Luxueuze vrijstaande boerderij in de Lot et Garonne met privé zwembad voor 10 personen rustig gelegen op een domein van 5 hectares met prachtig uitzicht over de velden. Hier kan je ongestoord genieten van rust en stilte!

Domaine des Pradiès

Domaine des Pradiès is lid sinds 18/05/2019. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Domaine des Pradiès
€ 1.650,00

    € 200,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 0,00 per week (betaling: inbegrepen in prijs)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Het interieur is luxueus, huiselijk en sfeervol.

Met zijn 3 volwaardige 2 persoonslaapkamers en 1 familiekamer (4 pers) is dit de ideale vakantiehuis om in alle rust te genieten van de franse charme. De grote keuken en de aangename leefruimte met open haard nodigen uit om er zowel in de zomer als in de winter  te vertoeven. Alle comfort is er aanwezig: vaatwas, side by side frigo, oven, wasmachine en droogkast. De ondergronds man-cave nodigt uit tot biljarten en gezelschapspelletjes.

Deze vakantiewoning heeft een groot privé zwembad (10 x 5 m) waar de zon van 'morgens tot 's avonds aanwezig is. Er zijn veel ruime en zonnige terrassen waar je volledig kan genieten van de privacy en rust. De ruime tuin is ideaal voor spelende kinderen. De kerselaars, olijfbomen, fruitbomen en het zicht op de wijnvelden maken deze woning compleet.

Deze vakantiehuis bevindt zich dicht bij middeleeuwse dorpjes (bastides) zoals er veel zijn in de omgeving. Tussen de zonnebloemvelden en wijnhaarden kunt u gezellige markten en brocantes afschuimen, kastelen bezoeken, fietsen en wandelen naar hartelust. Er zijn 400 goed aangegeven wandelingen in het departement. In de Lot (4 km) kunt u vissen of kajakken.Op 15 km bevindt zich een 18 holes golfbaan.

Buitenkeuken

(6)

We hebben een heerlijke vakantie achter de rug in jullie woning.
Geschreven door Familie D.T op 20/07/2022 18:00

We hebben niets gemist tijdens de vakantie. Alles was aanwezig. Daarom zouden we deze ook graag reeds voor volgend jaar reeds boeken. Is deze nog vrij van 8/07-22/07/2023?

Echt enkel niks dan lof.
Geschreven door Véronique & familie op 29/07/2022 17:58

We vertrekken zo dadelijk terug naar België.

We hebben een fantastische vakantie gehad, het huis is prachtig en ook de opvolging was perfect.

Nogmaals wil ik jullie feliciteren voor het prachtig landgoed dat daar staat
Geschreven door B.Z en familie op 25/06/2022 17:59

Hello,

Net als verleden jaar mocht ik één week verblijven op jullie prachtig domein die, op mijn aanraden, vriend P. huurde.
Nogmaals wil ik jullie feliciteren voor het prachtig landgoed dat daar staat; smaakvol en met veel stijl ingericht.

Wij zullen het volgend jaar - voor zover jullie hier mee akkoord kunnen gaan - zekers de eerste twee weken van augustus weer huren maar hiervoor kom ik wel in oktober terug naar jullie om te zien of dit mogelijk is voor jullie of niet

Een toppertje als vakantiewoning!
Geschreven door Gwendolyne en co op 19/08/2019 10:12

Wij hebben het zeer naar onze zin gehad. Alles was aanwezig.

Voor de rest was dit een toppertje als vakantiewoning. Perfect onderhouden.

Jammer dat alles snel voorbij gaat.

Alvast bedankt dat we mochten genieten van jullie prachtig domein!
Geschreven door Caroline op 06/08/2019 10:13

Wij hadden een fijne vakantie, het weer liet ons dit jaar wat in de steek maar alsnog een heel leuk verblijf gehad!

Verrast van het prachtige domein en het huis.

De Marché Gourmand was ons voorheen onbekend maar deze heeft ons echt bekoord! (Fongraves).

Uiteindelijk werd er gegolfd op het domein St. Barthe.  Deze bleek veel beter te zijn - persoonlijk ken ik er niks van :-)  Dit is dus een aanrader.

Alles was in orde!
Geschreven door Liza op 23/07/2019 10:12

Dag Heidi,

Wij hebben een schitterend verblijf gehad in domaine de pradiès!

Alles was in orde!

Dec 2022

Jan 2023

Laatst aangepast: 04/08/2022 23:37