Bonjour,

U hoeft niet verder meer te zoeken hoor dit is het ideale plekje voor u en uw gezin voor uw komende vakantie.

Onze prachtige woning met tuin is geheel afgesloten, hoe heerlijk is het niet dat terwijl u afkoelt onder de grote eik in de tuin de kinderen lekker aan het spelen zijn in het zwembad? Ook het lounge-bed in de tuin is voor velen een heerlijk plekje om bijvoorbeeld een boek te lezen.

Onze woning is van alle gemakken voorzien en gezellig ingericht.
Geschikt voor 6 personen en 1 klein kind (campingbedje) wij kunnen ook een extra logeerbed plaatsen.

De bedden zijn al opgemaakt als u aankomt (handdoeken en beddengoed is incl in de verhuur prijs )

In onze tuin scharrelen de kippen rond en ook onze katten komen af en toe even bij u kijken dit tot veel plezier van de kinderen.

Het huis staat op loop afstand van de prachtige rivier de Lot waar de kinderen naar hartelust kunnen vissen en zwemmen.
Maar ook vissers komen hier zeker aan hun trekken.Onze zoon kent heel deze streek en kan voor u de mooiste stekken aanwijzen voor barbelen, karpers, meerval.
Uw honden zijn ook welkom mits ze goed kunnen omgaan met andere dieren zoals katten en kippen maar wel altijd in overleg.
WIJ VERHUREN UITSLUITEND VAN ZATERDAG TOT ZATERDAG

Marco Davis

Marco Davis is lid sinds 05/05/2019. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Marco
€ 550,00

    € 45,00 per week (betaling: bij boeking)
  • Verwarming
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 50,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 0,00 per persoon per nacht (betaling: ter plaatse)
    € 250,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Ons huis ligt in een heerlijke omgeving met veel groen en de rivier de Lot op loopafstand.

Een heerlijke grote tuin met zwembad is geheel prive.

Onze woning heeft 3 slaapkamers 2 kamers met twee persoonsbed en 1 slaapkamer met twee losse bedden die ook aan elkaar gezet kunnen worden.

Ook een babybedje is aanwezig.

Huiskamer  met chesterfield bankstel, stoel, tv, nederlandse tv, met open keuken de keuken is van alle gemakken voorzien, hete lucht oven ,afwasmachine, potten, pannen, borden en bestek.Ook staan er diverse kruiden en olie en azijn zodat u niet alles hoeft te kopen of hoeft mee te nemen;

Magnetron en wasmachine en droger staan in een aparte kamer.

Het huis heeft aan de voorkant een veranda waar u heerlijk kunt zitten.

In de tuin staat een grote eettafel voor 6 personen.

WIFI aanwezig!

Brood is te bestellen bij de camping hier 4 minuten vandaan lopen! Ook pizzas kunt u daar halen. Zijn erg gezellige mensen en u bent van harte welkom daar.

In de zomermaanden is hier veel te doen zoals:

Muziekfeesten,markten,festivals,marche gourmandes,vide greniers,bloemenmarkten in de diverse dorpen in de buurt.

Ook zijn er hier diverse Kastelen ( in de zomermaanden vaak middeleeuwse feesten) en prachtige Chateaux waar u diverse wijnen kunt proeven.

Wij kunnen u tips geven van wat er in de buurt allemaal te doen is ( en dat is veel!)

Kano verhuur bij de camping

Ons huisje ligt heel centraal vlak bij grote supermarkten. (10 kilometer afstand)

U kunt hier heerlijk wandelen,fietsen,vissen,kastelen bezoeken,rommelmarkten en gewone gezellige plaatselijke markten bezoeken.

Er is hier zo veel te doen in de zomer u zult zich geen seconde vervelen.

Wij garanderen u dat u alleen maar zult genieten, genieten en nogmaals zult genieten.

Natuur, fietsen, wandelen, rust, vissen (karper en meerval), kanoën, golfen, (brocante)markten, grotten, roofvogelshow, kastelen, fotografie, lekker eten, wijnchateaus bezoeken, middeleeuwse dorpjes, rondvaart op de Lot, zweefvliegen, paardrijden, midgetgolf, dierentuin, pretpark, winkelen bordeaux, Toulouse, gezellig Cahors met zijn vele feesten en muziekfestivals.

Vlieg en zweefsport

Rolstoel toegankelijk
Roken toegestaan binnen

(2)

Geschreven door Debby maveau op 31/08/2019 21:51
Hele fijne vakantie gehad hier !! Mooi , net huis met een prachtige tuin en een leuk zwembad om in af te koelen .. Ook onder de mooie grote boom was het zalig vertoeven ? Heel vriendelijke eigenaars waar je altijd bij terecht kon met vragen. Wij hebben er enorm van genoten ! Jammer genoeg maar een weekje geboekt want we hadden wel daar zeker graag nog langer willen vertoeven ! Een echte aanrader !!
Rust en gezelligheid in de natuur
Geschreven door Peggy De Clercq op 01/08/2019 21:59
  • Omgeving
  • Tuin
  • Gezelligheid
  • Comfort in het huis
  • Zwembad is beperkt in grootte, maar perfect om in af te koelen
Gezellige woning met alle comfort in een prachtige tuin die een perfecte mix van schaduw en zon biedt. Super vriendelijke gastheer en gastvrouw met veel respect voor privacy. Als je op dieren gesteld bent, verheug je je op het bezoek van de grappige hond des huizes Puppy. Mooie streek aan het water en in de wijngaarden. Een aanrader!

Apr 2020

Mei 2020

Laatst aangepast: 09/04/2020 13:12