Eco Design House Ducarinne is een zeer bijzonder vakantieverblijf waar de rustieke Franse  authenticiteit in harmonie is met het moderne design. Het huis is met veel aandacht gerenoveerd samen met lokale ambachtslieden, met als resultaat een plek waar u kunt genieten van buitengewone luxe, modern comfort en een prachtige en veelzijdige omgeving. Paardrij liefhebbers onder u: u kunt tegen bijbetaling uw paard(en) meenemen!

Ducarinne is gelegen in de provincie Lot en Garonne, een opkomende regio in het zuidwesten van Frankrijk en waarschijnlijk het best bekend door de productie van de fantastische wijnen en streekproducten. De Lot en Garonne is nog niet ontdekt door het massatoerisme, in tegenstelling tot veel van de andere Zuid Westelijke regio's en dit zorgt voor een fantastische authentieke sfeer. Wat opvalt zijn de invloeden van Scandinavisch design in combinatie met traditionele Fransee kenmerken, zoals de houten balken en het prachtige stenen terras.

Attentie: prijs tot juli en na augustus gebaseerd op max 4 personen, iedere persoon extra betaalt 100 euros p.w.

U kunt via onze website www.francevilla.nl Eco Design House Ducarinne direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 1.000,00

    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
  • Administratieve kosten
    € 40,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 150,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 50,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 100,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Er zijn vijf hotelwaardige slaapkamers in Ducarinne, waarvan drie slaapkamers (op de begane grond) beschikken over moderne badkamers ensuite met inloopdouches. De overige twee slaapkamers (op de eerste verdieping) delen een badkamer samen. Eén slaapkamer op de begane grond (en badkamer en suite) is bovendien volledig ingericht voor rolstoelgebruikers.

Daarnaast is er een uitnodigende living met een sfeervolle, zeer goed uitgeruste keuken met bargedeelte en een grote lange houten tafel om samen gezellig te tafelen op de zeldzamere frisse dagen. Door het gehele huis zijn zwarte stalen accenten en prachtige houten onderdelen te vinden, wat het geheel een rustgevende en luxe uitstraling geeft.

Buiten

Buiten vindt u het prachtige enorme, gedeeltelijk overdekte terras (waar u via de schuifdeuren op stapt), waarvoor originele tegels zijn gebruikt in dezelfde toon als binnen, zo lijkt de woonkamer nog ruimtelijker. Het uitzicht vanaf het terras met daaromheen 5 hectare privé grond is ronduit bijzonder te noemen.

Er is een lange eettafel buiten, perfect voor al-fresco diners met het bosachtige landschap als decor. Ook is er een 10-meter lang verwarmd zwembad van natuursteen (en wel 6 m. breed!) en een poolhouse. In de tuin vindt u daarnaast comfortabele ligbedden en lounge stoelen, een BBQ, een tafeltennis en meer dan genoeg speelplaats voor de kinderen!

Vanaf de parkeerplaats voor meerdere auto's is een speciaal pad aangelegd voor rolstoelgebruikers.

In deze prachtige omgeving zijn meerder thermale stations, een golfbaan, maneges, meren, tennisbanen èn een boulodrome te vinden. Er is een fietsroute bij Casteljaloux.

Rolstoel toegankelijk

(3)

Wàt een mooi, ruim huis!
Geschreven door Kathleen op 16/10/2021 16:38

En vooral een prachtige grote tuin met zwembad. En de omgeving is schitterend!

Doordat de tuin helemaal omheind is, ook langs de weg, is die veilig voor kinderen en honden.

De eigenaren zijn alleraardigst, we kregen een fles wijn bij aankomst èn bij vertrek. Problemen worden meteen opgelost.

De foto van de kamer is gedateerd, inmiddels is alles wit en beige.

(08-2021) Beste,

Niets dan lof over onze verblijfplaats in Beynac.

Ondanks het wisselvallige, frisse weer hebben we toch genoten van de mooie, verzorgde tuin met proper zwembad en voldoende ligbedden. Gezellig aperitieven op het terras en heerlijk zitten en eten dichtbij de bbq.

Een rustig gelegen villa met alle comfort binnen en buiten en alles netjes onderhouden. Wij zijn fan.

Oct 2022

Nov 2022

Laatst aangepast: 30/09/2022 21:05