Gerestaureerde herenhoeve uit 1776 met uniek uitzicht op valleien en velden waar de tijd blijft stilstaan.

Zwembad met arcade, hoofdhuis, pigeonnier en bijgebouwen in witte natuursteen omringd door pruimelaars (pruneaux d'Agen) en velden.

Ideaal voor onthaasting en ontspanning, voor romantisch verblijf of voor familievakantie.

Zwembad: 5m/8m

Viviane Denayer

Viviane Denayer is lid sinds 17/07/2016. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Viviane
€ 900,00

  • Badlinnen
    € 5,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 100,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 700,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Alles is gelijkvloers ingericht voor alle leeftijden.

Ruime keuken met alle comfort (vaatwas, microgolf, diepvries, oven) en met eethoek /

De living is ruim en praktisch met houtvuur, TV, DVD en bibliotheek.

De badkamer heeft ligbad en douche, lavabo. Er is een apart toilet, wasmachine.

Er zijn 4 slaapkamers (2 dubbelbedden, 2 enkelbedden, 2 stapelbedden, 2 kinderbedjes tot 2 jaar, extra TV) voor 8 personen. extra veldbed eventueel te krijgen.!

Poolhouse met extra douche, lavabo en toilet.

Teak tuinmeubelen (ligzetels en eethoek) en barbecue.

Huisdieren niet toegelaten

Onze woning ligt op een heuvel, 700m. onder het dorpje Saint-Salvy (180 inwoners) en op 5 km van een ander dorp Prayssas met een bakker, slager en supermarktje. De woning ligt op 7 km van het middeleeuwse dorp Clairac aan de oevers van de Lot met zijn strand, bank, winkels, restaurants , enz...) Kano-, boot- en fietsverhuur in nabije dorpjes aan de Lot of Garonne, bijriviertjes of stuwmeertjes. Groot Pretpark en alle stadsvermaak op 20 km. in Agen.

100 gedocumenteerde wandelingen in de onmiddellijke omgeving. Cataloog ter plaatse.

De ruimere omgeving (1 à 2 uur rijden):

Westen: bossen van de Landes, wijngaarden Bordeau en Atlantische Oceaan

Oosten: Lot, wijngaarden, Cahors, Tarn, Toulouse, Carcasonne

Zuid-Oost : Middellandse Zee en Provence

Noorden: Périgord, Dordogne , Bergerac

Zuiden: Pyreneéen, Lourdes

Vlieg en zweefsport

(1)

Prachtig vakantiehuis
Geschreven door Elvyr op 30/07/2019 14:53
Mooi verzorgd vakantiehuis @ la campagne met verfrissend zwembad in een rustige omgeving.

Apr 2021

Mei 2021

Laatst aangepast: 05/01/2021 18:56