Gerestaureerde watermolen, rustig gelegen op een privaat domein. Aanwezigheid van een verwarmd zwembad (15mx8m)

Rita Geuns

Rita Geuns is lid sinds 30/11/2018. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Rita
€ 2.000,00

    € 0,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

2 gîtes, de eerste is voor 4 personen: volledig ingerichte keuken met alle benodigde toestellen. Badkamer met lavabo, toilet en grote douche. 1 slaapkamer met stapelbed, andere slaapkamer met 2 persoonsbed. Airco aanwezig alsook een terras. Eettafel voor 6 personen, canapé aanwezig voor de tv.

De tweede gîte is voor 6 personen, hier is ook een volledige keuken aanwezig met alle benodigde toestellen, living in L-vorm met hoeksalon en tv-Vlaanderen abonnement. Massief eiken eettafel met 6 stoelen aanwezig. Hier zijn er 2 badkamers aanwezig. Eentje op het gelijkvloers met lavabo en douche. De 2e badkamer is boven en heeft een ligbad met lavabo en toilet. Er is alsook een toilet op het gelijkvloers. Boven zijn er 2 slaapkamers voorzien, in de eerste staat er een rond bed voor 3à4 personen. In de 2e kamer staat er een dubbel bed. Op de overloop staat er ook nog een slaapbank. Apart terras aan de ingang van de gîte met buitensalon en tafel voor 10 personen. Zonwering en BBQ zijn aanwezig!

Alsook is er een opbergruimte beschikbaar en wasmachine en diepvries te vinden zijn.

De streek van de Lot mag dan misschien minder bekend zijn dan de Ardèche of de Provence maar zij heeft wel heel wat in haar mars. De natuur is er prachtig. Denken we maar aan de valleien van de Lot, de Célé en de Dordogne, de mooie Causse, de vele landschappen met ommuurde terreinen met grazende kudden schapen. Het aantal toeristische bezienswaardigheden en georganiseerde evenementen is quasi onbeperkt : prehistorische grotten, middeleeuwse steden, prachtige kastelen en burchten, historische kerken en kloosters, pittoreske dorpjes, markten met streekproducten, musea, zoo, vogelshow, muziekfestivals, theatervoorstellingen ... voor elk wat wils.

En, niet onbelangrijk, je kan er heerlijk tafelen in de vele lokale, gezellige en niet dure restaurantjes : foie gras, confit de canard, cabécou, de geitenkaasjes uit Rocamadour, een lekker cahors wijntje,... kortom, een culinair plezier !

Apr 2021

Mei 2021

Laatst aangepast: 27/11/2020 11:06