U hoeft niet verder meer te zoeken hoor dit is het ideale plekje voor u en uw gezin voor uw komende vakantie.
Onze prachtige woning met tuin is geheel afgesloten, hoe heerlijk is het niet dat terwijl u afkoelt onder de grote eik in de tuin de kinderen lekker aan het spelen zijn in het zwembad?
Onze woning is van alle gemakken voorzien en gezellig ingericht.
Geschikt voor 6 personen en 1 klein kind (campingbedje) wij kunnen ook een extra logeerbed plaatsen.
De bedden zijn al opgemaakt als u aankomt (handdoeken en beddengoed is incl)
In onze tuin scharrelen de kippen rond en ook onze katten komen af en toe even bij u kijken dit tot veel plezier van de kinderen.
Het huis staat op loop afstand van de prachtige rivier de Lot waar de kinderen naar hartelust kunnen vissen en zwemmen.
Maar ook vissers komen hier zeker aan hun trekken.Onze zoon kent heel deze streek en kan voor u de mooiste stekken aanwijzen voor barbelen, karpers, meerval.
Uw honden zijn ook welkom mits ze goed kunnen omgaan met andere dieren zoals katten en kippen maar wel altijd in overleg. wij vragen hiervoor 40 per week per hond.
WIJ VERHUREN UITSLUITEND VAN ZATERDAG TOT ZATERDAG
Ons huis ligt in een heerlijke omgeving met veel groen en de rivier de Lot op loopafstand.
Een heerlijke grote tuin met zwembad is geheel prive.
Onze woning heeft 3 slaapkamers 2 kamers met twee persoonsbed en 1 slaapkamer met twee losse bedden die ook aan elkaar gezet kunnen worden.
Ook een babybedje is aanwezig.
Huiskamer met chesterfield bankstel, stoel, tv, nederlandse tv, met open keuken de keuken is van alle gemakken voorzien, hete lucht oven ,afwasmachine, potten, pannen, borden en bestek.Ook staan er diverse kruiden en olie en azijn zodat u niet alles hoeft te kopen of hoeft mee te nemen;
Magnetron en wasmachine en droger staan in een aparte kamer.
Het huis heeft aan de voorkant een veranda waar u heerlijk kunt zitten.
In de tuin staat een grote eettafel voor 6 personen.
WIFI aanwezig!
Brood is te bestellen bij de camping hier 4 minuten vandaan lopen! Ook pizzas kunt u daar halen. Zijn erg gezellige mensen en u bent van harte welkom daar.
In de zomermaanden is hier veel te doen zoals:
Muziekfeesten,markten,festivals,marche gourmandes,vide greniers,bloemenmarkten in de diverse dorpen in de buurt.
Ook zijn er hier diverse Kastelen ( in de zomermaanden vaak middeleeuwse feesten) en prachtige Chateaux waar u diverse wijnen kunt proeven.
Wij kunnen u tips geven van wat er in de buurt allemaal te doen is ( en dat is veel!)
Kano verhuur bij de camping
Ons huisje ligt heel centraal vlak bij grote supermarkten. (10 kilometer afstand)
U kunt hier heerlijk wandelen,fietsen,vissen,kastelen bezoeken,rommelmarkten en gewone gezellige plaatselijke markten bezoeken.
Er is hier zo veel te doen in de zomer u zult zich geen seconde vervelen.
Wij garanderen u dat u alleen maar zult genieten, genieten en nogmaals zult genieten.
Natuur, fietsen, wandelen, rust, vissen (karper en meerval), kanoën, golfen, (brocante)markten, grotten, roofvogelshow, kastelen, fotografie, lekker eten, wijnchateaus bezoeken, middeleeuwse dorpjes, rondvaart op de Lot, zweefvliegen, paardrijden, midgetgolf, dierentuin, pretpark, winkelen bordeaux, Toulouse, gezellig Cahors met zijn vele feesten en muziekfestivals.
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
M | D | W | D | V | Z | Z |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |