Artix staat op het landgoed "Pech de Taris", wat ligt in een beschermd natuurpark "Parc Naturel des causse du Quercy" gelegen tussen de rivieren Dordogne en Lot. Fabrieken, hoogbouw, industrie zijn hier niet toegestaan.                                                          Het landgoed is erg rustig gelegen, heeft een afmeting van ruim 10 HA en bestaat uit een park, bomen, grasland en prairie.           De hoogte is 408 meter boven zee niveau wat een prachtig uitzicht van vele kilometers garandeert.                                              Artix is een vrijstaande woning, heeft een inpandig terras en daarbij een groot terras met ligstoelen en zitjes. Verder treft U aan een stenen barbeque met pick-nick tafel, een jeu de boule baan, een stalling voor Uw fietsen, parkeerplaats voor Uw auto. Uiteraard is een fraai zwembad van 550 x 1000 meter aanwezig. Door de "verrijdbare" overkapping staat het garant voor heerlijke watertemperaturen, speciaal in het voor-en naseizoen.  Behalve ons huis staan er verder geen woningen

Hans van Cittert

Hans van Cittert is lid sinds 22/01/2022. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Hans
€ 490,00

    € 45,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

De indeling is verdeeld over een woongedeelte, keukencorner, slaapgedeelte en badkamer.                                                            Het woongedeelte heeft o.a. een comfortabele ruime zitbank, 2 fauteuils, satelliet T.V. en wifi.                                                           De keuken is compleet ingericht met een oven-magnetron, grote koelkast met apart vriesvak, afwasmachine, 4 pits kookstel, koffiezetapparaat.  Er is een complete waterzuiveringsinstallatie, met flessen water hoeft niet te worden gesjouwd.                        Het slaapgedeelte heeft 2 aaneengeschoven bedden, afmeting 160 x 200 cm, gecompleteerd met kwaliteitsmatrassen.                  De badkamer is voorzien van een wasmeubel, toilet en douchecel. De wasmachine bevindt zich in de "buanderie".

Op 500 meter afstand ligt het gehucht Artix, er wonen 28 inwoners. Wij vormen een onderdeel van het dorpje Sénaillac-Lauzès.      De heuvelachtige omgeving bestaat verder uit kleine dorpjes, aardige mensen, geen massa toerisme en veel, heel veel schapen.       Op 10 auto minuten ligt Labastide-Murat, met 600 inwoners het grootste dorpje in de omgeving, met enkele café-restaurantjes, een goede supermarkt met benzinestation, een slager, een bakker, een bank en een postkantoor. De wat grotere plaatsen liggen op 30 autominuten waarvan Cahors met 20000 inwoners de grootste is en tevens de hoodstad van het departement Lot.                          Er zijn in de Lot ruim 400 bezienswaardigheden, de bekendste zijn Rocamadour, gebouwd tegen de rotsen, St. cirq Lapopie het kunstenaarsdorp, de grotten van Padirac, de eeuwen oude brug in Cahors over de Lot enz.

Mei 2022

Jun 2022

Laatst aangepast: 30/04/2022 19:18