Dit prachtige huis van maar liefst 200m2 is in 2014 van binnen en van buiten compleet gerenoveerd. Het voldoet dan ook aan alle moderne eisen van deze tijd echter met behoud van originele details.

Met een grote woonkamer van 60m2, een keuken met kookeiland, 5 slaapkamers, 5 badkamers, een grote tuin van 8000m2 met een prachtig privé zwembad en slechts 6 km van de wereldberoemde bedevaartplaats Rocamadour voldoet dit huis aan alles wat je je als vakantieganger maar kunt wensen.

U kunt via onze website FranceVilla Rocamadour direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

Als u een vakantiehuis bij ons boekt en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro kosten. Kijk voor meer informatie op onze website bij: “Reserveren in Coronatijd”.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 1.000,00

    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 100,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Woonkamer met allesbrander en grote openslaande deuren naar het terras, luxe keuken met kookeiland, slaapkamer met eigen ingang en badkamer.

1ste verdieping: 4 slaapkamers (met airconditioning) en 4 badkamers.

Buiten :

Grote omheinde tuin van 8000m2 met privé zwembad van 3,5 x 11 meter en een prachtig uitzicht. Voldoende parkeergelegenheid.

Rocamadour op slechts 6 km afstand, hier kunt u niet alleen genieten van dit schitterende stadje dat tegen een rotswand is gebouwd maar ook Foret des Singnes (soort apenheul) en de adelaarsshow.

De grotten van La Cave waar u met een trein de diepte ingaat.. op 15 km , Gramat (met op donderdag een markt) is de grootste stad in de omgeving. Hier kunt u terecht voor al uw boodschappen (er is ook een dierentuin). De rivier de Dordogne is slechts op 15 km afstand waar u kunt zwemmen en kanoën. Hier vindt u het strand Gluges. Een bewaakt (kiezel)strand, gratis toegankelijk, met uitzicht op de prachtige rotswanden aan de Dordogne.

(13)

Zeer mooie villa!
Written on 16/10/2021 14:46

Zeer mooie villa (zeer geslaagde renovatie), prachtige slaapkamers met elk een eigen badkamer. Grote binnen- en buitenruimtes met een prachtige tuin. Rustig en veel activiteiten binnen 20km. Helaas konden we geen gebruik maken van het zwembad omdat het iets te koud was. Nogmaals bedankt aan de eigenaren voor hun welkom en advies.

Heel erg bedankt voor dit FANTASTISCHE huis.
Geschreven door Famillie Longueville op 14/08/2021 14:47

Heel erg bedankt voor dit FANTASTISCHE huus. Het mooiste huis wat we ooit hebben gehuurd. We hebben deze week heel mooi weer gehad en konden elke dag zwemmen. We hebben uitstapjes gemaakt naar Rocamadour, Martel, de watervallen van Autoire en Saint Cirque de la Popie. De kinderen vonden een kanovaart op de Dordogne geweldig. We hebben op verschillende plaatsen heerlijk gegeven o.a. in Gramat en Rocamadour. Dit huis is in alle opzichten een echte aanrader.

Bedankt voor deze onvergetelijke week!!

Alles was dik in orde.
Geschreven door Tom op 07/08/2021 14:48

Ik denk dat de eigenaars content waren van hoe proper we het achtergelaten hebben en buiten 2 gebroken bier en wijnglazen was er geen schade denk ik.

De airco was jammergenoeg niet erg nodig die week, het was wat kwakkelweer ook in Frankrijk. Maar veel regen hebben we uiteindelijk niet gehad en we hebben alles kunnen doen wat we wilden (iedere dag een uitstap met als topper wel de Gouffre De Padirac).

Het rijden naar zo een uitstapje was meestal al een avontuur op zich langs bergpaden die net breed genoeg waren voor 2 auto’s :)

We zijn meer gaan eten dan dat we eten gemaakt hebben, alle restaurants waren top en we zaten altijd onder 250 euro toen we met 8 gingen eten, dat zijn prijzen die je niet snel hier in Belgie gaat kunnen halen voor die kwaliteit.

Van Covid hebben we maar 1 dag last gehad toen we een sneltest bij de apotheek moesten gaan doen voor Isabelle omdat ze 1 dag te kort kwam voor haar 2e vaccin om de Gouffre binnen te mogen. Alle apothekers waren volzet, behalve eentje in een klein dorpje die we uiteindelijk toch te pakken kregen na lang rondbellen. En zoals gezegd, het was de moeite waard :)

We hebben een heerlijke week gehad hier in de Lot.
Written on 17/07/2021 14:49

Wij zijn een gezin van vier en twee kleine honden. We maakten wandelingen op het platteland. We bezochten Rocamadour en Saint Cirque de la Popie. Onze kinderen hebben erg genoten van het zwembad. We gaan bijna elke dag uit eten. De rust en het prachtige landschap hebben ons goed gedaan. Bedankt voor je warme gastvrijheid.

Ons verblijf was top en alles was zoals beschreven op de website.
Geschreven door Ivo op 03/07/2021 14:49

Wij gaan zeker terug want het was een prachtig huis en alles was zeker aanwezig .

Bedankt voor de vlotte en correcte service dat vind je weinig echt chapeau .

Mei 2022

Jun 2022

Laatst aangepast: 17/05/2022 08:16