Twee kilometer ten zuiden van het middeleeuwse dorp Monflanquin, à la campagne, staat onze eeuwenoude, maar grondig verbouwde boerderij.
Zeer rustig gelegen, met 100% privacy, maar toch op korte afstand van een levendig dorp met winkels.
Vanaf het terrein rond het huis heeft u een schitterend uitzicht op Monflanquin en de glooiende velden.
Meer informatie vindt u op onze website: http://lesbourdeaux.com/nl/kamers-prijzen/13-accomodatie/verhuur-per-week/3-verhuur-per-week.html
Behalve de gastenkamers, Champagne, Sancerre en Fleurie, elk met een eigen badkamer, heeft u ook de beschikking over een slaapkamer op de begane grond, met eigen badkamer, een extra toilet, een grote woonkeuken en een bijkeuken. U kunt gebruik maken van een elektrische oven, 5 gaspitten, een magnetron, een afwasmachine, een wasmachine, een droger, 3 ijskasten, een vrieskast en een bbq.
Op het terrein rond het huis vindt u het zwembad met terras, de zomerkeuken, het schaakbord, een tafeltennis tafel, de jeu-de-boules baan en de diverse terrassen.
Er zijn twee babybedjes inclusief linnengoed ter beschikking. De babybedjes kunnen op elke kamer erbij gezet worden.
Wij zorgen dat Les Bourdeaux klaar is voor uw verblijf; de bedden zijn opgemaakt en er ligt een set handdoeken per persoon klaar. Gelieve badlakens voor bij het zwembad zelf mee te nemen.
Er is toegang tot WIFI.
Tijdens uw verblijf wonen wij niet op Les Bourdeaux. We verblijven echter wel in de buurt en kunnen gebeld worden als er een probleem of vraag is.
Het middeleeuwse dorp Monflanquin is een bastide dorp, waarvan we er in deze omgeving veel hebben. Tussen de glooiende zonnebloemvelden en akkers kunt u andere bastide dorpen en stadjes bezoeken, kunt u gezellige markten en brocantes afstruinen, kunt u prachtige kastelen bezoeken, kunt u geweldig fietsen en wandelen (er zijn meer dan 400 goed aangegeven wandelingen in het departement) en kunt u watersporten op de rivier de Lot of de Dordogne,
Op 15 km afstand van Les Bourdeaux bevindt zich een 18 holes golfbaan.
Het zuid-westen van Frankrijk staat ook bekend om zijn culinaire geneugten; leuke markten met plaatselijke producten, lekkere wijnen, gezellige avondmarkten waar u plaatselijke producten kunt kopen en opeten aan lange tafels en natuurlijk de vele goede restaurants.
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |