Deze statige, grote, goed verzorgde villa met zijn grote terrassen aan de voor- en achterzijde bied de vakantieganger alles wat je van een perfecte vakantie mag verwachten. Mooie landschappen, bosrijke omgeving, wijnvelden, groot verwarmd zwembad en uiteraard de luxe van deze villa. Vele uitstapjes zijn mogelijk vanaf deze woning en terugkomend is het heerlijk vertoeven op deze magnifieke plek. Deze luxe woning is met veel smaak en kwaliteit ingericht. Zowel het voor terras als het terras aan de achterkant van het huis hebben een mooi uitzicht op de omgeving en bieden voor elke tijd van de dag wel een plekje voor zon of schaduw. De mooie beboste landschappen, wijnhuizen, oude Romeinse gebouwen en idyllische dorpjes maken deze regio zeker de moeite van het bezoeken waard en daarbij deze villa geeft u de ultieme plek om te relaxen en te genieten van uw vrije tijd.
Vanaf 2020: Het huis wordt aangeboden voor deze prijs voor maximaal 4 personen, elk persoon extra is 85 euro per week (tot max 8 personen). Dit geldt niet voor de periode van 27 juni tot 5 september.
De woonkamer (40m²), open eetkamer en de open keuken (12m²) liggen op de begaande grond, zijn voorzien met alle benodigde apparatuur en hebben openslaande deuren naar de terrassen. Er is een toilet bij de voordeur. Op de begaande grond is er tevens de eerste, grote slaapkamer met tweepersoonsbed (160x200), een eigen badkamer met douche, dubbele wastafel en wc. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers. Twee slaapkamers hebben tweepersoons bedden (160x200) en 1 slaapkamer heeft twee eenpersoons bedden (80x200). Op deze verdieping is er tevens een badkamer met regendouche, wastafel en toilet. Aansluitend op de woonkamer is aan de voorzijde en achterzijde van het huis grote, overdekte terrassen. Door middel van een grote, statige trap loopt u naar beneden naar het grote, verwarmde, geheel ommuurde zwembad (6x12) met de Romeinse inlooptrap. Rondom het zwembad is voldoende plaats voor de ligstoelen en het geheel wordt omringd door de tuin. Het grote grondstuk (8700m²) geeft u een heerlijk gevoel van vrijheid. Er is uiteraard een BBQ tot uw beschikking. De auto kunt u parkeren bij het huis op het eigen terrein.
Bijkomende kosten voor de verhuur: Reserveringskosten 37.50 euro, eindschoonmaak villa 100 euro, kosten elektra volgens de meter. Vervolgens is het mogelijk om handdoeken, lakens, kinderstoel, kinderbed en overige te huren om uw vakantie te complementeren. Deze kosten worden met de rekening van de borg, twee weken voor de verhuurperiode aan u gefactureerd. u ontvangt dan tevens aanvullende info over de woning alsook de reisbeschrijving.
Uitstapjes om te doen: Steden: Narbonne, Béziers, Carcassonne, Montpellier Dorpjes: Minerve, La Grasse, Bize-Minervois Strandplaatsen: Narbonne-Plage, Gruissan, Valras-plage
Cultureel: Canal du Midi, Katedraal van Narbonne, Abdij de Frontfroide, Cite de Carcassonne, Overige: Strand, Lac de Jouarres (meertje), Montagne noir, Golfbaan in Carcassonne of Béziers
M | D | W | D | V | Z | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |