Maison Reillou, gezellige vakantiewoning, unieke ligging in Lot et Garonne

(2)

Authentieke woning "en pierre",gelegen op een helling met prachtig uitzicht over de vallei. Uiterst rustig, geen buren, privacy verzekerd. Alle comfort aanwezig voor een onvergetelijke vakantie.

Zwembad 12x6m, verwarmd, groot terras in travertin

Ligbedden

Pingpongtafel

Gezellig prieeltje

Groot overdekt terras

Tuin

TV (TV Vlaanderen)

Wifi

Geen huisdieren

Niet roker binnen

Dominique Goossens

Dominique Goossens is lid sinds 17/11/2021. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Dominique

    € 120,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per week
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Gelijkvloers : een woonruimte met een open uitgeruste keuken (koelkast met vriesgedeelte, magnetron, senseo, gasvuur, oven, waterkoker, vaatwas)                        badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet.

Verdieping :  slaapkamer met dubbelbed en terras, slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden                                                                                                                     badkamer met douche, lavabo en toilet

Omgeving / regio

70 km van luchthaven Bergerac

180km van Bordeaux

20km van Agen

120km van Toulouse

Prachtige landschappen in wat het "Toscane van Frankrijk" wordt genoemd. Pittoreske dorpen en bastides zoals Pujols, Montflanquin, Beauville, Roquecor.

Streekproducten, wijngaarden van Cahors

Fiets- en wandelroutes

(2)

Paradijs
Geschreven door Kathleen op 23/09/2023 07:49
  • Het uitzicht, het authentieke Franse domein met alle comfort, de rust, het grote zwembad, pittoreske dorpjes dichtbij.
  • -
Ongelooflijk genoten met ons gezin van de natuurpracht, de stilte en rust, het comfort en het zwembad. Je hebt zoveel verschillende hoekjes waar je kan lezen, spelen, eten en telkens met een fantastisch uitzicht. Ook het contact met de eigenaar was vlot en steeds vriendelijk. Kortom: topvakantie! We enjoyed nature, silence, the comfort of the house and the swimmingpool so much! There are different spots at the site to read, relax, play, eat and this al the time with a stunning view. Contact with the owner was always friendly and helping. Topvacation!
Genieten in alle rust ?
Geschreven door Mathieu, Nele & Luna ? op 18/08/2022 14:27
  • Volledig privé
  • 12m zwembad
  • Erg stil!
  • Uitzicht op de velden en natuur
  • Zeer vlot en vriendelijk contact met de eigenaars.
Prachtig gelegen huisje met 2 slaapkamers en 12m zwembad. Je kan hier ontspannen in alle privé, rust en met een magnifiek uitzicht. Het enige wat je hoort is de natuur, krekels, vogels,... Alles wat je nodig hebt is aanwezig en nieuw.

Apr 2024

Mei 2024

Laatst aangepast: 17/11/2023 10:41