Het eeuwenoude DOMAINE le CEDRE bij Cazillac in het groene heuvellandschap van het departement Lot, biedt in haar 3 vakantie-accommodaties, een fijne vakantieplek aan gezelschappen van 2 tot 14 personen.

De beschikbaarheid van de drie afzonderlijke gites is niet verwerkt in de advertentie. Uw gastvrouw geeft u graag gedetailleerde informatie.

Update 26 april 2019:

Gite L'Ecurie is gereserveerd van 27/7 tot 10/8, Alle andere weken nog beschikbaar.

Gite Au Tilleul is gereserveerd van 10 juli tot 31 augustus. Alle andere weken nog beschikbaar

Studio La Cave is nog geheel beschikbaar voor juli en augustus;

Door de vrije ligging van de drie accommodaties onderling is het domaine ideaal voor het verblijf van stellen en gezinnen met kinderen, maar ook voor grotere gezelschappen, creatieve cursussen, vriendengroepen en familieréunies.

Domaine le Cèdre heeft een VERWARMD zwembad (zoutsysteem) en een parkachtige tuin die gedomineerd wordt door een enorme ceder. Op het terrein vindt u voorts het karakteristieke woonhuis met duiventoren van uw gastvrouw en een grote open notenschuur.

Angela Van Embden

Angela Van Embden is lid sinds 17/07/2015. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Angela
€ 595,00

    € 0,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)

De drie vakantie accommodaties op Domaine le Cèdre:

Gite L’ Ecurie (150 m2/max 7p.)in de oude paardenstal heeft, 3 ruime slaapkamers, met 2,3 en 2 éénpersoonsbedden, die ook als twee-persoonsbedden opgemaakt kunnen worden, Het heeft een ruime woonkamer met een grote eethoek(tot 14 personen) en grote keuken met alle comfort en op ieder etage een badkamer met douche, toilet en wastafel. Deze gite heeft een ruim terras met eetruimte voor 14 personen en een prachtig uitzicht. Alle comfort is aanwezig. Beschikbaar van half april tot begin oktober.

Gite Au Tilleul (100m2/max 5p.) in het gerestaureerde boerderijtje heeft natuurstenen muren en zware balken. Het heeft een enorme schouw met een openhaard kachel. Deze gite heeft een gezellige woonkamer met open keuken. Achter de keuken bevindt zich een kleine badkamer met douche, toilet en wastafel. Op de begane grond vindt u een grote slaapkamer met een ruime en suite badkamer met douche, toilet en wastafel. Op de bovenverdieping vindt u een ruime slaapkamer met 3 één-persoonsbedden en een toiletruimte met toilet en wastafel. Alle comfort aanwezig. Aan beide zijden van Au Tilleul bevinden zich sfeervolle terrassen. Deze gite is door zijn houtkachel en vloerverwarming het gehele jaar goed verwarmbaar en is daarom ook te huur tussen 1 oktober en eind april.

Studio La Cave (45m2/2 à 3p.) op de begane grond, in de gerestaureerde wijnkelder van het eeuwenoude woonhuis heeft keukenhoek met eethoek,  een douche, toiletruimte en wastafel. In het slaapgedeelte vindt een zitslaapbank en twee éénpersoonsbedden, die als twee enkele of als 1 groot tweepersoonsbed kunnen worden opgemaakt.  De Studio is separaat te huur in juli en augustus. Buiten juli en augustus alleen te huur als extra slaapkamer in combinatie met de andere gites voor grotere groepen.

De huurtarieven van de drie accommodaties  apart of in combinatie vindt u op de website www.domainelecedre.com.  De huur is inclusief gas, water, wifi, electra, bedlinnen, baddoeken en keukenlinnen. Uw bed is al opgemaakt bij uw aankomst. Extra zijn alleen de schoonmaakkosten (zie site) Dit jaar is uw gastvrouw voor het eerst verplicht om toeristenbelasting te heffen over volwassen gasten . Het systeem is nog wat onduidelijk maar wordt met u overlegd bij reservering.

Buiten juli en augustus is de huur afhankelijk van de verblijfsduur en het aantal gasten.

n de parkachtige tuin vindt u het verwarmde zwembad met zonneterras. Het zwembad is beschikbaar van begin mei tot eind september. De sauna, jacuzzi, wasmachine en droger bevinden zich op de begane grond  van het woonhuis.  Jacuzzi en saunagebruik, incl saunadoeken en badjassen 15 Euro per sessie. Gebruik in overleg.

Op de site van het huis, www.domainelecedre.com vindt u links naar de plaatsen en aktiviteiten in de omgeving.

Domaine le Cedre is omgeven door bossen, weilanden en notenboomgaarden en heeft een mooi uitzicht over een groene vallei. Een prachtige omgeving voor de sportieve fietser en wandelaars.

Domaine le Cèdre ligt nabij de rivier de Dordogne en 6 van de ‘mooiste dorpen van Frankrijk’ : Collonges la Rouge, Turenne, Curemonte, Autoire, Loubressac en Carennac.

Dichtbij zijn het bedevaartsoord Rocamadour en de middeleeuwse steden Martel, Beaulieu sur Dordogne en Souillac.

De streek staat bekend om zijn heerlijke eten. De vele restaurantjes bieden vooral keuze uit de streekgerechten als confit de canard, magrets de canard en forel uit de Dordogne. Vooral rond lunchtijd kan men bijna in alle restaurants terecht voor een lekker en zeer betaalbaar menu du jour, ca 12 à 13 €. Houdt u wel in de gaten dat u voor 1 uur aan tafel moet zitten om hiervan gebruik te kunnen maken. Alhoewel de streek niet echt een wijnbouwgebied is bevinden zich in de nabijheid toch producenten van goede wijnen, zoals ”Mille et une Pierres” in Branceilles en de ”Coteaux de Glanes” in Glanes.

KERAMIEK EN TEKENCURSUSSEN OP DOMAINE LE CEDRE! Voor een volledig verzorgde, creatieve, en gezellige vakantie!

21-22-23 juni 2019 en begin september 2019  bent u van harte Welkom op de internationale creatieve cursussen die door keramiste Florence Delmas samen met uw gastvrouw Angela van Embden (tekenen en schilderen) worden gegeven. Op basis van half-pension kunnen de deelnemers  (ook samen met hun meereizende partner) verblijven op Domaine le Cèdre. Uitgebreide info en programma worden u graag toegemaild. Voor meer info: 0033565378013 of 0033674690582. Het onderwerp van de cursus in juni is linogravure op kleitabletten en op papier.

Table d’Hôte

Jan 2020

Feb 2020