Deze prachtige, zeer grote en typisch Franse vakantiewoning met heerlijk privé zwembad voor 13 personen is gerenoveerd in 2005 en bevindt zich in het heuvelachtige landschap van de Lot et Garonne.

De woning heeft zijn oorspronkelijke oude stenen muren behouden, zodat het in de zomer binnen lekker koel blijft. De woning ligt op een terrein van 1,1 ha in een oase van ruimte en rust, gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap.

U kunt dit huis online reserveren via de website van FranceVilla (www.francevilla.nl) – de directe link naar dit vakantiehuis is : https://www.franse-villa.com/nl/vakantiehuizen/maussac

Bekijk het volledige aanbod van Lydia Mennes
€ 500,00

    € 50,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 400,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Het vakantiehuis Maussac heeft een eigen entree, een salon met houtkachel, eetgedeelte en een grote flatscreen tv. De keuken heeft alle comfort die u nodig heeft. Er is een badkamer met 2 douches en een bad. In de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.

Op de eerste verdieping zijn 5 slaapkamers (waarvan slaapkamer 1 en 2 met airconditioning). De 1ste heeft een dubbel bed met achter een laag muurtje twee één persoonsbedden. Deze slaapkamer heeft ook een eigen badkamer (bad, douche, wastafel en wc). De 2e en 3e slaapkamer hebben een tweepersoonsbed en een kinderbedje. De 4e slaapkamer bestaat uit 3 één-persoonsbedden en de 5de bestaat uit 2 één-persoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel en wc.

Buiten :

Maussac bevindt zich op een terrein van 1,1 hectare gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap. Het is een oase van ruimte en rust. Geniet van de mooie fauna en flora; buizerds, valken, uilen, reeën en bunzings kruisen uw pad. In de grote tuin vindt u een privé zwembad van (9 x 4,5 m), terras met buitentafel en stoelen, grote BBQ, ligzetels en parasols en een trampoline voor de kinderen maken dit vakantiehuis tot een ideale zomerbestemming! Naast de woning bevindt zich een grote droogschuur van 110 m2. Er zijn ook een stuk of zes fietsen aanwezig bij Maussac.

Aan de achterkant van de woning bevindt zich de gîte waar de conciërge zeer discreet verblijft. Hier kunt u terecht voor de sleutel of eventueel voor noodgevallen. De gîte bevindt zich in een afgesloten en volledig apart gedeelte met een eigen terras en inkom (geen inkijk naar u), zodat u niet gestoord wordt tijdens uw verblijf. Het zal zijn alsof er niemand is want deze persoon is ook zeer vaak weg overdag. Wij vinden echter wel dat het vermeld dient te worden.

U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen.

Verschillende warenhuizen en apotheek vind je op 10 km in Miramont de Guyenne.

Aug 2020

Sep 2020

Laatst aangepast: 07/08/2020 13:12