Casalle is een comfortabel en bijzonder compleet, mooi gerestaureerd vakantiehuis in Zuid Frankrijk voor 6 (8 mogelijk na overleg) personen met een groot verwarmd privé-zwembad. Het huis is heerlijk rustig gelegen en omringd door een groot eigen terrein met veel gazon en diverse bomen voor de noodzakelijke schaduw.

Naast het huis is een multifunctioneel overdekt gedeelte waar een leuke "chill plek" voor de kinderen is gecreëerd (compleet met TV scherm) maar waar ook de auto geplaatst kan worden. Hier bevindt zich tevens de ping-pong tafel.

U kunt via onze website www.francevilla.nl Casalle direct reserveren. De beschikbaarheid op onze website is 100% actueel. Wij verhuren prachtige exclusieve vakantiehuizen in het Zuidwesten van Frankrijk. U kunt verzekerd zijn van een prima kwaliteit!

U kunt bij ons ook een goede annuleringsverzekering afsluiten.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Lydia Mennes
€ 850,00

  • Administratieve kosten
    € 40,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 25,00 naar verbruik (betaling: ter plaatse)
    € 10,00 per persoon (betaling: ter plaatse)
    € 100,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)
    € 300,00 per verblijf (betaling: ter plaatse)

Sfeervolle woonkamer, met vide, zithoek (met bank uitklapbaar tot 2-pers.bed), mooie houtkachel, TV met satelliet, home video, DVD, stereo (radio/cd), eettafel en openslaande deuren naar terras en tuin. Casalle heeft een open keuken met inbouw apparatuur met afwasmachine, magnetron en koel/vriescombinatie. Bijkeuken met wasmachine. Apart toilet.

Boven (traphekjes): Slaapkamer 1: een 2-pers.bed (160 x 200). Slaapkamer 2: een 2-pers.bed (160 x 200). Slaapkamer 3: twee 1-pers.bedden (80 x 200). Mooie badkamer met bad en douchecabine. Tweede (aparte) toilet.

Buiten :

Grote geheel omheinde tuin (bomen) met privé (omheind en verwarmd) zwembad van 10 x5 meter (diep 0.95-1.90 m) met ligstoelen. Indien gebruik wordt gemaakt van de zwembadverwaming dienen de energiekosten hiervoor ter plaatse te worden afgerekend.

Casalle is heerlijk landelijk gelegen vakantiehuis in de Dordogne in de beboste heuvels op de grens van de departementen Dordogne en Lot, op gelijke afstand (ca. 25 km) van de beide gelijknamige rivieren, waarover een tochtje per kano of kajak onvergetelijk is. Bij de Dordogne doelen we dan op het zicht op middeleeuwse stadjes als Beynac, La Roque-Gageac en Domme, en op de kastelen van Milandes, Castelnaud en Montfort.

Bezoekt u ook Sarlat. En de grotten van Les Eyzies en Montignac. In de Lot-vallei rijdt u het "Circuit touristique des vins", vanaf het schitterende Château de Bonaguil (29 km) tot de wijnstad Cahors (31 km).

Uw huis bevindt zich 3 km van het leuke plaatsje Cazals waar u alles vindt: winkels, restaurant, bank, postkantoor, markt (zondag), tennisbaan en een zwemmeer met strandje, speeltuin en waterfietsen. Villefranche-du-Périgord 10 km. Twee golfbanen op een half uurtje rijden (Vitrac en Siorac).

(3)

We hebben een heerlijke vakantie gehad in Montclera.
Geschreven door Marc en Caroline M. op 11/09/2021 16:36

Het huis was écht geweldig.

Hele leuke en nette verhuurders.

We hebben nog nooit in zo ‘n schoon en verzorgd huis gezeten.

Het zwembad werd elke ochtend gereinigd en op en top bijgehouden.

De tuin lag er ook prachtig bij.

Leuke plaatsjes en steden op korte afstand.

Dec 2022

Jan 2023

Laatst aangepast: 01/12/2022 05:06