Mooi ruim houten huis met geweldig uitzicht over de wijngaarden en het oude fort van Luzech.

Groot balkon terras met hangmat.

Gelegen in een prachtig park met zwembad en tennisbaan.

Op het landgoed liggen ook nog huizen voor 2, 6 of 10 personen.

Zie ook: http://www.lepeyrou.com/nl/aanbiedingen/Speciale_aanbiedingen

Nienke Martinot

Nienke Martinot is lid sinds 17/07/2016. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Nienke
€ 485,00

Het huis heeft een ruime living met een open keuken voorzien van alle (Miele) apperatuur.

De badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet bevindt zich ook op de begane grond.

Via een trap kom je boven bij twee knusse slaapkamers: een slaapkamer met een groot twee persoons bed van 1.60x2.00m (een 'kajuitbed'), en een slaapkamer met een stapelbed.

Heuvelachtige omgeving met spectaculaire uitzichten over de rivier de Lot en zijn valleien.

Authentieke dorpjes waar wekelijks markten zijn.

Veel mogelijkheden om Cahors wijn te proeven bij de plaatselijke wijnboeren.

Culinaire restaurants met streek gerechten.

Cultuur snuiven: middeleeuwse brug in Cahors, Rocamadour, St. Cirque de Lapopie, grotten etc.

Je kunt in de omgeving heerlijk fietsen, kanoen, wandelen, zwemmen en vissen.

(1)

Magnifiek uitzicht vanaf immens terras
Geschreven door Familie Huisman op 11/07/2019 19:31
  • Schoon, magnifiek uitzicht, heerlijk goed onderhouden zwembad. tennisbaan. goed uitgeruste jeuken met grote oven, koelkast met 4 aparte vrieslades. goede bedden. veel privacy, prijs zeer goed in verhouding tot hetgeen geboden wordt. Supermarkt in de buurt, dorpje ca 800 meter. Zeer gastvrije en hartelijke eigenaars.
Botenhuis ideale plek voor een rustige vakantie. Van alle gemakken voorzien en door goede isolatie ook bij warme dagen goed toeven. Wij hebben 3 weken genoten op dit prachtige Domain met tennisbaan en zwembad. Zeer hartelijke ontvangst door Maarten en Nienke. Supermarkt in de buurt, Luzech ca 800 meter met café en bookstore , 2 bakkers. Wij gaan volgend jaar weer!

Aug 2020

Sep 2020

Laatst aangepast: 28/06/2020 14:50