UNDER CONSTRUCTION

Deze ruime 4-persoonsgîte heeft als grote troef dat het privé-terras naadloos aansluit op het zonneterras rond het zwembad. Voor gezinnen met kinderen (hou ze in de gaten terwijl je zelf aan tafel zit) het summum. Na het seizoen, als de rust rond het zwembad weerkeert, ideaal voor genietende koppels!

Op het gelijkvloers van de gîte vind je de salonruimte, de eettafel en een open keuken. Op de eerste verdieping bevindt zich een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een douchekamer en een toiletruimte.

Jan en Marion Truyts-Michielssen

Jan en Marion Truyts-Michielssen is lid sinds 07/12/2018. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Jan en Marion
€ 413,00

  • Verwarming
    € 0,20 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 60,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 0,99 per persoon per nacht (betaling: ter plaatse)

De gîte heeft een oppervlakte van 75 m², verdeeld over twee verdiepingen. De gîte werd recent gerenoveerd, waarbij de muren een friswitte kleur kregen, de gezellige oude stenen vloer in de was werd gezet en de keuken integraal werd vernieuwd. Een mix van moderne en lekker ouderwetse donker houten meubelen maakt er een origineel geheel van.

In de goed uitgeruste keuken vind je een vaatwasmachine, een vitrokeramische kookplaat, een oven, een microgolfoven, een koelkast met vriesvak, een koffiezetapparaat, een senseo-machine, een waterkoker, een broodrooster, een grote en kleine pan, vier kookpannen, enkele ovenschotel en tal van klein keukenmateriaal. Op het terras staat een barbecue, dus ook al het bbq-gereedschap is aanwezig. En als je iets mist, kom je het gewoon even aan ons vragen!

Wie wil, kan gebruik maken van de gemeenschappelijke wasmachine. De gîte heeft een bergruimte met stofzuiger, poetsbenodigdheden, droogrek, strijkplank en strijkijzer. En ruimte voor de lege valiezen.

Voor kinderen onder de twee hebben we een babybedje ter beschikking, en ook een kinderstoel kan je ons gratis vragen.

Le Manoir is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze (een zijrivier van de Dordogne). Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge. Op slechts 5 km ten zuidoosten, in de vallei van de Dordogne, ligt Souillac. Het stadje ligt aan een afrit van de autosnelweg A20, mooi meegenomen voor wie er al een hele dagtocht heeft opzitten. En handig voor wie tijdens zijn verblijf ook de omgeving van Brive-la-Gaillarde in het noorden, of Cahors in het zuiden wil ontdekken. Souillac ligt centraal tussen de grote trekpleisters Rocamadour, de grotten van Lascaux, Sarlat-la-Canéda en Collonge-la-Rouge. Welbeschouwd krijgt u de kans om tijdens uw vakantie zowel de vallei van de Dordogne, de vallei van de Lot als de vallei van de Vézère te bezoeken.

De vallei van de Dordogne doorsnijdt drie departementen: de Lot (de Quercy), de Corrèze en de Dordogne (de Périgord). Le Manoir ligt in de Lot, maar op slechts vijf kilometer afstand van het departement Dordogne. De streek is een van de mooiste en meest geliefde van Frankrijk en biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken. Le Manoir vormt dan ook het ideale vertrekpunt voor een bezoek aan de vele indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.

Voor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. We hebben al tal van wandelingen uitgewerkt die vanaf Le Manoir zelf vertrekken. De fietstochten zijn in de maak. Je eigen fiets stal je veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac.

Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke!) 18-holes golfbaan.

En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat raken: een kanotochtje op de Dordogne. Je kiest zelf afstand en duur. Vakantiepret verzekerd!

Dec 2021

Jan 2022

Laatst aangepast: 03/12/2021 00:10