Verblijf in één van onze luxe safaritenten op onze kleinschalige familiecamping in Zuid Frankrijk op de grens Lot/Dordogne.

Een heerlijke manier om comfort met kamperen te combineren. Zelf rust en luxe en de kinderen heerlijk de ruimte en vriendjes en vriendinnetjes om mee te spelen. Het ultieme vakantiegevoel voor de hele famlie.

Marc Van Boeckel

Marc Van Boeckel is lid sinds 17/07/2014. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

Bekijk het volledige aanbod van Marc

De Safaritenten zijn zeer compleet en comfortabel ingericht met o.a. zitbank, eettafel, keukenhoek, 2 slaapvertrekken (1x2persoonsbed, 2 x 1persoonsbed of stapelbed, eventueel extra bed voor 5e persoon mogelijk), terraszitje en hangmat.

Type I is iets groter dan type II. Deze safaritenten liggen op een terras hoger dan het campingterrein:

Type I heeft privé voorzieningen en hoeft geen gebruik te maken van het toiletgebouw. Safaritent. Type II beschikt over een eigen toilet en een spoelbakje met kraan. Deze safaritenten zijn op ruime plaatsen gelegen op ons kampeerterrein. De kinderen lopen direct de camping op.

Beide de types zijn compleet ingericht en lekker ruim.U hoeft niets mee te nemen maar u behoudt de sfeer van het “kamperen” alleen op een comfortabele manier: “Glamping”.

De tenten hebben de luxe van een goed bed en comfort van een huis.

Alle tenten beschikken over privé-terras met tuinmeubilair en zijn vrij gelegen met voldoende privacy.

De bedden zijn bij aankomst opgemaakt dus u hoeft alleen handdoeken, washandjes en theedoeken e.d. mee te nemen.

Om u “luxe”verblijf helemaal af te maken bieden wij de mogelijkheid tot verblijf op basis van halfpension. Kijk naar de SPECIALE AANBIEDING voor gezinnen met jonge kinderen in voor- en najaar.

In deze omgeving liggen vele eeuwenoude stadjes : b.v. Puy L’Évêque, Monpazier, Castelfranc, Bélaye, Villefranche de Perigord en Tournon-d’Agenais met mooie pleinen, smalle straatjes en gezellige cafeetjes zijn, naast bekende plaatsen Sarlat (60km), Rocamadour (88km) en Cahors, zeker een bezoek waard. De vele kastelen en burchten surveilleren de dorpjes vanuit de hoogte met schitterende uitzichten op de wijngaarden en de Lot. Een magische streek die je uitnodigt terug te gaan in de tijd.

Het departement is één van belangrijkste gebieden van Frankrijk op gastronomisch gebied. Vooral bekend om de eendenboerderijen (confit de canard, foie gras, salade de gésiers, magret de canard), kastagne en noten plantages en mooie wijnen ; zeker de moeite waard zijn de heerlijke kazen uit deze streek (AOC Rocamadour).

Het gebied wordt omringd door wijnvelden van de Cahors, Bergerac en Dordogne waaronder zich de beste cave ’s van Frankrijk bevinden. De vele wijnboeren, cave’s en wijncoöperaties leiden wijnliefhebbers graag in in de wereld van de wijn.

Regionale specialiteiten zijn terug te vinden op één van de vele markten.

Maar ook op cultureel vlak is er veel te beleven. Het gebied kent vele goed bewaarde burchten en kastelen. In de zomer zijn hier vele festiviteiten. Bonaguil (7km), Biron (34km) en Monbazillac (76km) mag u niet overslaan.

Het departement LOT biedt naast cultuur, geschiedinis en gastronomie vele sportieve uitdagingen. Een fantastisch fiets/wandelgebied, door de prachtige omgeving met z’n notenbomen, weidse landschappen, krijtrotsen en wijnvelden liggen vele wandel- en fietsroutes. Langs de Lot liggen overal strandjes waar gezwommen kan worden.

In de lente van 2009 is de fietsroute langs de Lot geopend: Le véloroute de Lot. Fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij deze fietsroute.

Onderweg kom je vele interessante bezienswaardigheden tegen en geniet je prachtige uitzichtpunten.

Je moet zeker tussenstops maken voor het proeven van wijn en streekprodukten.

Dichtbij ligt een groot vismeer. Men kan bergbeklimmen,paardrijden, quadrijden en kanoën. In het dorp Montcabrier liggen tennisbanen.

Op een paar minuten ligt een 9-holes golfbaan. Op 45 km ligt de fantastische baan van Castelnaud (18-holes).

In de omgeving zijn er meerdere attractieparken te vinden oa Walibi, parc en ciel (klimmen op boomtoppen) en vele anderen. Op de camping zelf zijn er een zwembad, tafeltennis, jeu de boules banen, volleybal, voldoende ruimte voor balspelen.

 Het klimaat is zacht met warme zomers en milde winters. Vanaf mei is de temperatuur zeer aangenaam en kan er gewoonlijk gezwommen worden.

Voor wie geen massatoerisme zoekt maar knusse dorpjes met hun cafeetjes, gezellige markten en vele burchten en kastelen is de betoverende vallei waar de rivier de LOT doorheen kronkelt dé plek.

Table d’Hôte

Mei 2020

Jun 2020