PEYRELEVADE is voor de actieve vakantieganger die veel wil doen en zien, maar ook wil genieten van de rust op het terras vlakbij het zwembad of in de schaduw onder de treurwilg en de els.
Peyrelevade is kleinschalig, is gelegen op de heuvels, op de grens tussen de Dordogne en de Lot-et-Garonne, waar wij onze karaktervolle gites hebben, ieder met een eigen karakter, in een omgeving waar het leven nog langzaam gaat en de lucht nog zuiver is.
Bij aankomst zorgen wij dat de bedden zijn opgemaakt en dat er een koud drankje voor u klaarstaat.
Le Tournesol is de kleinste van de twee appartementen die zijn ondergebracht in 'La vieille Grange'.
Deze gîte is geschikt voor 4 personen en bestaat uit twee verdiepingen.
Op de begane grond bevindt zich de woonkamer, met een houtkachel, en een volledig ingerichte keuken met was- en afwasmachine.
De badkamer en de twee overige slaapkamers bevinden zich op de bovenverdieping.
Verder zijn er tuinmeubels, barbecue en tv (Nederlandse incl. RTL 4,5,7 enz.- en Belgischezenders). aanwezig.
In de gite kunt u (gratis) draadloos internet ontvangen.
In de schaduw van de treurwilg kunt u op warme dagen comfortabel genieten van uw maaltijd.
Het zwembad vindt u op enkele meters afstand.
PEYRELEVADE ligt net over de departementsgrens van de Dordogne. Officieel behoorthet nog tot het departement de Lot-et-Garonne.
Veel mensen beweren dat de Dordogne en de Lot-et-Garonne;de mooiste streken van Frankrijk zijn. Wij zullen dat niet tegenspreken!
Integendeel. Voor rust-, natuur- en cultuurgenieters is de Dordogne of de Lot-et-Garonne de vakantiebestemming bij uitstek.
Direct in de omgeving zijn prachtige dorpen en kastelen te vinden (de Dordogne alleen al telt ruim 1200 pittoreske dorpen, waaronder enkele tot de mooiste dorpen van Frankrijk behoren), uitgestrekte bossen, interessante musea en niet te vergeten een rijkdom aan prehistorie, ook sportief gezien, is er veel te beleven: wandelen, fietsen, golfen, kayakken en vissen.
Peyrelevade ligt dichtbij twee dorpen waar u dagelijks vers stokbrood kunt halen en andere boodschappen kunt doen.
Villefranche-du-Perigord (ongeveer 6 km rijden) is een klein dorp in de Dordogne. Het is een ommuurde, middeleeuwse Bastide, met winkels en gezellige bars en restaurants. In de schaduwrijke straten vind u alle winkels voor de eerste levensbehoeften.
Het andere dorp heet Sauveterre-la-Lémance. Het dorp ligt ongeveer op 10 minuten rijden van Peyrelevade. Sauveterre is kleiner dan Villefranche, maar ook hier vind u diverse winkels, restaurants, en een postkantoor. In het stadhuis van Sauveterre is tevens een prehistorisch museum gevestigd.
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |