Le Pigeonnier is een vrijstaande woning met toren, aan de rand van een uitgestrekt bos. Geschikt voor 2 tot 4 personen.

De woning is comfortabel ingericht.

Huis en omgeving bieden optimale rust, stilte en privacy. De woning is volledig gerestaureerd met behoud van originele elementen. Vanaf het verhoogde terras kijkt u over de zeer ruime tuin, met daarin regelmatig reeën, zwijnen, dassen en vele soorten vogels en vlinders. De nachtelijke sterrenhemel wordt door geen enkele lichtbron verstoord.

De woning telt een woonkamer, slaapkamer, keuken en badkamer met douche en toilet, zijn op één gelijk niveau.

U beschikt over Wi-Fi, televisie, muziekinstallatie, wasmachine en een volledig uitgeruste keuken.

Extra info:

Voor meer informatie: huisjeinfrankrijk.com

Verhuur van zaterdag (14.00 uur) t/m zaterdag (10.00 uur), tenzij anders afgesproken.

Dekbedden en verschillende kussens zijn aanwezig. Geen dekbed-overtrekken, lakens, slopen, handdoeken of theedoeken.

Hout voor de houtkachel is aanwezig (gratis).

2 kinderbedjes, 2 kinderstoelen en een box kunnen worden bijgeplaatst (gratis).

André en Ina Vosveld

André en Ina Vosveld is lid sinds 17/07/2015. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van André en Ina
€ 380,00

    € 40,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 100,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Woonkamer

Le Pigeonnier beschikt over een grote woonkamer met houtkachel, 2 fauteuils en een bank. De woning wordt elektrisch verwarmd.

Er is Wi-Fi, televisie (Vlaamse en Nederlandse zenders), een DVD-speler, radio/cd-speler en telefoon.

Le Pigeonnier heeft een open keuken met o.a. 4 pits gasfornuis, koelkast, magnetron met hete lucht oven, koffiezetapparaat en wasmachine.

Badkamer

Er is gelijkvloers in de toren een badkamer met douche, wastafel en toilet, in een prachtig gewelfde ruimte.

Slaapkamer

Le Pigeonnier heeft één ruime slaapkamer met een groot tweepersoons bed (1,80 x 2,20).

In de woonkamer kan de bank eenvoudig worden omgezet naar een comfortabel tweepersoons bed.

Tuin

Le Pigeonnier heeft een terras, uitkijkend over de uitgestrekte tuin. Diverse tuinmeubelen en een BBQ staan tot uw beschikking.

Door de rustige ligging aan de rand van het bos, lopen er regelmatig herten en reeën, zwijnen, dassen en eekhoorntjes door de tuin.

Het departement Lot, is genoemd naar de rivier 'le Lot', één van de mooiste rivieren van Frankrijk. Het is in alle seizoenen een aantrekkelijke vakantieplek.

Het klimaat is kenmerkend voor het zuiden van Frankrijk: zon en warmte in de zomer, milde temperaturen in de winter. Ook in voor- en najaar, veel zon en zeer aangename temperaturen. De door het departement lopende bedevaartroute naar het Spaanse Santiago de Compostella, heeft door de eeuwen heen gezorgd voor het ontstaan van bijzondere stadjes en dorpen. De omringende natuur maakt dat wandelen en fietsen hier heerlijke bezigheden zijn.

Wij willen graag één ding benadrukken: Vaysse is de basis van waaruit u alle mooie en leuke dingen die deze streek te bieden heeft, kunt bezoeken. Dat wil zeggen gedurende die dagen, dat u niet heerlijk rustig thuis blijft en geniet van de natuur en de stilte rondom het huis! Want die natuur en stilte zijn de unieke kenmerken van Vaysse!

Jan 2020

Feb 2020

Laatst aangepast: 28/11/2019 16:44