Rocaille, groot vakantiehuis met privé-zwembad, kosteloos annuleren Covid

(6)

Villa Rocaille
Schitterende  vakantievilla met privé-zwembad in de Lot et Garonne voor 10 personen (max 9 volwassenen en één kind). Deze grote villa biedt alle faciliteiten voor een geweldige vakantie. Villa Rocaille is voorzien van ruime privé parkeergelegenheid en heeft een tuin van 3500 m2, een prachtig privé-zwembad, een buitenkeuken, veel speelgelegenheid voor kinderen en vanuit de slaapkamers boven een prachtig uitzicht over de stad Villeneuve sur Lot. Het leuke stadje Pujols is slechts 10 minuten lopen. Door de zuidelijke ligging is het hier overwegend nog een stuk zonniger als in de Lot of de Dordogne. U kunt dus met een gerust hart dit vakantiehuis ook boeken voor mei, juni of september!

Binnen
begane grond: Entree, eetkamer met een ruime eettafel voor 10 personen, grote openslaande deuren welke toegang geven tot het balkon. En suite bevindt zich de woonkamer voorzien van een zithoek en een sfeervolle open haard. Uiteraard ontbreken WIFI, TV (ned. zenders) en DVD niet. Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de ruime open keuken welke is voorzien van alle benodigde apparatuur heeft. Deze moderne keuken heeft nog een extra tafel voor 6 personen. Ook de keuken heeft openslaande deuren naar het balkon.

De entree/hal geeft tevens toegang tot twee slaapkamers waarvan één met een 2 persoonsbed (180x200) en één met een uittrekbaar 2 persoonsbed (180 x 200) voor 2 personen/bureau/speelkamer, tot slot is er een luxe badkamer met bad- en douchevoorziening.

1ste verdieping: Op de 1e verdieping bevinden zich de overige 3 slaapkamers waarvan 2 slaapkamers eveneens het schitterende uitzicht over de gehele stad hebben. Het zicht op ‘Villeneuve-sur-Lot by night’  is werkelijk sprookjesachtig. Alle slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten en drie slaapkamers beschikken over airconditioning. Twee slaapkamers zijn voorzien met tweepersoonsbedden (180x200 en 160x200) en de derde slaapkamer bestaat uit een hoogslaper en een eenpersoonsbed een gezellige kamer voor kinderen. Sfeervolle badkamer met bad en aparte luxe douchevoorziening en dubbele wastafels. Apart toilet.
Villa Rocaille beschikt ook over een souterrain, hier bevinden zich een extra diepvries, wasmachine en wasdroger, keukenaanrechtje en een separate extra douchevoorziening. Doorlopend naar de garage vindt men speelgelegenheden zoals pooltafel, airhockey en tafeltennistafel.

Buiten
Het enorme balkon bevindt zich over de gehele breedte van de villa met een automatisch zonnescherm. Op het balkon kunt u te allen tijde dus heerlijk ontbijten, lunchen en dineren! Op de begane grond heeft u de beschikking over een buitenkeuken, compleet met een grote bar, loungebanken, eettafel en stoelen. Vanaf deze plaats heeft u uitzicht over de tuin, het privé zwembad (4x9) met wederom een loungebank en heerlijke ligstoelen. Kortom een plaats waar alle ingrediënten aanwezig om geheel tot rust te komen en te genieten van de Franse geneugten zoals het weer, het eten en de wijn! U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa. Ook aan de voorzijde van Rocaille is nog een terras aanwezig waar het heerlijk genieten is van de voorzijde van de tuin en de schitterende ‘entree-trap’. Indien u een hond meeneemt kan het terras worden afgesloten zodat hij niet weg kan lopen.

In de Lot-et-Garonne is uw vakantievilla een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. Bezoek het historische Villeneuve-sur-Lot; de stad die u vanaf Pujols al kunt zien liggen. Deze stad is een stuk groter als Pujols en daardoor is er meer levendigheid, diverse bezienswaardigheden, winkels en restaurants. Zeker een aanrader is “Place de la Fayette” waar elke vrijdagavond aan lange tafels kan worden gegeten en waar Franse Chansons live worden gezongen! Dan de stad Agen, met leuke pleintjes, terrassen en fantastische restaurants. Beeldschone middeleeuwse plaatsjes als Villeréal, Monflanquin en het strategisch gelegen Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt.

Waarom kiezen voor een vakantie in de Lot et Garonne?
Ligging en aangenaam klimaat

Het prachtige departement Lot et Garonne is gelegen in het hart van de volgende omliggende departementen: Dordogne, Lot, Tarn et Garonne, Gers, Landes en Gironde. Een perfecte locatie om te vertoeven met een plezierig klimaat met lange warme zomers en een aangenaam voor- en najaar. De ultieme beleving van het 'buiten leven'. En al is er hier veel zonneschijn, het weer is niet zo extreem als in het zuiden van Frankrijk – zo blijft het landschap ook prachtig groen! Je hoeft maar weinig kilometers af te leggen om te kunnen genieten van het mozaïek aan landschappen dat er te zien is.

Landschap
Deze streek is vernoemd naar de rivieren de Lot en de Garonne en staat bekend als het land van duizend meren en duizend fruitboomgaarden. De glooiende heuvels ademen een rust uit die in de meer toeristische streken in Frankrijk nog wel eens ontbreekt. Saai? Beslist niet! In deze streek wemelt het van de bezienswaardigheden en uitstekende restaurants!
In de Lot-et-Garonne komt u vanzelf tot rust in de vakantie. Het landschap bestaat uit zacht glooiende heuvels met bossen, verspreide herenboerderijen en de fruitboomgaarden waar deze streek zo bekend om staat. Pruimen, perziken, abrikozen, altijd voor een zacht prijsje te koop bij de boer. Wandelschoenen en rugzak niet vergeten! De auto laat u lekker een dagje staan bij uw vakantievilla.

Activiteiten in de Franse campagne
Van kastelen tot molens tot wasplaatsen, van musea tot kappelletjes, van middeleeuwse dorpjes tot moderne steden. Je vindt het allemaal in de mooie streek van de Lot et Garonne.
• Kanoën op de rivieren de Lot en de Garonne
• Fietsen en wandelen door heuvelachtig landschap met fruitboomgaarden
• Bezoeken van Middeleeuwse bastides, kastelen en markthallen
• Geniten van rustig gelegen recreatiemeren met zandstrandjes
• Ontdek en proef het authentieke Franse plattelandsleven
Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. Bezoek het historische Villeneuve-sur-Lot; de stad die u vanaf Pujols kunt waarnemen. Het is er groter en daardoor is er meer levendigheid, diverse bezienswaardigheden, winkels en restaurants. En ook wordt hier op Place de la Fayette elke vrijdagavond aan lange tafels met de Fransen samen gegeten en worden de Franse Chansons live gezongen. Dan de stad Agen. Met leuke pleintjes, terrassen en fantastische restaurants. Beeldschone middeleeuwse plaatsjes als Villeréal, Monflanquin en het strategisch gelegen Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt. De stoere donjon van Gavaudun, het enorme fort van Bonaguil en het Engelse kasteel van Sauvetere-la-Lémance, het château bij Duras met zijn wijngaarden; bijna te veel voor één vakantie!

De rivier de Lot biedt uitstekende mogelijkheden voor diverse watersporten, boottochtjes en hengelsport. De aanwezigheid van de prachtige golfbaan in Castelnaud de Grattecambe. Dit schijnt één van de mooiste banen in Zuidwest Frankrijk te zijn.

U kunt dit huis online reserveren via de website van FranceVilla (www.francevilla.nl)

Als u een vakantiehuis bij ons boekt voor 2020/2021 en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus 95,- euros kosten (zie ook onze website www.francevilla.nl voor meer informatie bij : “Reserveren in Coronatijd”)

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Lydia Mennes
€ 1.320,00

    € 0,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 400,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Binnen
1ste verdieping: Op de 1e verdieping bevinden zich de overige 3 slaapkamers waarvan 2 slaapkamers eveneens het schitterende uitzicht over de gehele stad hebben. Het zicht op ‘Villeneuve-sur-Lot by night’  is werkelijk sprookjesachtig. Alle slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten en beschikken over airconditioning. Twee slaapkamers zijn voorzien met tweepersoonsbedden (180x200 en 160x200) en de derde slaapkamer bestaat uit een hoogslaper en een eenpersoonsbed een gezellige kamer voor kinderen. Sfeervolle badkamer met bad en aparte luxe douchevoorziening en dubbele wastafels. Apart toilet.
Villa Rocaille beschikt ook over een souterrain, hier bevinden zich een extra diepvries, wasmachine en wasdroger, keukenaanrechtje en een separate extra douchevoorziening. Doorlopend naar de garage vindt men speelgelegenheden zoals pooltafel, airhockey en tafeltennistafel en buiten een trampoline en speeltoestel.

In de Lot-et-Garonne is uw vakantievilla een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. Bezoek het historische Villeneuve-sur-Lot; de stad die u vanaf Pujols al kunt zien liggen. Deze stad is een stuk groter als Pujols en daardoor is er meer levendigheid, diverse bezienswaardigheden, winkels en restaurants. Zeker een aanrader is “Place de la Fayette” waar elke vrijdagavond aan lange tafels kan worden gegeten en waar Franse Chansons live worden gezongen! Dan de stad Agen, met leuke pleintjes, terrassen en fantastische restaurants. Beeldschone middeleeuwse plaatsjes als Villeréal, Monflanquin en het strategisch gelegen Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt. Het stoere Donjon van Gavaudun, het enorme fort van Bonaguil, het Engelse kasteel van Sauvetere-la-Lémance, en het château bij Duras met zijn wijngaarden; bijna te veel voor één vakantie!

Buitenkeuken

(6)

De ervaring was weer TOP.
Geschreven door Carla, Piet, Cobie, Jerie En Dorus de hond. op 21/09/2017 13:26

Het was voor ons de tweede keer dat wij samen met Carla en Piet (en Dorus).

Hebben niet direct foto´s van het huis gemaakt want die hadden we al.

De ervaring was weer TOP.

WE hadden wat problemen met het huis, Airconditioner, TV, Strijkijzer, maar alles werd perfect en direct door Astrid geregeld.

Astrid heeft ons ook nog geholpen met het vinden van een Tandarts voor mijn vrouw. Gewoon een geweldige service.

Wij hebben dan ook voor 2018 weer geboekt.

Het huis zag er nog steeds goed onderhouden uit en dat samen met de service is voor ons een van de redenen om terug te komen.

Dus we zien al vast uit naar 2018.

Met vriendelijke groeten

“leven als God in Frankrijk”
Geschreven door Paul D op 14/05/2016 13:26

leven als God in Frankrijk” is de afgelopen 2 weken wederom bevestigd dmv ons verblijf in Rocaille, nabij Villeneuve sur Lot.

Het huis was geheel afgestemd op onze familie: ouders, kinderen en kleinkinderen, totaal 10 personen.

Heel compleet en alles werkte prima.

Vooral de speelvoorzieningen voor de kids zijn heel uitgebreid en dus een eldorado.

Het water van het zwembad is eind april, begin mei nog erg koud maar daar trekken kinderen zich niets van aan. Het gaat om de fun!

In de ochtend de regio verkennen en de middag in de tuin en op het terras lekker luieren. Kortom: het was een feest!

Ook de begeleiding vanuit jullie kantoor en ter plekke verliep op rolletjes.

We kijken terug op een heerlijke vakantie!

Beste Lydia
Geschreven door H. op 15/08/2015 13:25

Ik wilde jullie even laten weten dat onze vakantie was fantastisch! Het huis is prachtig met alles wat je maar wilt.

Je moet echt alleen kleding meenemen, er is zelfs speelgoed (binnen en buiten) voor de kinderen.

Het dorp Pujols is letterlijk 2 minuten in de auto en je kon er naartoe lopen als je zin hebt in een wandeling. Leuke bars en markten. We zitten er aan te denken om terug te keren volgend jaar.

Oct 2021

Nov 2021

Laatst aangepast: 17/10/2021 15:13