Mijn Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgod Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen.

Het domein van 4 HA is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand.

Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een ​​fantastische vakantie door te brengen.

U kunt via onze website www.francevilla.nl Mon Désir direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

Als u een vakantiehuis bij ons boekt en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro kosten. Kijk voor meer informatie op onze website bij: “Reserveren in Coronatijd”.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 1.000,00

  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)
  • Administratieve kosten
    € 40,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 25,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers en twee badkamers. Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer.

Buiten
Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

(9)

Bedankt dat je ons een geweldig verblijf hebt laten hebben in een prachtige regio.
Geschreven door Gisèle H. op 18/09/2021 15:25

Ik stuur je deze e-mail om je te vertellen dat we een geweldige week hebben gehad en dat het huis fantastisch was!

We hadden zeer goede contacten met Christelle en de eigenaar die zeer attent waren op onze verzoeken.

Het rijke uitgeruste huis, het grote Zwembad, de idyllische ligging en de mooie omgeving droegen bij aan een erg plezierig verblijf!
Geschreven door Casper W. op 21/08/2021 15:24

Inmiddels zijn we weer in Nederland teruggekeerd en hebben we genoten van het fantastische verblijf Mon Désir.

Het is een zeer charmant huis met goede voorzieningen en een heerlijk uitzicht.
Geschreven door Walter van H. op 14/08/2021 15:24

Ik wil bij deze even aangeven dat we ondanks het weer een heerlijke week hebben gehad.

De eigenaresse en haar dochter waren zeer behulpzaam en vriendelijk.

Sep 2022

Oct 2022

Laatst aangepast: 29/09/2022 13:05