In Aminata hebben we 3 Gîtes te huur (2+1,5 en 6 personen) en 2 kamers. In de prachtige Lotstreek in de Midi-Pyreneeën in Zuid-West Frankrijk bevindt ons domein zich in een rustig en pittoresk dorp. Ideale uitvalsbasis voor wandelingen, fietstochten, paardrijden, uitstappen, marktjes of gezellige dagen aan het ruime zwembad. Op 20 minuten van de prachtige hoofdstad Cahors.

Ann Verreyken

Ann Verreyken is lid sinds 04/03/2021. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans.

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Ann
€ 980,00

    € 0,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 12,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 0,00 per persoon (betaling: ter plaatse)

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans

Onze ruime gîte Ami werd zorgvuldig bedacht en gemaakt zodat men in alle gezelligheid kan genieten van zowel binnen als van wat er buiten te zien valt.

Een mix van rustig wakker worden, een douche in de comfortabele badkamer en daarna samen ontbijten, gevolgd door een plons in het zwembad dat lonkt.

‘s Avonds koken in de volledig uitgeruste keuken (met vaatwasser), een perfect zicht op de zonsondergang, relaxt zitten in de gezellige zithoek of buiten op één van de rustige plekjes of gezellig samen met de andere bezoekers … Deze gîte met zijn natuurstenen badkamer en volledig nieuwe keuken heeft 2 slaapkamers. De ene heeft 2 eenpersoonsbedden die tegen elkaar geschoven of apart gebruikt kunnen worden, de andere 2 stapelbedden. Dit maakt de gîte perfect geschikt voor 6 personen.

Voor veel mensen die de toeristische drukte van de Dordogne willen ontvluchten is de streek langs De Lot een uitstekend alternatief. Deze rivier ligt maar drie afslagen verder en is iets rustiger. Deze mooie omgeving heeft ook veel te bieden. Naast de prachtige stad Cahors (20 min), het bedevaartsoord Rocamadour en Saint-Cirq-Lapopie vind je in de streek de mooiste grotten van Frankrijk. Bovendien kan je er heerlijk eten en heeft het een goed klimaat. Het kan er warm zijn maar bijna nooit zo heet als in het zuiden. Het landschap is aangenaam en zo nu en dan spectaculair. Daarbij kan je er prima fietsen, wandelen en paard- of ponyrijden en is er genoeg vertier op het water. Dan zijn er natuurlijk nog de vele mooie dorpen en de gezellige markten in deze streek.

Table d’Hôte

(2)

Pure ontspanning en onthaasting!
Geschreven door Dirk en Petra op 07/03/2021 07:45

Als je wil ontsnappen aan de drukte en hectiek van het dagelijks leven, dan ben je bij Aminata aan het juiste adres. Hier word je verwend op alle fronten.

Ann en Danny weten hoe ze hun gasten kunnen laten genieten, geen moeite is hen teveel gevraagd.

Het is zalig vertoeven in en rond het zwembad, met een geweldig uitzicht op de vallei.

Pure ontspanning en onthaasting.

Aanraders zijn St Cirq de la Popie, Rocamadour, via de wijngaarden naar Cahors.

We deden ook een leuke wijnproeverij bij Chateau Famaey, ook landgenoten.

In de nabijgelegen dorpen vele leuke adresjes om te eten, of gewoon iets te drinken op een gezellig terrasje. Overal word je supervriendelijk behandeld.

We zijn helemaal fan. Binnenkort gaan we reeds voor onze 3de keer, om helemaal "zen" terug te komen.

Een aanrader en ongetwijfeld zal je terug willen komen.
Geschreven door Stefaan en Jeannine Van engeland - Ricotta op 18/12/2020 07:45
  • Ligging 9.5
  • Uitrustingsgraad 10
  • Dienstverlening 10
  • Hygiëne 10
  • Prijs - Kwaliteit 9.5

Ann en Danny zijn echte toppers : wij hebben deze zomer het genoegen gehad om een week ondergedompeld te worden in een ware “experience”. Zij hebben de gave hun gasten maximaal te verwennen zonder opdringerig te zijn. Als je iets niet weet of uitleg wil is Ann er als de kippen bij om jou te helpen. De kamers zijn allemaal nieuw, groot en heel hygiënisch. Als je buiten eet, waan je u in Toscanië, gelegen op een heuvel met een prachtig vergezicht. Naast het mooie zwembad kom je helemaal tot rust. De ongelofelijke stilte doet je wegdromen en verlangen naar veel en meer.

Er zijn in de omgeving heel veel mogelijkheden om je te ontspannen : wandelen in de bossen; fietsen langs de oevers van de Lot en tussen de wijngaarden met af en toe een tussenstop om te proeven, een wandeling naar het meest pittoreske plaatsje in Frankrijk, St Cirq de lapopie), kayaken op de Dordogne, het Middeleeuwse Cahors, teveel om op één week te kunnen doen.

Oct 2021

Nov 2021

Laatst aangepast: 14/06/2021 11:50