Mooi landhuis in natuursteen, gelegen midden in de wijngaarden van de Cahors wijnen.  Terrein van 3 hectare met uitzonderlijk uitzicht op de omgevende valleien.

Privé zwembad 5 x 10 m met prachtig overdekt terras en zomerkeuken (fornuis, vaatwasser, koelkast/diepvriezer,...), WC en zonnestortbad.

Karin van Dieren-Seeuws

Karin van Dieren-Seeuws is lid sinds 29/10/2018. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Karin
€ 1.000,00

    € 0,00 per dag (betaling: ter plaatse)
  • Kinderbed
    € 0,00 per verblijf (betaling: inbegrepen in prijs)
  • Badlinnen
    € 150,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
  • Verwarming
    € 0,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
  • Waterverbruik
    € 0,00 per week (betaling: inbegrepen in prijs)
  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per persoon (betaling: ter plaatse)

Ruime woonkamer met open keuken (volledig uitgerust : kookplaat inductie, oven, magnetronoven, koelkast/diepvriezer, vaatwasser,...).

Vestiaire met gastentoilet & lavabo; wasmachine.

4 slaapkamers met elk hun aanpalende badkamer (2 met ligbad en 2 met stortbad).  3 kamers met tweepersoonsbed 160 x 200 cm en de 4e met 3 éénpersoonsbedden (90 cm).

Kinderbedje, hoge stoel, enz beschikbaar.

De Lot is een waar paradijs waar elkeen zijn smaak kan vinden : een zacht klimaat en een ongerepte natuur  om te wandelen of te fietsen, gastronomie (Cahors wijnen, foie gras, truffes - de zwarte diamant, Romaanse kerken en abdijen, middeleeuwse kastelen en stadjes, grotten, vissen of varen op de rivier Lot,...

Buitenkeuken

Oct 2021

Nov 2021

Laatst aangepast: 08/02/2021 10:24