Z.FR Lot-Dordogne privé domeintje 12 max 14 pers met verwarmd privé zwembad 10mx5m

Al aan het wegdromen naar die volgende vakantie...samen met familie of vrienden! Dan is dit een héél goeie beslissing! Samen maar toch een klein beetje apart (iedereen heeft soms wel wat nood aan privacy als gezin...), het kan! 2 prachtige huizen (max 8pers en max 6pers- 6 slaapkamers) ,gelegen in het departement LOT (nabij Rocamadour) in supermooi natuurgebied! (Parc Naturel Régional des Causses du Quercy - bekroond met het prestigieuze Unesco Global Geopark label )

Beide huizen worden enkel samen verhuurd in de zomervakantie dus u heeft steeds alle privacy en privé zwembad . Beide woningen werden recent gerestaureerd .(huis 2 momenteel volop in verbouwing-uitbouw gelijksvloers badkamer,afzonderlijk toilet + bergruimte/wasruimte, boven master bedroom)

Alle faciliteiten vindt u in Gramat op ongeveer 5km. (restaurants,grootwarenhuizen,bakkers,beenhouwers,apotheken...) Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.

Gelegen tussen de rivieren Lot en Dordogne garandeert u uiteraard ook urenlang kano,kayak en waterplezier.

Teak tuinmeubelen (3 teak eettafels waarvan 1 onder de notelaar voor de nodige schaduw zorgt en meer dan voldoende eetstoelen en ligzetels)

De heerlijke keuken is natuurlijk ook niet te versmaden. Heel veel restaurantjes waar men voor een kleine prijs echt zeer lekker kan smullen.De foie gras,eend,de geitekaas,schaap...en dit alles gecombineerd met een lekker Cahors-wijntje,kortom,hier is het echt leven als god in Frankrijk. Kom dit gewoon zelf ontdekken en u heeft de formule voor een geslaagde vakantie gevonden!!! Prettig verlof alvast! Ter info: wanneer het weer het in uitzonderlijke gevallen een dagje zou laten afweten, er is een boekenkast vol leesboeken voor jong en oud, strips, gezelschapsspelletjes en tal van Dvd's, dus niet getreurd...

Ook juni en september zijn heel mooie maanden ginds dus voor wie buiten seizoen kan gaan, niet twijfelen!

Prijzen/week

Prijs beide woningen samen (max 14 pers - 6 slaapkamers) 2990€ voor juli en augustus.

Prijs juni en september 2490€.

Andere periodes op aanvraag.

Indien u 1 van beide woningen afzonderlijk wenst te huren buiten de zomervakantie, geef een seintje. Prijs op aanvraag.

Beddegoed + handdoeken zelf mee te nemen (afmetingen bedden te verkrijgen)

Ingrid Redant

Ingrid Redant is lid sinds 17/07/2017. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Ingrid
€ 2.490,00

huis 6/8 pers 3 slaapkamers - 1x dubbel bed 160cm, 2x dubbel bed 140cm, 2x enkel bed 90cm

1 badkamer met douche/afzonderlijk toilet

Prachtige houtkachel + electrische verwarming

Zicht op terras en zwembad

huis 6 pers 3 slaapkamers - 1x dubbel bed 180cm, 1x dubbel bed 140cm, 1x enkel bed 90cm (woning wordt momenteel verbouwd - er komt een 3de slaapkamer bij dus afmetingen bedden kunnen wijzigen, alsook een nieuwe badkamer + afzonderlijk toilet en bergplaats/wasplaats)

badkamer met douche en dubbele lavabo

afzonderlijk toilet

electrische verwarming

Teak tuintafels en teak stoelen

10/12 comfortabele ligzetels

Rustig gelegen in een klein dorpje. Ideale ligging voor eindeloos veel excursiemogelijkheden (Rocamadour,Cahors,Gouffre de Padirac, St.-Cirque-Lapopie,Sarlat, Figeac...) maar het genieten van de prachtige omgeving en de nog ongerepte natuur is al een belevenis op zich.In dit fantastisch beschermd natuurgebied komt men volledig tot rust na de stress van alledag.Voor de ietwat aktievere dagen is er veel te veel om op te noemen.

Fietsers (zowel koersfiets als moutainbike) en wandelaars komen absoluut aan hun trekken.

Jan 2023

Feb 2023

Laatst aangepast: 04/01/2023 14:32