Maison Reillou, gezellige vakantiewoning, unieke ligging in Lot et Garonne

Authentieke woning "en pierre",gelegen op een helling met prachtig uitzicht over de vallei. Uiterst rustig, geen buren, privacy verzekerd. Alle comfort aanwezig voor een onvergetelijke vakantie.

Zwembad 12x6m, verwarmd, groot terras in travertin

Ligbedden

Pingpongtafel

Gezellig prieeltje

Groot overdekt terras

Tuin

TV (TV Vlaanderen)

Wifi

Geen huisdieren

Niet roker binnen

Dominique Goossens

Dominique Goossens is lid sinds 17/11/2021. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Dominique
€ 1.200,00

  • Badlinnen
    € 15,00 per persoon (betaling: bij boeking)
    € 75,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Gelijkvloers : een woonruimte met een open uitgeruste keuken (koelkast met vriesgedeelte, magnetron, senseo, gasvuur, oven, waterkoker, vaatwas)                        badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet.

Verdieping :  slaapkamer met dubbelbed en terras, slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden                                                                                                                     badkamer met douche, lavabo en toilet

70 km van luchthaven Bergerac

180km van Bordeaux

20km van Agen

120km van Toulouse

Prachtige landschappen in wat het "Toscane van Frankrijk" wordt genoemd. Pittoreske dorpen en bastides zoals Pujols, Montflanquin, Beauville, Roquecor.

Streekproducten, wijngaarden van Cahors

Fiets- en wandelroutes

Dec 2021

Jan 2022

Laatst aangepast: 17/11/2021 17:14