Mooi ruim houten huis met geweldig uitzicht over de wijngaarden en het oude fort van Luzech.
Groot balkon terras met hangmat.
Gelegen in een prachtig park met zwembad en tennisbaan.
Op het landgoed liggen ook nog huizen voor 2, 6 of 10 personen.
Zie ook: http://www.lepeyrou.com/nl/aanbiedingen/Speciale_aanbiedingen
Het huis heeft een ruime living met een open keuken voorzien van alle (Miele) apperatuur.
De badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet bevindt zich ook op de begane grond.
Via een trap kom je boven bij twee knusse slaapkamers: een slaapkamer met een groot twee persoons bed van 1.60x2.00m (een 'kajuitbed'), en een slaapkamer met een stapelbed.
Heuvelachtige omgeving met spectaculaire uitzichten over de rivier de Lot en zijn valleien.
Authentieke dorpjes waar wekelijks markten zijn.
Veel mogelijkheden om Cahors wijn te proeven bij de plaatselijke wijnboeren.
Culinaire restaurants met streek gerechten.
Cultuur snuiven: middeleeuwse brug in Cahors, Rocamadour, St. Cirque de Lapopie, grotten etc.
Je kunt in de omgeving heerlijk fietsen, kanoen, wandelen, zwemmen en vissen.
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |