Gerestaureerde watermolen, rustig gelegen op een privaat domein. Verwarmd zwembad.

PROMO:

MIDWEEK maandag tot donderdag € 250 voor 4 personen. Bedlinnen en welkomsontbijt inbegrepen.

Weekend vrijdag tot zondag € 250 voor 4 personen. Bedlinnen en welkomontbijt inbegrepen.

Ganse week € 450 voor 4 personen

Rita Geuns

Rita Geuns is lid sinds 30/11/2018. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Rita
€ 800,00

    € 70,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)

Gîte voor 4 personen, volledig ingerichte keuken met alle benodigde toestellen.Badkamer met lavabo, toilet en grote douche. 1 slaapkamer met stapelbed. Airco en een terras aanwezig. Eettafel voor 6 personen en canapé voor de tv.

De streek van de Lot mag dan misschien minder bekend zijn dan de Ardèche of de Provence maar zij heeft wel heel wat in haar mars. De natuur is er prachtig. Denken we maar aan de valleien van de Lot, de Célé en de Dordogne, de mooie Causse, de vele landschappen met ommuurde terreinen met grazende kudden schapen. Het aantal toeristische bezienswaardigheden en georganiseerde evenementen is quasi onbeperkt : prehistorische grotten, middeleeuwse steden, prachtige kastelen en burchten, historische kerken en kloosters, pittoreske dorpjes, markten met streekproducten, musea, zoo, vogelshow, muziekfestivals, theatervoorstellingen ... voor elk wat wils.

En, niet onbelangrijk, je kan er heerlijk tafelen in de vele lokale, gezellige en niet dure restaurantjes : foie gras, confit de canard, cabécou, de geitenkaasjes uit Rocamadour, een lekker cahors wijntje,... kortom, een culinair plezier !

(2)

Zalige vakantiebestemming
Geschreven door Nele en Pieter, Lars, Liv en Lara op 28/07/2020 18:18
  • Prachtige omgeving
  • Groot zwembad
  • Huisje met airco
  • Vriendelijke eigenaars
  • Niet heel geriefelijke keuken (vb geen schaar, schilmesje, vergiet)
Wij werden heel vriendelijk ontvangen door Rita en Victor! We voelden ons erg welkom en hadden een superleuke week! De kinderen leefden zich helemaal uit in het grote zwembad en de gite ligt in een prachtig domein, waar ook een riviertje stroomt.
Perfecte vakantie
Geschreven door Alex op 11/05/2019 18:18
  • Verwarmd zwembad. Ruimte. Ligzetels, parasols, barbecue, alles is beschikbaar. Een riviertje loopt door het domein.
Schitterende gîte met een prachtig zwembad. Ideaal gelegen voor excursies in de Lot. Kindvriendelijke accommodatie.

Apr 2021

Mei 2021

Laatst aangepast: 27/11/2020 11:08