Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Plaisance is een vrijstaand huis , met een privé zwembad en gratis internet.

Het is een prachtige zonnige nieuwe luxe villa goed gebouwd en lekker ruim.

Het is gelegen net buiten het dorpje St Martin le Redon in het departement de Lot.

Plaisance is vrijstaand en voor de gasten privé met een privé zwembad !

Het zwembad is 10-5m dus er zijn geen andere gasten en eigenaar aanwezig!

Een eigen oprijlaan/parkeerplaats en een grote tuin met een fantastisch uitzicht.

Susan Aartsen

Susan Aartsen is lid sinds 17/10/2012. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Susan

This add is not published, booking not allowed!

Het entree is via een overdekt terras met glazen schuifdeuren die helemaal open kunnen. Men komt daarna in de salon/eetkamer en een zeer ruime fantastische Paul Bocuse keuken met een groot fornuis 4 pits en een hotplate en 2 ovens waarvan één met een grill. Er is een afwasmachine en magnetron en alles wat in een goede keuken hoort.

Door de ruime salon gaat men naar een gedeeltelijke afgesloten ruimte met openslaande deuren waar een bedbank staat geschikt voor een slaapplaats voor 1 persoon . Babybedje is aanwezig .

dus Plasance is ruim genoeg voor 5 pers. en 1 baby!

Daarnaast is een ruime slaapkamer met 2 eenpersoons bedden en weer openslaande deuren naar de tuin.

De ruime ”master bedroom” met een nieuw tweepersoonsbed en een prachtige kastenwand, aansluitend een luxe badkamer met ligbad.

Er is een tweede ruime moderne badkamer achter deze badkamer is een ruimte er daar staat ook een wasmachine.

.

Er is een terras met een eettafel met 6 stoelen en tuinmeubelen en div ligstoelen en BBQ bij het zwembad .

Omgeving / regio

In het noorden van de Midi-Pyreneés, even ten zuiden van de Dordogne, stroomt de rivier de Lot.

In de Lotvallei, vlakbij het stadje Fumel en Duravel, ligt het kleine pittoreske dorpje St. Martin le Redon . Het dorpje heeft een pittoresk dorpsplein met een middeleeuwse kerk en een leuk dorpscafé. De bakker en een klein levensmiddelenwinkeltje bevinden zich op 3km afstand in het prachtige plaatsje Montcabrier.

Le Neuf du Bouysset is een exclusieve en opmerkelijke 9 holes golfbaan, aangelegd midden in het natuurlijke franse landschap,aan de D673, op het prachtige domein ”Le Castel du Bouysset” in het pittoreske dorpje St Martin le Redon, Vallée de la Thèze.

De grotere supermarkten vindt u op 10km afstand in de stad Fumel en 30km van Cahors. een mooie 14e eeuwse stad met z’n beroemde Pont de Valent.

De Lot vallei is prachtig, bezienswaardigheden, Wijn Chateaux en pittoreske dorpen lang de Lot . Bekende plaatsen zijn Sarlat, Rocemadour, Gourdon Chat.Bonaguil. St Cirq la Popie.

Apr 2024

Mei 2024