Z.FR Lot-Dordogne privé domeintje 10 max 12 pers met verwarmd privé zwembad 10mx5m

Zomer 2021 is misschien nog veraf maar toch....het dromen en aftellen naar die welverdiende vakantie in deze bizarre tijden kan beginnen. Er is heel veel vraag naar privé woningen met privé zwembad en dit kan ik u aanbieden.

Ook juni en september zijn heel mooie maanden ginds dus voor wie buiten seizoen kan gaan, niet twijfelen!

Deze woningen liggen buiten de drukte van de toeristen maar toch supergelegen in de prachtige natuur. Veel excursiemogelijkheden in de nabije buurt maar de rust op zich in deze streek is fantastisch voor fietsers en wandelaars!

2 woningen 6+4 pers/max 12 pers. met verw.zwemb. Huis 6/8 personen wordt ook afzonderlijk verhuurd. Woning 4 personen niet. 1 hoofdwoning volledig gerestaureerd voor 6/8 personen en 1 bijwoning met standaardcomfort voor 4 personen.

Prijs beide woningen samen (10 personen max 12 ) 1695€ + 120€ opkuis voor juli en augustus.

Prijs juni en september 1395€+120€ opkuis + 50€ electriciteit verwarming zwembad

Prijs woning 6 max 8 personen 1295€ + 70€ opkuis voor juli en augustus.

Prijs juni en september 995€ + 70€ opkuis + 50€ electriciteit verwarming zwembad.

Beddegoed zelf mee te nemen

huis 6-8 pers: 1x 160cm/2x 140cm/2x 90cm

huis 4 pers: 1x 180cm/1x 140cm/1x 90cm

Gelegen in "Midi-Pyrenées" departement Lot (zuidwest Frankrijk tussen Bordeaux en Toulouse). Verwarmd zwembad (10mx5m) ingesteld op 28°celcius met buitendouche op zonne-energie. Zeer rustig maar zeker niet afgelegen.Jonge en supergezellige woningen met alle comfort . Teak tuinmeubelen en 12 ligzetels. Alle faciliteiten vindt u in Gramat op ongeveer 5km. (restaurants,grootwarenhuizen,bakkers,beenhouwers,apotheken...) Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.In dit fantastisch beschermd natuurgebied komt men volledig tot rust na de stress van alledag.Voor de ietwat aktievere dagen is er veel te veel om op te noemen.Fietsers (zowel koersfiets als moutainbike) en wandelaars komen absoluut aan hun trekken. Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne garandeert u uiteraard ook urenlang kano,kayak en waterplezier.In de buurt vindt u ook een aantal zwem-meren met aangelegd strand en speeltuigen voor de kinderen.Kust en bergen liggen op een 2-tal uurtjes met de wagen.De heerlijke keuken is natuurlijk ook niet te versmaden. Heel veel restaurantjes waar men voor een kleine prijs echt zeer lekker kan smullen.De foie gras,eend,de geitekaas,schaap...en dit alles gecombineerd met een lekker Cahors-wijntje,kortom,hier is het echt leven als god in Frankrijk. Kom dit gewoon zelf ontdekken en u heeft de formule voor een geslaagde vakantie gevonden!!! Prettig verlof alvast! Ter info: wanneer het weer het in uitzonderlijke gevallen een dagje zou laten afweten, er is een boekenkast vol leesboeken voor jong en oud, strips, gezelschapsspelletjes en tal van Dvd's, dus niet getreurd...

Ingrid Redant

Ingrid Redant is lid sinds 17/07/2017. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Ingrid
€ 1.395,00

huis 6/8 pers 3 slaapkamers - 1x dubbel bed 160cm, 2x dubbel bed 140cm, 2x enkel bed 90cm

1 badkamer met douche/afzonderlijk toilet

Prachtige houtkachel + electrische verwarming

Zicht op terras en zwembad

huis 4/5 pers 2 slaapkamers - 1x dubbel bed 180cm, 1x dubbel bed 140cm, 1x enkel bed 90cm

badkamer met douche/toilet

electrische verwarming

Teak tuintafels en teak stoelen

10/12 comfortabele ligzetels

Rustig gelegen in een klein dorpje. Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.In dit fantastisch beschermd natuurgebied komt men volledig tot rust na de stress van alledag.Voor de ietwat aktievere dagen is er veel te veel om op te noemen.

Fietsers (zowel koersfiets als moutainbike) en wandelaars komen absoluut aan hun trekken.

Apr 2021

Mei 2021

Laatst aangepast: 17/02/2021 15:19