Een prachtig landgoed genaamd Le Moullinalle: dit 15e-eeuwse herenhuis is een geweldig mooi en groot vakantiehuis met een heerlijk privé-zwembad. Het is gelegen in de Boudouyssou-vallei en is omgeven door velden, zonnebloemen en glooiende heuvels. Omgeven door wijngaarden en bossen aan de poort naar het zuiden van Frankrijk, ligt dit prachtige pand aan de rand van de Lot et Garonne. Dit enorme vakantiehuis functioneert nu als een volledig privé vakantiehuis. De zeer discrete eigenaren wonen in een klein huisje op hetzelfde perceel en zijn er als je ze nodig hebt. Moullinalle is gelegen in de Lot et Garonne regio, en is het meest zuidelijke van alle FranceVilla vakantiehuizen.

U kunt via onze website www.francevilla.nl Moullinalle direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

U kunt bij ons ook een goede annuleringsverzekering afsluiten.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 2.500,00

  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 0,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 1.000,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 250,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
  • Administratieve kosten
    € 40,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 15,00 per persoon (betaling: ter plaatse)

De woning is geschikt voor maximaal 14 personen (12 volwassenen en twee kinderen) en heeft 5 zeer grote slaapkamers en 5 privé badkamers, waardoor het ideaal is voor groepen vrienden of een uitgebreid uitje met de familie. Elke slaapkamer lijkt wel een woonkamer op zich, zo groot zijn ze! Eén van de voordelen van een privéwoning is natuurlijk de uitgebreide keuken waar u samen uw maaltijden kunt bereiden! Het interieur is zorgvuldig uitgezocht met decoratieve elementen van Maison Vincent Shéppard om een ​​modern Frans decor te creëren. De slaapkamers en badkamers zijn licht en luchtig met ramen waar u uitkijkt op een prachtig landschap. De gemeenschappelijke ruimtes zijn allemaal even royaal, met twee grote woonkamers en een bibliotheek, een eetkamer die plaats biedt aan maximaal 14 personen om de tijd te verdrijven uit de hete zomerzon. Het huis blijft binnen lekker koel in de zomer.

Buiten
De tuin heeft een prachtig en enorm infinity zwembad met eromheen comfortabele ligstoelen. Een pergola-tuintent van 3x4m beschermt u tegen de zon en zorgt ervoor dat u ten alle tijden bij het zwembad kunt vertoeven. Andere ligstoelen staan ​​op schaduwrijke plaatsen onder mooie bomen. Met twee teakhouten tafels en stoelen kunt u buiten comfortabel dineren.

Deze luxe woning ligt op de grens van Lot et Garonne en Gers, twee Franse departementen die in ontwikkeling zijn. Flaubert noemde de Lot et Garonne "klein Toscane". Het zijn twee zeer pittoreske departementen, bekend om hun idyllische landelijke charme, hun rustige levensstijl en het fantastische klimaat dat zo vaak wordt afgebeeld in boeken en schilderijen. Het is niet verrassend dat wijntoerisme een bloeiende industrie is, en lokale wijngaarden en wijnhuizen delen maar al te graag hun passie met u! De dichtstbijzijnde stad is Fumel. U heeft op 5 km van het huis het mooie landhuis van Tournon d´Agenais waar vele wandelingen starten. Het landhuis is ideaal gelegen om de Lot en Garonne te verkennen, maar ook de Dordogne, de Lot en de Tarn et Garonne. Slenter door de straten van de Bastides, neem plaats in een café met terras en proef de levendige en ontspannen sfeer van Zuidwest-Frankrijk.

In de bergen

Jan 2023

Feb 2023

Laatst aangepast: 31/01/2023 07:06