Maisange is een prachtig recentelijk compleet gerestaureerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen (4 volwassenen en 1 kind).

Bij dit huis is een heerlijke grote tuin aanwezig waar o.a. kan worden gevoetbald of u kunt genieten bij het fraaie privé-zwembad. Het terras bij het mooie grote zwembad is volledig privé en uit de wind, u heeft er de hele dag zon! Parasols aanwezig.

U kunt via onze website FranceVilla Maisange direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

Als u een vakantiehuis bij ons boekt en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro kosten. Kijk voor meer informatie op onze website bij: “Reserveren in Coronatijd”.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 650,00

    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 100,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 400,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Het huis, Maisange, bestaat uit een woon/eetkamer met o.a. een plasma-televisie (satelliet), een home cinéma, DVD-speler en wifi, keuken met onder andere een kookfornuis, elektrische oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een waterkoker. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers met 2-persoonsbed en op één slaapkamer staat nog een extra éénpersoonsbed, babybedje badkamer, wc.

Dit zeer goed verzorgde vakantiehuis (eigenaren verzorgen het huis met passie, u zult tevens verwend worden met groenten uit eigen tuin en allerlei kleine attenties!). Ideaal huis ook voor lente en herfst (of winter) vanwege de gezellige open haard (romantische avondjes!) Het huis heeft recentelijk 4 sterren gekregen van het bureau de Tourisme du Lot.

Buiten:
Grote tuin met prachtig uitzicht, grasveld, mooi met palmbomen aangelegd zwembad en zonneterras met ligstoelen parasols en bbq.

Het huis bevindt zich op de grens van de Lot en de Dordogne en ligt net buiten het dorpje Rampoux. Interessante steden in de omgeving zijn Gourdon (15 km), Sarlat (25 km) en Cahors de hoofdstad van de Lot op 25 km. Vanuit de tuin heeft u een mooi uitzicht op het glooiende heuvellandschap.

Activiteiten
Bent u sportief en ondernemend aangelegd dat biedt de omgeving van Maisange u vele mogelijkheden. Zo zijn er vanaf het huis goede fiets- en wandelmogelijkheden, daarnaast zijn er veel kleine pittoreske en karakteristieke dorpjes te vinden, kastelen, grotten of de mogelijkheid om te gaan kajakken, kanoën, vissen of zwemmen in de rivier Dordogne. De schitterende stad Rocamadour is ook zeker een bezoekje waard, net als Sarlat en Cahors stuk voor stuk steden welke tot de mooiste van Frankrijk worden gerekend. Wat betreft uitstapjes in de natuur zijn excursies naar ‘Gouffre de Padirac’ en het ‘Parc régional naturel des Causses du Quercy’ zeker aan te bevelen. In het dorpje Lavercantière op 1,5 km is een bar/tabac/restaurant, hier is ook een tennisbaan. Bij Cazals (8km) is een recreatiemeertje waar gezwommen en gevist kan worden. In de dorpen Cazals en Salviac (8 km) vindt u alle basisvoorzieningen, zoals een kleine supermarkt, een bakker en een apotheek, ook zijn er enkele cafeetjes en restaurants. Voor de grote supermarkten kunt u terecht in Gourdon.

(13)

Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in villa Maisange in Rampoux!
Geschreven door Pleuni B. en familie op 28/08/2021 16:02

Het was echt voortreffelijk ondanks dat het weer de eerste week niet echt mee wilde werken. Gelukkig zaten we er twee weken en was de laatste week zonovergoten!

De eigenaren, Jean-Pierre en Monique waren ontzettend aardig, gastvrij en enthousiast. We zijn volop verwend met Franse kaas, wijn, verse groenten. Het was meer dan geweldig.

Wij gaan beslist vaker huren via jullie. Wat een heerlijke vakantie was het en het vooruitzicht op nog meer van die mooie verblijven in de toekomst maakt ons gelukkige mensen. Mille fois merci!

We hebben ons weer uitstekend vermaakt in een Francevilla-huis.
Geschreven door Gert op 21/08/2021 16:01

Deze Rampoux was weer helemaal goed. Binnen lekker ruim. Ik denk dat onze dochters de volgende keer liever in twee verschillende bedden liggen, maar voor nu was het prima en we zullen dus de volgende keer naar een ander huis kijken. De woonkamer, de keuken en de sanitaire voorzieningen: prima!

En dan buiten. Wederom uitstekend. Lekker zwembad; ruim voldoende plaatsen om te zitten eromheen (we hadden op 1 van de dagen een ander gezin op bezoek en nog steeds was het ruim; mijn dochters kunnen een stuk beter tafeltennissen nu :) ; elke dag de BBQ aan...en wát een rust! Aardige mensen ook, meneer en mevrouw Lalande.

We hebben het weer prachtig gehad in een Francevilla-huis. Dit was onze 5e keer, dus helemaal verbaasde dit ons niet meer, maar toch.

Volgend jaar waarschijnlijk Italië, maar we komen zeker terug bij jullie!

We hebben een geweldige week gehad in Rampoux.
Geschreven door Odile op 07/08/2021 16:01

We hielden van het huis, het zwembad op de top en de eigenaren zijn erg aardig!

We hielden van dit gebied, erg rustig en dit is wat we zoeken tijdens onze vakantie.

Bovendien hadden we heel goed weer tijdens onze week... die deze zomer niet gewonnen werd!

Dus een dikke merci aan jou. Het is nog wat vroeg om plannen te maken voor volgende zomer, maar we bewaren je contactgegevens veilig.

Het was geweldig!
Geschreven door Familie P. op 10/07/2021 16:00

Het huis is zeer comfortabel, functioneel en schoon. De tuin en het zwembad waren netjes. De rustige en mooie plek.

En vooral de eigenaren zijn aardige en erg aardige mensen.

Heel erg bedankt voor deze vrije week.

Zeer hartelijke ontvangst!
Geschreven door Thierry en Sylvie. op 06/12/2021 16:00

Onberispelijk en zeer aangenaam huis. Leuke voorzieningen met een heel mooi zwembad. We hebben erg genoten van deze ontspannen week in een heel klein dorpje.

Hoge kwaliteit verhuur consistent en zonder verrassingen zoals gebruikelijk bij Francevilla.

Jan 2022

Feb 2022

Laatst aangepast: 24/01/2022 02:13