Schitterende vakantievilla met privézwembad in de Lot et Garonne voor 10 personen (max 9 volwassenen en 1 kind). Deze grote villa biedt alle faciliteiten voor een geweldige vakantie. Villa Rocaille is voorzien van een tuin van 3500 m2, een privézwembad, een buitenkeuken en veel speelgelegenheid voor kinderen. Vanuit de slaapkamers heeft u een prachtig uitzicht over de stad Villeneuve sur Lot. Het leuke stadje Pujols is slechts 10 minuten lopen.

U kunt via onze website FranceVilla Rocaille direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

Als u een vakantiehuis bij ons boekt en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro kosten. Kijk voor meer informatie op onze website bij: “Reserveren in Coronatijd”.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 1.200,00

    € 0,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 400,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Begane grond: Entree, eetkamer met een eettafel voor 10 personen en grote openslaande deuren naar het balkon. Aansluitend aan de eetkamer is een ruime moderne open keuken met nog een eettafel voor 6 personen. De keuken heeft openslaande deuren naar het balkon. Naast de eetkamer is de woonkamer met zithoek en een sfeervolle open haard. Uiteraard ontbreken WIFI, TV (Ned. zenders) en DVD niet.

Vanuit de entree/hal kunt u naar de twee slaapkamers waarvan één met een 2-persoonsbed (180x200) en één (meer een bureaukamer) met een uitklapbaar 2-persoonsbed. Ook is er een badkamer met bad en douche.

Op de 1e verdieping zijn de overige 3 slaapkamers met airconditioning. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed (180x200 en 160x200) en de derde slaapkamer heeft een hoogslaper en een 1-persoonsbed (slaapkamer voor kinderen). Sfeervolle badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Apart toilet. Twee slaapkamers hebben een schitterend uitzicht over de stad Villeneuve-sur-Lot.

In het souterrain van de villa is een diepvries, wasmachine en wasdroger, keukenaanrecht en een extra douche. In de garage staan een pooltafel, airhockey en tafeltennistafel.

Buiten
Het ruime balkon is over de gehele breedte van de villa en heeft een automatisch zonnescherm. Hier kunt u heerlijk ontbijten, lunchen en dineren. Op de begane grond is een buitenkeuken, compleet met grote bar, loungebanken, eettafel en stoelen. Vanaf deze plaats heeft u uitzicht over de tuin en het privé-zwembad (4x9) met een loungebank en ligstoelen. Als u een hond meeneemt kan het terras worden afgesloten zodat hij niet weg kan lopen. U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa.

De Lot-et-Garonne is een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. In deze streek kunt u fietsen, wandelen en kanoën op de rivieren de Lot en de Garonne. Historische en middeleeuwse plaatsen als Villeneuve-sur-Lot, Agen, Villeréal, Monflanquin en Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt.

Buitenkeuken

(6)

De ervaring was weer TOP.
Geschreven door Carla, Piet, Cobie, Jerie En Dorus de hond. op 21/09/2017 13:26

Het was voor ons de tweede keer dat wij samen met Carla en Piet (en Dorus).

Hebben niet direct foto´s van het huis gemaakt want die hadden we al.

De ervaring was weer TOP.

WE hadden wat problemen met het huis, Airconditioner, TV, Strijkijzer, maar alles werd perfect en direct door Astrid geregeld.

Astrid heeft ons ook nog geholpen met het vinden van een Tandarts voor mijn vrouw. Gewoon een geweldige service.

Wij hebben dan ook voor 2018 weer geboekt.

Het huis zag er nog steeds goed onderhouden uit en dat samen met de service is voor ons een van de redenen om terug te komen.

Dus we zien al vast uit naar 2018.

Met vriendelijke groeten

“leven als God in Frankrijk”
Geschreven door Paul D op 14/05/2016 13:26

leven als God in Frankrijk” is de afgelopen 2 weken wederom bevestigd dmv ons verblijf in Rocaille, nabij Villeneuve sur Lot.

Het huis was geheel afgestemd op onze familie: ouders, kinderen en kleinkinderen, totaal 10 personen.

Heel compleet en alles werkte prima.

Vooral de speelvoorzieningen voor de kids zijn heel uitgebreid en dus een eldorado.

Het water van het zwembad is eind april, begin mei nog erg koud maar daar trekken kinderen zich niets van aan. Het gaat om de fun!

In de ochtend de regio verkennen en de middag in de tuin en op het terras lekker luieren. Kortom: het was een feest!

Ook de begeleiding vanuit jullie kantoor en ter plekke verliep op rolletjes.

We kijken terug op een heerlijke vakantie!

Beste Lydia
Geschreven door H. op 15/08/2015 13:25

Ik wilde jullie even laten weten dat onze vakantie was fantastisch! Het huis is prachtig met alles wat je maar wilt.

Je moet echt alleen kleding meenemen, er is zelfs speelgoed (binnen en buiten) voor de kinderen.

Het dorp Pujols is letterlijk 2 minuten in de auto en je kon er naartoe lopen als je zin hebt in een wandeling. Leuke bars en markten. We zitten er aan te denken om terug te keren volgend jaar.

Jan 2022

Feb 2022

Laatst aangepast: 28/01/2022 20:15