NU NOG ENKELE WEKEN VRIJ VANAF 14 AUGUSTUS 2021 !!

De 6-persoons villa La Vie en Rose is zeer zonnig en rustig gelegen.

Een 0,5 ha. grote tuin rondom het huis geeft u alle privacy aan het privé zwembad en het gedeeltelijk overdekte terras, toegankelijk door een schuifpui vanuit de woonkamer.

De bungalow biedt een uitzonderlijk groot en schitterend aangelegd terras gericht op buiten-leven. Het biedt verschillende confortablele zitjes, een vaste BBQ en bar.

Een zeer groot grasveld biedt veel ruimte en speelplezier.

U bent verzekerd van rust, ruimte en veel privacy.

Marc Van Boeckel

Marc Van Boeckel is lid sinds 17/07/2014. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Marc

Op de begane grond is er sfeervolle zithoek met open haard, eethoek, open keuken en een schitterend uitzicht de tuin in door een schuifpui over de gehele breedte. Door deze schuifpui wordt de buiten-living een geheel met de binnen-living. De open keuken is volledig ingericht met oven en micro-oven en 4 pitsgasformuis.

Er zijn 3 sfeervolle slaapkamers. Twee met elk één tweepersoonsbed en op de 1e verdieping een kamer met twee 1-persoonsbedden. De bungalow beschikt over een grote badkamer met douche en apart toilet.

Aan het terras is een buitenkamer waar eventueel nog een bedbank staat voor bezoekers.

De bedden zijn bij aankomst opgemaakt dus u hoeft geen linnengoed mee te nemen.

In deze omgeving liggen vele eeuwenoude stadjes : b.v. Puy L’Évêque, Monpazier, Castelfranc, Bélaye, Villefranche de Perigord en Tournon-d’Agenais met mooie pleinen, smalle straatjes en gezellige cafeetjes zijn, naast bekende plaatsen Sarlat (60km), Rocamadour (88km) en Cahors, zeker een bezoek waard. De vele kastelen en burchten surveilleren de dorpjes vanuit de hoogte met schitterende uitzichten op de wijngaarden en de Lot. Een magische streek die je uitnodigt terug te gaan in de tijd.

Het departement is één van belangrijkste gebieden van Frankrijk op gastronomisch gebied. Vooral bekend om de eendenboerderijen (confit de canard, foie gras, salade de gésiers, magret de canard), kastagne en noten plantages en mooie wijnen ; zeker de moeite waard zijn de heerlijke kazen uit deze streek (AOC Rocamadour).

Het gebied wordt omringd door wijnvelden van de Cahors, Bergerac en Dordogne waaronder zich de beste cave ’s van Frankrijk bevinden. De vele wijnboeren, cave’s en wijncoöperaties leiden wijnliefhebbers graag in in de wereld van de wijn.

Regionale specialiteiten zijn terug te vinden op één van de vele markten.

Maar ook op cultureel vlak is er veel te beleven. Het gebied kent vele goed bewaarde burchten en kastelen. In de zomer zijn hier vele festiviteiten. Bonaguil (7km), Biron (34km) en Monbazillac (76km) mag u niet overslaan.

Het departement LOT biedt naast cultuur, geschiedinis en gastronomie vele sportieve uitdagingen. Een fantastisch fiets/wandelgebied, door de prachtige omgeving met z’n notenbomen, weidse landschappen, krijtrotsen en wijnvelden liggen vele wandel- en fietsroutes. Langs de Lot liggen overal strandjes waar gezwommen kan worden.

In de lente van 2009 is de fietsroute langs de Lot geopend: Le véloroute de Lot. Fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij deze fietsroute.

Onderweg kom je vele interessante bezienswaardigheden tegen en geniet je prachtige uitzichtpunten.

Je moet zeker tussenstops maken voor het proeven van wijn en streekprodukten.

Dichtbij ligt een groot vismeer. Men kan bergbeklimmen,paardrijden, quadrijden en kanoën. In het dorp Montcabrier liggen tennisbanen.

Op een paar minuten ligt een 9-holes golfbaan. Op 45 km ligt de fantastische baan van Castelnaud (18-holes).

In de omgeving zijn er meerdere attractieparken te vinden oa Walibi, parc en ciel (klimmen op boomtoppen) en vele anderen. Op de camping zelf zijn er een zwembad, tafeltennis, jeu de boules banen, volleybal, voldoende ruimte voor balspelen.

               Het klimaat is zacht met warme zomers en milde winters. Vanaf mei is de temperatuur zeer aangenaam en kan er gewoonlijk gezwommen worden.

Voor wie geen massatoerisme zoekt maar knusse dorpjes met hun cafeetjes, gezellige markten en vele burchten en kastelen is de betoverende vallei waar de rivier de LOT doorheen kronkelt dé plek.

Table d’Hôte

Oct 2021

Nov 2021

Laatst aangepast: 13/07/2020 10:10