Maison Carrolis is een goed bewaard plekje op 2 kilometer van het pittoreske dorpje Saint-Sardos in de Lot-et-Garonne. De woning werd oorspronkelijk gebouwd in 1850 en werd met het nodige respect hedendaags ingericht.

Maison Carrolis ligt op een ruim domein met een panoramisch uitzicht over de vallei en de weilanden. Je geniet er in volledige privacy van een zalige rustvakantie aan het zwembad, van de petanque en de barbecue.

Huisdieren worden niet toegelaten.

www.maisoncarrolis.be

Wij hopen je te mogen verwelkomen in het zonnige Saint-Sardos!

Michel & Els

Michel Verstappen

Michel Verstappen is lid sinds 17/07/2017. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Michel
€ 750,00

    € 50,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 75,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 300,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Gelijkvloers
    • Woonkamer met zithoek voorzien van tv en wifi, eetkamer
    • Keuken uitgerust met alle nodige toestellen
    • Gastentoilet
    • Ruime badkamer met dubbele lavabo, inloopregendouche, wc
    • Garage om fietsen te stallen, bergplaats met wasmachine
    • 1 ruime slaapkamer met tweepersoonsbed (1,60 meter)

Op de verdieping
    • 1 mezzanine met een bed van 0,80 meter dat vergroot kan worden naar een dubbel
      bed (2 x 0,80 meter)

Buiten
    • Aparte ontbijttafel
    • Mooi tuinterras met volledig uitgeruste barbecue
    • Zwembad van 4 x 10 meter met ligbedden
    • Petanquebaan

Maison Carrolis ligt in het hart van de Lot-et-Garonne, in het zuidwesten van Frankrijk.  Het departement ligt tussen Bordeaux en Toulouse. De departementshoofdstad is Agen, op 25 kilometer van Maison Carrolis. De Lot-et-Garonne – genoemd naar de twee rivieren die het departement doorkruisen – is een mekka voor wandel- en fietstoerisme

De regio is rijk aan boomgaarden, wordt doorkruist door bijna 200 kilometer waterwegen en herbergt 3.500 kilometer aan wandelpaden over glooiende hellingen en valleien. Vele dorpen vinden hun oorsprong in het Romeinse tijdperk en de Middeleeuwen. De prachtige vestingdorpen, kastelen, molens, authentieke huizen en boerderijen zijn zeker een bezoekje waard.

Proef zeker ook eens van de heerlijke streekproducten: wijn uit Buzet, gedroogde pruneaux d’Agen, hazelnoten en canard du Sud-Ouest. Je vindt ze bij de plaatselijke producenten, op de vele gezellige marktjes en in de talrijke lokale restaurants. De plaatselijke bevolking ontvangt je met open armen. Hier vertoef je echt nog in het authentieke Frankrijk.

Trek je er graag op uit? Bezoek dan een van de middeleeuwse kastelen, maak een boottochtje op het Canal du Midi of bewonder de wondermooie bloemen in de waterlelietuin. Geniet je liever van de heerlijke gastronomie? Kuier dan gezellig over de plaatselijke marktjes of bezoek een lokale producent van de specialiteiten pruneaux d’Agen, noisettes of wijn van Buzet. Ben je graag actief onderweg? Maak dan een fikse wandeling in de directe omgeving of spring op je koersfiets of mountainbike voor een pittige tocht door de streek.

Kijk voor meer tips op www.maisoncarrolis.be of contacteer ons.

Vlieg en zweefsport

(1)

Prachtige rust- en fietsvakantie
Geschreven door Leo op 18/04/2020 13:08
  • Rust
  • Privacy
  • Comfort
  • Culinair
Heel mooie woning met prachtig zwembad. De streek is ideaal om sportief te fietsen of te wandelen. Zalige streekproducten en gezellige marktjes.

Jun 2020

Jul 2020

Laatst aangepast: 23/05/2020 14:37