Mijn Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgod Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen.

Het domein van 4 HA is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand.

Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een ​​fantastische vakantie door te brengen.

U kunt dit huis online reserveren via de website van FranceVilla (www.francevilla.nl) – de directe link naar dit vakantiehuis is : https://www.franse-villa.com/nl/vakantiehuizen/mon-desir

Bekijk het volledige aanbod van Lydia Mennes
€ 1.000,00

    € 25,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers en twee badkamers. Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer.

Buiten :

Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

Jul 2020

Aug 2020

Laatst aangepast: 13/07/2020 20:13