Gerestaureerde watermolen, rustig gelegen op een privaat domein.

Aanwezigheid van een verwarmd zwembad (15mx8m)

Victor Borgions

Victor Borgions is lid sinds 30/11/2018. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Victor

    € 70,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 300,00 per week (betaling: ter plaatse)

Gîte voor 6 personen, een volledige keuken aanwezig met alle benodigde toestellen, living in L-vorm met hoeksalon en tv-Vlaanderen abonnement. massief eiken eettafel met 6 stoelen aanwezig. Hier zijn er 2 badkamers aanwezig. Eentje op het gelijkvloers met lavabo en douche. De 2e badkamer is boven en heeft een ligbad met lavabo en toilet. Er is alsook een toilet op het gelijkvloers. Boven zijn er 2 slaapkamers voorzien, in de eerste staat er een rond bed voor 3à4 personen. In de 2e kamer staat er een dubbel bed. Op de overloop staat er ook nog een slaapbank. Apart terras aan de ingang van de gîte met buitensalon en tafel voor 10 personen. Zonwering en BBQ zijn aanwezig!

De streek van de Lot mag dan misschien minder bekend zijn dan de Ardèche of de Provence maar zij heeft wel heel wat in haar mars. De natuur is er prachtig. Denken we maar aan de valleien van de Lot, de Célé en de Dordogne, de mooie Causse, de vele landschappen met ommuurde terreinen met grazende kudden schapen. Het aantal toeristische bezienswaardigheden en georganiseerde evenementen is quasi onbeperkt : prehistorische grotten, middeleeuwse steden, prachtige kastelen en burchten, historische kerken en kloosters, pittoreske dorpjes, markten met streekproducten, musea, zoo, vogelshow, muziekfestivals, theatervoorstellingen ... voor elk wat wils.

En, niet onbelangrijk, je kan er heerlijk tafelen in de vele lokale, gezellige en niet dure restaurantjes : foie gras, confit de canard, cabécou, de geitenkaasjes uit Rocamadour, een lekker cahors wijntje,... kortom, een culinair plezier !

Feb 2020

Maart 2020