Maison Reillou, gezellige vakantiewoning, unieke ligging in Lot et Garonne

(1)

Authentieke woning "en pierre",gelegen op een helling met prachtig uitzicht over de vallei. Uiterst rustig, geen buren, privacy verzekerd. Alle comfort aanwezig voor een onvergetelijke vakantie.

Zwembad 12x6m, verwarmd, groot terras in travertin

Ligbedden

Pingpongtafel

Gezellig prieeltje

Groot overdekt terras

Tuin

TV (TV Vlaanderen)

Wifi

Geen huisdieren

Niet roker binnen

Dominique Goossens

Dominique Goossens is lid sinds 17/11/2021. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Dominique
€ 1.300,00

  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 80,00 per week (betaling: bij boeking)
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Gelijkvloers : een woonruimte met een open uitgeruste keuken (koelkast met vriesgedeelte, magnetron, senseo, gasvuur, oven, waterkoker, vaatwas)                        badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet.

Verdieping :  slaapkamer met dubbelbed en terras, slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden                                                                                                                     badkamer met douche, lavabo en toilet

70 km van luchthaven Bergerac

180km van Bordeaux

20km van Agen

120km van Toulouse

Prachtige landschappen in wat het "Toscane van Frankrijk" wordt genoemd. Pittoreske dorpen en bastides zoals Pujols, Montflanquin, Beauville, Roquecor.

Streekproducten, wijngaarden van Cahors

Fiets- en wandelroutes

(1)

Genieten in alle rust ?
Geschreven door Mathieu, Nele & Luna ? op 18/08/2022 14:27
  • Volledig privé
  • 12m zwembad
  • Erg stil!
  • Uitzicht op de velden en natuur
  • Zeer vlot en vriendelijk contact met de eigenaars.
Prachtig gelegen huisje met 2 slaapkamers en 12m zwembad. Je kan hier ontspannen in alle privé, rust en met een magnifiek uitzicht. Het enige wat je hoort is de natuur, krekels, vogels,... Alles wat je nodig hebt is aanwezig en nieuw.

Oct 2022

Nov 2022

Laatst aangepast: 12/08/2022 15:25