Prachtige en comfortabele Mas, met verwarmd prive zwembad (omheind en kindvriendelijk) in de Lot

(16)

Prachtig gerestaureerde ”Mas” met groot privé-zwembad (omheind en kindvriendelijk), gelegen buiten het dorpje Espédaillac in het departement de Lot.

Met het verwarmde zwembad profiteert u ook buiten het zomerseizoen van een constante temperatuur van 25 graden.

Dit comfortabele vakantiehuis voor 8 personen + 1 baby (geschikt voor 2 gezinnen) is uitermate geschikt voor diegenen die van rust en ruimte houden (met of zonder kinderen) en die het echte Franse leven willen ervaren!

Het verwarmde zwembad is maar liefst 14,5 x 4,5 meter groot en heeft 3 niveau’s. Het eerste en ondiepe niveau bevindt zich bij de Romaanse trap in de vorm van een grote tree (voor de heel kleintjes). Na de trap bevindt zich het volgende niveau van circa 85 cm diep. Even door zwemmen en je bereikt het diepste gedeelte van 1,80 meter.

Rondom het zwembad en het huis bevinden zich grote zonne- (en schaduw) terrassen. Voor de diverse terrassen zijn ligbedden, tuinmeubilair en parasols beschikbaar.

In 2019 is het zwembad geopend en verwarmd van 15 juni tot en met 28 september. Buiten deze periode op aanvraag.

Franklin Rijsewijk

Franklin Rijsewijk is lid sinds 17/07/2016. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Franklin
€ 315,00

    € 0,00 per persoon (betaling: bij boeking)
    € 90,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 350,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Het huis beschikt over een authentieke ruime woonkamer met stahoge openhaard, In het voor- en najaar kunt u heerlijk voor de haard zitten met een boek en lekker glas wijn.

De woonkamer is geheel gerestaureerd en beschikt over vloerverwarming, een mooie ruime bank, 2 love seats en 2 fauteuils. Er hangt een groot LCD scherm (meer dan 500 zenders via satelliet-ontvanger, waaronder ook alle Nederlandse zenders) en er is een complete stereo-installatie met dvd-speler aanwezig.

U kunt tevens uw laptop/I-pod aansluiten en van uw eigen muziek en films genieten.

Vanuit de woonkamer heeft u via de openslaande deuren direct toegang tot het terras en volledig omheinde zwembad met grote zonneterrassen.

De ruime leefkeuken is van alle gemakken voorzien. Veel serviesgoed, potten en pannen, 2 koelkasten, vriezer, wasmachine en droger, vaatwasser, oven en magnetron.

Er is altijd een voorraad basisartikelen aanwezig zoals koffie, thee, olie, kruiden, toiletpapier etc. waar gasten gebruik van kunnen maken. Om lekker te kunnen koken is er veel keukengerei aanwezig, van keukenmachine tot

lardeerpennen.

Op de 1e verdieping zijn 4 prachtige slaapkamers, elk met een eigen kleurstelling. Er zijn 2 (ouder)slaapkamers elk met comfortabele tweepersoonsbedden. De overige 2 slaapkamers hebben elk 2 losse bedden. In een van deze kamers kunnen de bedden tegen elkaar geschoven worden.

Voor de allerkleinsten is er een kinderbedje, kinderstoel en een traphekje beschikbaar.

Op de 1e verdieping bevindt zich tevens de badkamer met douche en toilet. Op de begane grond bevindt zich nog een apart toilet.

In het huis mag niet gerookt worden.

Er is veel te doen in de omgeving voor zowel de actieve vakantieganger als de culinaire liefhebber.

Nabij het huis starten diverse wandelingen. Verder is er in het dorp een tennisbaan aanwezig waarvoor een abonnement beschikbaar is. Paardrijden en golfen kan op respectievelijk 8 km en 25 km afstand.

Zwemmen kan ook in de rivieren de Lot, Dordogne en de Céle. Daar kunnen ook kano's gehuurd worden. Echt een aanrader!. In de zomermaanden zijn er overal dorpsfeesten en de welbekende “vide greniers” en “brocantes” te bezoeken.

Rocamadour is een bekende toeristische trekpleister met veel bezienswaardigheden en activiteiten voor jong en oud. En, niet te vergeten St Cirq Lapopie, bekend om zijn prachtige ligging boven de Lot.

Het middeleeuwse dorpje is op een hoogte van 390 meter tegen een steile rotswand gebouwd.

Verder kunt u onder meer een bezoek brengen aan de grotten van Padirac, grotten van Peche Merle, het openlucht museum Cuzals met buitenactiviteiten, of met de kinderen in Martel op de stoomtrein stappen.

Tussen de rivieren de Dordogne en de Lot ligt het prachtig dromerige plaatsje Espédaillac. Op 4 kilometer van het dorp ligt Mas de l’Artillou, fraai gelegen met uitkijk op de omringende heuvels. In een rustige landelijke omgeving zonder doorgaand verkeer.

Boodschappen kunt u doen op 5 - 10 minuten (Livernon of Assier) van het huis. De dichtstbijzijnde echt grote supermarkt is in Figeac of Gramat (20km).

De regio staat bekend om zijn culinaire genoegens en Cahorswijnen. Vermaard zijn de foie gras, magret de canard, truffels en saffraan en natuurlijk de cabecou ofwel rocamadourkaasjes. In de omgeving zijn vele kleine restaurantjes waar je relatief goedkoop en heerlijk kunt eten. Vooral restaurant Beauville in Espedaillac zelf wordt door iedereen geprezen om haar keuken en authenticiteit.

(16)

Heerlijke plek voor chillen, genieten van de stilte en actief bezig zijn
Geschreven door Familie de Jeu op 17/09/2020 12:15
Wij heerlijk genoten van jullie verblijf, we hebben vooral veel plezier gehad van het zwembad, met de fijne ligstoelen en geweldige parasols! Van Yoga aan de badrand in het ochtendzonnetje tot en met het diner in de ondergaande zon. Met het mooie uitzicht erbij was het een plaatje om niet te vergeten. Het tennisabonnement is goed gebruikt en we hebben de wandelpaden (incl pelgrimsroute) gevonden en genoten van de prachtig omgeving, ook op de fiets. Verder goed gebruik gemaakt van de keuken, welke van nagenoeg alles is voorzien. Muziek en TV installaties waren eenvoudig te bedienen en WiFi had prima bereik. Kortom: een heerlijke plek voor chillen, genieten van de stilte en actief bezig zijn.
Mooi idyllisch huis
Geschreven door Familie Uitdewilligen op 17/09/2020 12:13
Wij hebben erg genoten en een erg fijne week gehad. Complimenten voor jullie mooie, idyllische huis.  Het zwembad was favoriet bij onze kinderen (2 en 3 jaar oud).  In het ondiepe gedeelte waren zij als een vis in het water. Verder zijn wij o.a. in Rocamadour, Cahors en St Cirq Lapopie geweest.  Zeker de moeite waard om te bezoeken.
Genieten van het uitzicht
Geschreven door Familie van de Broeck op 17/09/2020 12:11
Het is hier echt wel genieten. Het uitzicht is prachtig en ondanks het ‘mindere’ weer van de afgelopen 2 dagen hebben we het hier al uitstekend naar onze zin gehad.  Woensdag hebben we zelfs al direct kennis mogen maken met de plotse ommekeer van het weer in de lot en gisteren zijn we zelfs verbrand van de toch maar 21 graden hier. Dankzij de vriezer hebben we al zo goed als alles van eten in huis kunnen halen om toch optimaal te kunnen genieten van het huis en zwembad.
Subliem zwembad
Geschreven door Familie Bories op 17/09/2020 12:09
Wij hebben zeer hard genoten van het verblijf in jullie huis. Alles was er aanwezig, het zwembad was subliem, het huis => een perfecte ligging voor wie op zoek is naar rust en prachtige natuur.
Volop genoten van Mas de l'Artillou
Geschreven door Familie van Boom op 17/09/2020 12:08
Het zit er inderdaad al op voor ons. We hebben er van genoten. Alles verliep heel vlot en linnenservice was heel fijn, ontvangst ter plaatse was heel vriendelijk en behulpzaam. Zwembad was netjes in orde. We hebben genoten van de rust en de omgeving, zouden zo terug willen vertrekken.
Super leuk verblijf
Geschreven door Kris op 23/07/2019 20:41
Juli 2019. Jammer genoeg zit de vakantie er al weer op ! Het was een super leuk verblijf in jullie prachtige authentieke Mas. Het huis met het prachtige zwembad en mooi aangelegde tuin voldeed volledig aan onze verwachtingen. Onze favoriete plekjes waren het zwembad met het super mooie vergezicht en het verhoogde terras onder de lindeboom waar we altijd gegeten hebben. De ligging van het domein is fantastisch , de rust nog zoveel zaliger !! Ook de ontvangst en de service van Dhr en Mevr. Vadell was hartelijk en vriendelijk met volledige en duidelijke Info betreffende het huis en de omgeving ! Zij waren ten allen tijde beschikbaar en hulpvaardig . Het is duidelijk merkbaar dat jullie deze Mas met liefde en respect voor zijn authenticiteit hebben gerestaureerd tot de fantastische Mas die het de dag van vandaag geworden is . Alles is aanwezig , de uitrusting compleet !! Daarenboven was de communicatie steeds snel , vriendelijk en duidelijk. Mijn eerlijkheid gebied mij verder te zeggen dat ik nergens in al die jaren zulke mooie en degelijke parasols aan een zwembad heb gezien . Het was een ware luxe !! Bedankt !! Bedankt voor deze super leuke vakantie !! Kris
Veel pret in het grote en mooie zwembad
Geschreven door Marc v L op 23/07/2019 20:39
Juli 2019 Wij hebben inderdaad gedurende twee weken kunnen genieten van buitengewoon weder in een mooi groene en vooral rustige omgeving. De vele dorpjes in de ruime buurt rond de Mas zijn een bezoek waard alsook de restaurantjes waar we voor een democratische prijs een lekker maal hebben genoten. Maar bovenal hebben we met kinderen en kleinkinderen veel pret gehad in het grote en mooie zwembad. Misschien een volgend jaar te herbeleven. Beste groeten,
Nous avons passé un séjour très agréable et reposant.
Geschreven door Armelle & Florian op 28/07/2018 08:47

Nous avons énormément apprécié les extérieurs de votre maison (piscine, repas sous le chêne, balançoire, barbecue...) et cet environnement très calme.

Das Ferienhaus Mas dArtillou ist es ein wunderschönes Ferienhaus
Written on 26/05/2018 08:48

Das Ferienhaus Mas dArtillou ist es ein wunderschönes Ferienhaus, indem
man sich Jahre zurückversetzt fühlt, ohne auf den Komfort der heutigen
Zeit zu verzichten

Als eerste bedankt dat we gebruik hebben mogen maken van jullie fantastische plek in Frankrijk, het was er heerlijk.
Geschreven door Hans op 02/04/2018 08:47

We zijn keurig ontvangen (na een wat hectische heenrit) en kwamen aan op een voor in onze ogen paradijsje op aarde. Vriendelijke ontvangst en een zeer romantische en prachtige omgeving. Helaas was het zwembad nog niet beschikbaar, maar anderzijds, gezien onze bezigheden, hadden we daar toch geen tijd voor gehad.

Een prachtig huis in dito omgeving, rust, warmte en noem maar op. Prima verzorgd, goed ingedeeld en netjes onderhouden. We kijken er naar uit om in de toekomst weer gebruik te mogen maken van deze plek. Het is ons meer dan goed bevallen.

Een pluim voor de eigenaars met dit voor ons een uniek huis!
Geschreven door Kristof, Barbara & Mattis op 03/09/2016 08:46

Bij aankomst was alles zoals we hadden gelezen en voorgesteld. Het huis was zeer gezellig en echt alles was aanwezig..( keukenspullen,bbq, sateliet-tv, stereo..etc) Hoewel het huis redelijk afgelegen lag hadden we nooit het gevoel dat, mochten er zich problemen voordoen, we er alleen voor stonden en dit dankzij Mike de vriendelijke man die ons heeft ontvangen bij aankomst. Er heerste onmiddellijk een huiselijke sfeer.

Hier en daar wat foto's van de eigenaars tekenden de eigenheid, inzet en trots van de opbouw van het huis. De vaatwas was echt een pluspunt want thuis hebben we dit niet dus moesten we geen tijd steken in de vaat en konden zo ten volle genieten van onze vakantie in deze mooie streek!

Met het warme weer was het verwarmd zwembad echt zalig en zelfs ons zoontje van 18 maanden vond het na een korte ploeterperiode zeer plezant.. Kortom een vakantie waar we vaak aan zullen terugdenken!

We hadden het zeer fijn in Mas de L’Artillou.
Geschreven door Fam. Platteau op 22/07/2017 08:45

Zeer mooi huis, alles voorhanden met als ‘top of the bill’ het fantastisch zwembad met supermooi zicht.

We genoten van de rust.

We overwegen zeker om nog eens terug te gaan.

Just a quick note to say how much we enjoyed our stay at the house.
Geschreven door James op 19/08/2017 04:41

Hello ,

Just a quick note to say how much we enjoyed our stay at the house. You have done a lovely job of creating a beautiful home.

I particularly valued the swimming pool and the proper fence around it which gave us great confidence with the children. Both families had a wonderful week and i hope to visit the house again soon!

Sep 2020

Oct 2020

Laatst aangepast: 24/08/2020 11:51