La Maison Forte, gelegen in het zuiden van de Dordogne in een rustig gehucht aan de rand van het prachtige Issigeac. Maison Forte is een prachtig Manoir dat dateert uit de 13e eeuw. Dit luxe huis ligt bovenop een heuvel en vormde een strategische buitenpost voor de bastide.

Hierdoor biedt het een adembenemend uitzicht op het omliggende platteland.

Het prachtige pand combineert moderne luxe met historie en biedt plaats aan maximaal 12 personen (+ 2 baby's). Met een groot verwarmd zwembad, een speelkamer, een eigen terrein en parkeergelegenheid is La Maison Forte ideaal voor families of vrienden.

La Maison Forte ligt op een terrein van 1,3 hectare en biedt een panoramisch uitzicht op het platteland, een groot verwarmd privé-zwembad (11x4,6) in een geweldige omgeving, fruitbomen en verschillende terrassen om buiten te eten, te socializen of gewoon te ontspannen met een boek en een glas wijn van de lokale wijngaarden.

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Lydia Mennes
€ 2.200,00

    € 50,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
  • Administratieve kosten
    € 35,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 200,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

La Maison Forte is verdeeld over 3 verdiepingen en heeft zes moderne tweepersoonskamers, allemaal met eigen doucheruimtes. Drie slaapkamers met airconditioning bevinden zich op de 2e verdieping, terwijl een ander prachtige slaapkamer (met dubbele douche) zich op de middelste verdieping bevindt, naast de grote woonkamer, met een Frans balkon met uitzicht over het omliggende platteland. De grote woonkamer heeft een gezellige houtkachel, satelliet-tv en toegang tot een van de vele terrassen en uitzicht over de vallei.

Op de begane grond is een chef's keuken en een aparte grote eetkamer met een eettafel voor 12 personen, een houtkachel en openslaande deuren naar nog een mooi terras met uitzicht op de tuin.

De vijfde slaapkamer, met een eigen ingang en binnenplaats, komt uit op de eetkamer.

Een paar treden naar beneden vanaf het terras en los van het hoofdgebouw is de zesde slaapkamer met en-suite faciliteiten en een kleine kitchenette.

Op het terrein is er ook een grote speelkamer met tafeltennis, pooltafel, bordspellen, tv en een bibliotheek met dvd's die de gasten kunnen gebruiken. Deze speelkamer beschikt ook over een eigen keuken en douchefaciliteiten en is ideaal als u met jongeren of jongvolwassenen op vakantie gaat.

Gelegen in de heuvels van de Perigord op een rustige locatie, biedt La Maison Forte het ideale uitgangspunt om de vele prachtige bastides in de omgeving te verkennen, zoals Montpazier of Montflanquin.

Op slechts 3 km afstand ligt het Middeleeuwse dorp Issigeac, met zijn beroemde, bruisende zondagsmarkt, fantastische restaurants en ambachtelijke winkels.

Voorzieningen zijn onder andere bakker, slager, bank, apotheek en plaatselijke supermarkt. De prachtige stad Bergerac, aan de oevers van de rivier de Dordogne, ligt op 15 minuten rijden met grote supermarkten en een internationale luchthaven.

Vlieg en zweefsport

Oct 2021

Nov 2021

Laatst aangepast: 22/10/2021 21:15