Volledig gerenoveerde schuur te huur met zwembad in Zuid- West Frankrijk

Wij verhuren een gerenoveerde schuur in de Lot ( Midi-Pyrénees - Occitanie)

bestaande uit drie gîtes, die samen of apart verhuurd worden. Ze bevinden zich in één gebouw. Dus ideaal voor wie samen op vakantie wil en toch nog over een beetje eigen

privacy wil beschikken. Dit alles omringd door zes hectares grasveld en bomen, met

onderaan de vallei een klein riviertje. "De vakantie voor gezinnen met kinderen"

Ericia peeters

Ericia peeters is lid sinds 16/01/2019. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans.

Bekijk het volledige aanbod van Ericia

  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per week (betaling: inbegrepen in prijs)
  • Waterverbruik
    € 10,00 per persoon (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans

De gezellige gite " PRUNIER"  80 m², bevindt zich in een alleenstaande gerestaureerde schuur op de benedenverdieping. De gîte beschikt over een privé ingang, tuin (voorkant van de gîte) en groot terras met barbecue aan de achterkant van de gîte met uitzicht op het zwembad. Living met zithoek en t.v. Keuken met gasfornuis, oven, dampkap, koelkast met vriesvak, vaatwasmachine, microgolf en koffiezet.

Slaapkamer met bed van 160 cm, tweede slaapkamer met twee stapelbedden. kinderbedje aanwezig.

Badkamer met douche, twee lavabo's, wc en wasmachine.

De tweede gîte die zich eveneens op de benedenverdieping bevindt heeft dezelfde faciliteiten als gîte prunier. Hier een bad waar ook een douche kan worden genomen.

Het appartement dat zich op de bovenverdieping bevindt beschikt over een

privé ingang, een groot terras met barbecue. Living met zithoek en t.v.

Keukenhoek met gasfornuis en oven, dampkap, koelkast met vriesvak, vaatwasmachine, microgolf en koffiezet..

Twee slaapkamers, met telkens een dubbelbed, één slaapkamer met 2 enkele bedden, een laatste kamer met twee éénpersoonsbedden. Kinderbedje aanwezig. Huren van beddegoed mogelijk. ( 10€ per persoon).

Badkamer met douche en bad, 2 lavabo’s, en wasmachine. Apart toilet.

Aanwezig: Afwasmachine, Wasmachine, Strijkijzer, Kinderledikant, Kinderstoel, TV,  Draadloos internet, Bad.

Activiteiten

De Lot, met meer dan 400 bezienswaardigheden en charmante authentieke dorpjes, is één van de aantrekkelijkste vakantiestreken van Zuid-Frankrijk. Vissers en kayakkers komen hier zeker aan hun trekken (Dordogne, Lot en célé)

Op nog geen tien kilometer rijden van de gite, vind je Lac du Tolerme. Een prachtig meer, met zandstrand, ver weg van het drukke toerisme. In de buurt (max 30 minuten per auto): zwemmen, wandelen, paardrijden. Zeker een bezoekje waard : Figeac, St-Cére, Rocamadour, Saint-Cirq-Lapopie, Gouffre de Padirac,...

Apr 2020

Mei 2020

Laatst aangepast: 06/04/2020 14:44