Mon Désir is een prachtig typisch Frans Manoir, gelegen in het mooiste gedeelte van de Périgod Noir (Dordogne/Lot) en geschikt voor maximaal 14 personen. Dit luxe vakantiehuis met een groot verwarmd privé-zwembad en volledige privacy, bestaat uit 2 gebouwen: het Manoir, geschikt voor 10 personen en een apart gelegen huis geschikt voor 4 personen. Het domein van 4 HA (waarvan een groot gedeelte volledig hondenproof omheind!) is gelegen op de top van een heuvel waardoor u een adembenemend uitzicht over de Dordogne/Lot-vallei heeft. De oude vestingstad Gourdon met alle faciliteiten en talloze restaurants ligt maar op 10 minuten rijden van uw accommodatie, een bakker en een goed restaurant zijn te vinden in het nabijgelegen dorp op slechts een enkele kilometers afstand. Mon Désir is ideaal voor meerdere gezinnen of groepen, maar ook romantisch voor koppels, luxueus, privé, kortom een heerlijk huis om een ​​fantastische vakantie door te brengen.

Prijs Mon Désir buitenom de derde week van juli en de laatste week van augustus gebaseerd op alleen het hoofdhuis. Indien u ook de gite wilt gebruiken komt er extra bij afhankelijk van het seizoen. De gite wordt nooit apart verhuurd aan anderen.

U kunt via onze website www.francevilla.nl Mon Désir direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

U kunt bij ons ook een goede annuleringsverzekering afsluiten.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 1.500,00

  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)
  • Administratieve kosten
    € 40,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 25,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 125,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 500,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Mon Désir heeft maar liefst een woonoppervlakte van 260m. Er is een ruime woonkamer met moderne open keuken en openslaande deuren naar het terras, 5 slaapkamers en twee badkamers (3 slaapkamers 1e etage, 2 op de 2e etage). Vanaf april 2024 heeft het volledige huis airconditioning. Het apart gelegen huis heeft een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Deze gite heeft tevens overal airco, zowel in de slaapkamers als in de woonkamer.

Buiten
Het landgoed met eeuwenoude bomen bestaand uit weide en bos en heeft een totale oppervlakte van ruim 4 hectare, waarvan een groot gedeelte hondenproof omheind is. Er is een mooi en groot verwarmd zwembad, diverse terrassen en een binnenplaats met voldoende parkeergelegenheid voor auto's.

Omgeving / regio

Ideaal gelegen tussen Lot en de Dordogne, en niet ver van de prachtige steden Sarlat, Domme, Padirac, La Roque Gageac, Rocamadour en Gourdon. Je hebt hier eindeloze uitzichten en vergeet niet: in deze regio heb je de laagste lichtvervuiling in Europa! Laat u verwonderen door de ontelbare sterren die u hier ’s nachts kunt zien!

In de bergen
Bergsport

(9)

Bedankt dat je ons een geweldig verblijf hebt laten hebben in een prachtige regio.
Geschreven door Gisèle H. op 18/09/2021 15:25

Ik stuur je deze e-mail om je te vertellen dat we een geweldige week hebben gehad en dat het huis fantastisch was!

We hadden zeer goede contacten met Christelle en de eigenaar die zeer attent waren op onze verzoeken.

Het rijke uitgeruste huis, het grote Zwembad, de idyllische ligging en de mooie omgeving droegen bij aan een erg plezierig verblijf!
Geschreven door Casper W. op 21/08/2021 15:24

Inmiddels zijn we weer in Nederland teruggekeerd en hebben we genoten van het fantastische verblijf Mon Désir.

Het is een zeer charmant huis met goede voorzieningen en een heerlijk uitzicht.
Geschreven door Walter van H. op 14/08/2021 15:24

Ik wil bij deze even aangeven dat we ondanks het weer een heerlijke week hebben gehad.

De eigenaresse en haar dochter waren zeer behulpzaam en vriendelijk.

Apr 2024

Mei 2024

Laatst aangepast: 17/07/2023 15:12

VIDEO'S