Mooi ingerichte, zeer ruime vakantiewoning op een schitterend vakantiepark.

De vakantiewoning is voorzien van alle nodige comfort dat u van een vakantiewoning verlangt. Het vakantiedomein is gelegen in het rustige dorp Lacapelle-Marival met zijn historisch centrum en vesting uit de 12de eeuw.

Lac Bleu 46

Lac Bleu 46 is lid sinds 18/11/2019. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans.

Bekijk het volledige aanbod van Lac
€ 300,00

    € 300,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 9,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
  • Electriciteit (kWh)
    € 0,30 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
  • Waterverbruik
    € 3,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 80,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 0,90 per persoon per nacht (betaling: ter plaatse)

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans

Indeling begane grond: woon/eetkamer - toilet - keuken (afwasmachine, combi-magnetron, koel- en ijskast, kookfornuis) + alle keukengerief , glazen en servies - slaapkamer stapelbed 80 cm met badkamer (douche, wastafel) – slaapkamer 2-persoonsbed 1m60 met badkamer (douche en wastafel).

Op de 1e etage: slaapkamer 2 bedden 90 cm met badkamer ( douche, toilet, wastafel) - zitkamer slaapbank 2x 1-pers., TV (satelliet, Plasma/LCD), DVD-speler, stereo-installatie).

Le Lac Bleu is gelegen in de regio Midi-Pyrénées, departement Lot, gemeente Lacapelle-Marival.

In de omgeving van uw vakantiehuis is ontzettend veel te bekijken. Mooie toeristische plaatsen of meer culturele plaatsen. Bepaalde streken zijn bekend vanwege een bepaald product of wijnsoort.

  Altijd graag een keer een grot willen bekijken? of juist een gebied dat bijzonder is vanwege de natuur? Vaak zijn er in de directe omgeving burchten en kastelen. De moeite van een bezoek waard.

Pak een terrasje, bezoek de boetiekjes en ervaar het Franse leven.

Sportief

Heerlijk om in de vakantie rustig aan te doen en te genieten van al het moois in de omgeving. Maar af en toe moet er ook een dag tussen zitten dat u wat actiever bent. Ga dingen doen die u normaal niet doet of geen tijd voor hebt.

Neem de uitdaging aan van een adventure parc of neem de fiets of mountainbike en ontdek de omgeving van een andere kant. Maak samen met uw partner een mooie wandeling door de natuur of probeer de vele golfbanen uit die Frankrijk heeft.

De watersportactiviteiten trekken ook altijd. Zwemmen, kanoën, het is allemaal mogelijk.

Animatie

Gezellig samen of met het gezin erop uit. De omgeving verkennen, leuke dorpjes bezichtigen. Zoekt u mogelijkheden om dingen te doen of om naartoe te gaan?

In dit overzicht vindt u voorbeelden voor een leuk dagje uit. Dat kan een pretpark zijn of een dierentuin. Maar ook een boottocht, een zwembad of een ballonvaart.

Heeft u in de omgeving iets leuks gedaan of gezien wat niet in deze lijst staat? Stuur ons uw tip door en wij plaatsen het op de lijst.

Aan meer
Op vakantiepark
Vlieg en zweefsport

(3)

De streek kent een prachtige natuur.
Written on 14/09/2019 02:23

Mooie ruime en complete huisjes met ruim terras en gazon, met prima bedden en stoelen. De streek kent een prachtige natuur. Dichtbij is Rocamadour en St. Cirq Lapopie. Het park heeft een mooi zwembad.

Grote accommodatie met drie slaapkamers en drie douches.
Written on 13/07/2019 16:00

Park en huisjes zijn netjes.
Written on 08/06/2019 15:23

Zwembad is schoon en goed. Niet heel groot maar prima met kleine kinderen. De beheerders zijn allervriendelijkst.

Feb 2020

Maart 2020

Laatst aangepast: 19/02/2020 12:15