Z.FR Lot-Dordogne 12/13 pers prachtige omgeving verwarmd privé zwembad 10mx5m

Z.FR Midi-Pyrenées-dept LOT-DORDOGNE 2 woningen 6/8+4/5 pers/verw.zwemb. Woningen worden enkel samen verhuurd tijdens de zomervakantie. Huis 6-8 personen wordt buiten de zomervakantie ook afzonderlijk verhuurd. Woning 4-5 personen niet.

2 Sfeervolle authentieke stenen huizen (6 pers en 4 personen). Gelegen in "Midi-Pyrenées" departement Lot (zuidwest Frankrijk tussen Bordeaux en Toulouse).

Verwarmd zwembad (10mx5m) ingesteld op 28°celcius met buitendouche op zonne-energie. Zeer rustig maar zeker niet afgelegen.Jonge en supergezellige woningen met alle comfort .

Teak tuinmeubelen en 12 ligzetels. Alle faciliteiten vindt u in Gramat op ongeveer 5km.

(restaurants,grootwarenhuizen,bakkers,beenhouwers,apotheken...) Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.In dit fantastisch beschermd natuurgebied komt men volledig tot rust na de stress van alledag.Voor de ietwat aktievere dagen is er veel te veel om op te noemen.Fietsers (zowel koersfiets als moutainbike) en wandelaars komen absoluut aan hun trekken.

Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne garandeert u uiteraard ook urenlang kano,kayak en waterplezier.In de buurt vindt u ook een aantal zwem-meren met aangelegd strand en speeltuigen voor de kinderen.Kust en bergen liggen op een 2-tal uurtjes met de wagen.De heerlijke keuken is natuurlijk ook niet te versmaden.

Heel veel restaurantjes waar men voor een kleine prijs echt zeer lekker kan smullen.De foie gras,eend,de geitekaas,schaap...en dit alles gecombineerd met een lekker Cahors-wijntje,kortom,hier is het echt leven als god in Frankrijk. Kom dit gewoon zelf ontdekken en u heeft de formule voor een geslaagde vakantie gevonden!!!

Prettig verlof alvast!

Woning 6/8 + 4/5 personen (5 slaapkamers)

juni-september 1195eur/week + schoolvakanties buiten zomervakantie

juli-augustus 1495eur/week

Laagseizoen : 995eur/week

Woning 6/8 personen wordt ook apart verhuurd buiten de zomervakantie.

Alle schoolvakanties : 800€/week

Alles buiten de schoolvakanties : 650€/week

Zwembad : juni-september

Electriciteit volgens verbruik aan 0.50eur/kwh

Verplichte eindschoonmaak aan 120eur

Waarborg 350eur

Beddegoed zelf mee te brengen.

Voor meer vragen ivm prijzen, voorwaarden, meer foto's enz. kan u mij steeds vrijblijvend contacteren ;

Ingrid Redant

0032 (0)473 91 06 07

Ingrid Redant

Ingrid Redant is lid sinds 17/07/2017. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Ingrid

huis 6/8 pers 3 slaapkamers - 1x dubbel bed 160cm, 2x dubbel bed 140cm, 2x enkel bed 90cm

1 badkamer met douche/afzonderlijk toilet

Prachtige houtkachel + electrische verwarming

Zicht op terras en zwembad

huis 4/5 pers 2 slaapkamers - 1x dubbel bed 180cm, 1x dubbel bed 140cm, 1x enkel bed 90cm

badkamer met douche/toilet

electrische verwarming

Teak tuintafels en teak stoelen

10/12 comfortabele ligzetels

Rustig gelegen in een klein dorpje. Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.In dit fantastisch beschermd natuurgebied komt men volledig tot rust na de stress van alledag.Voor de ietwat aktievere dagen is er veel te veel om op te noemen.

Fietsers (zowel koersfiets als moutainbike) en wandelaars komen absoluut aan hun trekken.

Jan 2020

Feb 2020

Laatst aangepast: 15/04/2019 20:19