Agenas is een volledig met smaak gerestaureerde XVIII-de eeuwse versterkt hoevecomplex rond een centrale binnenplaats van 3500m². Buiten seizoen fungeert Agenas als artistieke residentie en bestaat uit 1 hoofdlogis (Gîte - 200m2) , een separate Grange voor accoustische opnames met een loft. De grange blijft echter privé.
Het zwembad (10 * 5m) met terras blijft volledig privé voor de gasten en wordt door onze zorgen piekfijn onderhouden.
Wij stellen de privacy van de gasten sterk op prijs.
Het geheel baadt in rust en verschaft een verrukkelijk uitzicht over de valleien.
De gîte (hoofdgebouw) omvat een ruime eetkamer, open keuken en 3 slaapkamers met individuele badkamer. In de gang die naar het salon leidt bevinden zich 2 slaapkamers met gemeenschappelijke salonveranda (de Noordveranda) en badkamer, Dali genaamd
Wij bieden een groot slaapcomfort, alle zijn springbox-kwaliteit.
Naast de zomerterras is er een nieuwe Zuidveranda met een Yamaha G2 vleugelpiano. Vanuit het vakantiehuis is het zwembad steeds zichtbaar. De gasten kunnen genieten van een oefengolfterrein (4000M2) tevens voorzien van een petanqueveld.
Kleurijke markten en festiviteiten in omliggende middeleeuwse dorpen hebben een grote aantrekkingskracht.
De streek heeft inderdaad een Toscaanse look en overal heerst er een gevoel van ruimte en gastvrijheid.
Tevens staan tal van culturele evenementen op het programma. Wandelen, fietsen, waterski, boottochten, kanovaren, golf, paardrijden enen attractieparken zijn op kleine rijafstand aanwezig.In Zuid-West Frankrijk heerst een ware eetcultuur. Foi gras, truffels, wijnen als Bergerac, Cahors, Monbazillac, Buzet enz. De talrijke restaurants verschaffen een zeer goede prijs-kwaliteit verhouding.
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |