Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Familievakantiepark Domaine de Gavaudun **** in Dordogne-Lot

Het "Domaine de Gavaudun" is een schitterend landgoed van 35 ha, in een golvend landschap met bossen en weiden. Village de Vacances ****, het is een oase van “rust en groen”, gelegen in het zuiden van de geschiedenisrijke Perigord (Dordogne), aan de poorten van de Quercy, Gascogne en Guyenne (Frankrijk).

Zijn oude smaakvolle gerestaureerde gebouwen, zijn uitstekend restaurant, het Auberge de Vezou, en zijn moderne woningen in volle natuur, evenals de talrijke activiteiten die het voorstelt, zorgen voor onvergetelijke vakanties.

Zie www.domaine-de-gavaudun.com/nl/

Eric, Michèle & Vincent

Eric, Michèle & Vincent is lid sinds 19/02/2020. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Eric,

200
50

This add is not published, booking not allowed!

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Activiteiten ter plaatse: verlicht verwarmd zwembad, spa (sauna, jacuzzi), verlicht tennis, basketbal en volleybal, voetbalveld, pingpong, trampoline, jeu de boules, biljart, speeltuin voor kinderen, wandelpaden, ...
In de buurt van het domein: paardrijden, mountainbikes, advontuurpark, klimmen, speleologie, kano, kajak, vissen, buggy, diverse excursies.

Capaciteit: 26 gites en huizen voor 2 tot 18 personen.
Restaurant / vergaderzalen voor 100 en 200 personen.

Meer informatie op www.domaine-de-gavaudun.com/nl/

Omgeving / regio

Gavaudun is een middeleeuws dorpje, overheerst door zijn kasteel van de XI de eeuw met een opmerkelijke toren, genesteld tussen de valleien van de Lot en de Dordogne, vlakbij de majestueuze kastelen van Biron en Bonaguil, en de bastides van Monflanquin en Monpazier.
U vindt er het huis van Bernard Palissy op 6km ... Sarlat met zijn festival op 65km ... Rocamadour, Les Eyzies, Saint Emilion, Cahors, Moissac en zo veel andere uitzonderlijke plaatsen te bezoeken.
De Périgord is in het bijzonder gekend voor zijn gastronomie: eenden, truffels, paddenstoelen, foie gras ... met wijnen van Bergerac, Monbazillac, Cahors ... Wat een plezier de plaatselijke markten te gaan bezoeken !  Ten slotte, om aan ieders voorkeuren te voldoen zijn er talloze culturele manifestaties in de hele streek.

Op vakantiepark
Vlieg en zweefsport

Jacuzzi
Rolstoel toegankelijk
Table d’Hôte

Apr 2024

Mei 2024

Laatst aangepast: 09/02/2023 15:06