velden en bos eromheen. Zeer goed uitgerust huis, het weer zat deze week niet echt mee, maar met een paar spelletjes en activiteiten voelden we ons daar goed. Heel erg bedankt !

Apr 2024

Mei 2024

Laatst aangepast: 20/04/2024 07:09

VIDEO'S