Welkom in het hart van Zuid-West Frankrijk.

Natuur, geschiedenis, cultuur, levenskunst, ontspanning, ... het zijn maar enkele van de sleutelwoorden van het dagelijkse leven in Lot-et-Garonne. Daarom staat deze streek bekend als "de Toscanië van Frankrijk". Deze uitzonderlijke omgeving, met zijn heuvelachtige landschappen, zijn wilde natuur en zijn authentiek erfgoed is ook ideaal voor mooie wandelingen, fietstochten of motorritten.

Het is in het midden van deze prachtige heuvels, in Trentels, dat wij u met open armen zullen ontvangen in ons domein. Gevestigd op een oppervlakte van iets meer dan 2ha, bestaat ons domein uit gastenkamers, gites, zwembaden en natuurlijk ontspanningsruimten zowel binnen als buiten.

La Granja, waar activiteit en ontspanning elkaar treffen.

Als u deze site doorbladert, krijgt u een vrij nauwkeurig beeld van wat La Granja, Trentels en de regio te bieden hebben. Dit is natuurlijk slechts een kort overzicht en wij hopen u binnenkort te mogen verwelkomen op ons volledig uitgeruste domein.

Hoewel onze wortels in België liggen, was de wens om ons in het Zuid-West te vestigen enorm groot. Vandaag willen wij deze parel van ontspanning en rust met u delen. U kunt er ook zeker van zijn dat wij ons uiterste best zullen doen om uw verblijf voor u en uw gezin onvergetelijk te maken.

Tot ziens.

Véronique en Gaëtan

Véronique et Gaëtan DE LAEVER – BRAU

Véronique et Gaëtan DE LAEVER – BRAU is lid sinds 08/10/2022. U kunt de eigenaar contacteren in het Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Véronique et Gaëtan
€ 535,00

Verhuurder spreekt Engels, Frans

Op een terrein van meer dan een hectaar met bomen geplant, bieden wij u een volledig gerenoveerde gîte voor 2 tot 4 personen. Het bestaat uit een woonkamer met een slaapbank van zeer goede kwaliteit, een eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, een doucheruimte, een garderobe en een mooie slaapkamer op de eerste verdieping, alsmede twee terrassen.

U kunt ook genieten van een verwarmd zwembad, een eigen parkeerplaats, tuinmeubilair, Wi-Fi overal, TV, een alarm en alle faciliteiten van La Granja.

Als u op zoek bent naar een bestemming waar rust en ontspanning hand in hand gaan, dan is de Lot-et-Garonne de beste plek! De heuvels bezaaid met indrukwekkende bastides, de ongerepte natuur, de ontspannen sfeer in deze charmante dorpjes en de romantische uitstraling van deze streek ... wat wilt u nog meer?

Trentels, waar Domaine de La Granja is gevestigd, is een van de steden die alle kenmerken van deze prachtige streek in zich heeft. Vanaf onze terrassen kunt u genieten van de ononderbroken natuurlijke horizonten, zonder het lawaai van het verkeer. De regio Pays de Bastides ligt vrij dicht bij de Dordogne, de Lot en de Tarn-et-Garonne, waardoor zij enkele kenmerken van de Périgord en de Quercy vertoont. Een verblijf in Trentels is een echte traktatie voor elke fijnproever. De favoriete ingrediënten van de Lot-et-Garonne, foie gras, truffels en pruimen, worden zorgvuldig geselecteerd door de chefs van de vele restaurants in de buurt. Hetzelfde geldt voor onze uitstekende lokale wijnen, die wij u graag laten proeven. Tijdens een van de nachtfeesten op de dorpspleinen voelt u zich voor een nacht een dorpeling. Wees gewaarschuwd, deze feestjes duren vaak tot in de vroege uurtjes! Ons domein biedt u een beveiligde parking. Onze schuur staat tot uw beschikking voor uw motoren en fietsen.

De gastronomie is niet de enige troef van Trentels! De omgeving en het landgoed La Granja bieden een breed scala aan activiteiten. U zult zeker iets van uw gading vinden. Fietsliefhebbers hoeven niet eens hun fiets mee te nemen. La Granja stelt vijf mountainbikes gratis ter beschikking. Deze zijn natuurlijk ook nuttig voor wie de Bastide liever per motorfiets ontdekt. Tijdens deze tochten komt u door vele prachtige natuurlandschappen, historische monumenten en charmante dorpjes waar de vriendelijke inwoners u met open armen ontvangen.

Dec 2022

Jan 2023

Laatst aangepast: 07/12/2022 07:05