PeriodePrijs
Juni1495 euro per week
Juli-Augustus1595 euro per week
September1295 euro per week

Het huis is gelegen op het grondgebied van het kleine dorpje Payrignac op +/- 3 km van het centrum van Payrignac.

Omdat de woning op een volledig afgesloten terrein staat heb je de nodige privacy. Naast de woning is er op het terrein een grote speelschuur en een zwembad van 5m op 11m.

In de nabije omgeving op +/- 4 km bevindt zich het Middeleeuwse stadje Gourdon. In Gourdon vind je enkele leuke restaurants en kan je je inkopen doen in verschillende grootwarenhuizen.

Kris Diederich

Kris Diederich is lid sinds 17/07/2016. U kunt de eigenaar contacteren in het nederlands, engels, frans.

Bekijk het volledige aanbod van Kris

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans

Wanneer je het huis betreedt kom je onmiddellijk in de keuken terecht die ook als leefruimte kan aanzien worden. Rechts van deze ruimte bevindt zich een slaapkamer voor 2 personen met 2-persoonsbed en met privé-badkamer (douche, lavabo en toilet).

Links ervan kom je in een living met televisie en dvd-speler. Langs hier kan je ook via de trap naar het 1e verdiep. Onder de trap is er een kleine bergruimte.

Op de 1e verdieping heb je nog 2 slaapkamers. Een kamer met 2-persoonsbed en een slaapkamer met 4 enkele bedden. Daarnaast heb je nog een 2e badkamer (douche, lavabo en toilet).

Een kinderstoel, een park en een klein tafeltje met twee stoeltjes vind je op het gelijkvloers.

Via het gelijkvloers kan je ook naar het terras met tuin gaan. Links op het terras is er een deur die naar een 3e badkamer (douche, toilet en lavabo) leidt.

In de tuin bevindt zich een zwembad van 11 meter op 5 meter en een douche. Daarnaast is er een grote speelschuur met allerlei spelen. Ping-pong, pooltafel, darts en kicker.

Er bevindt zich ook een muziekinstallatie, een frigo, een afwasbak en een toog met enkele barkrukken in de speelschuur.

Er zijn tuinmeubels, parasols en ligzetels aanwezig.

Er is ook een petanque terrein.

Voor de allerkleinsten is er een schommelwip en een klimrek met glijbaan.

Binnen in de woning mag er niet gerookt worden. Dieren zijn niet toegelaten.

Het huis wordt niet verhuurd aan studentengroepen.

Op 2 km van het huis kan je de grotten van Cougnac bezoeken met zijn muurschilderingen.

De mooiste bezienswaardigheden bevinden zich in de nabije buurt op +/- 30 à 45 km. Dit zijn Sarlat-La-Caneda, Rocamadour, Saint-Cyrq-Lapopie, Collonges-La-Rouge (een dorpje volledig in rode steen), La Roque-Gageac, Beynac-et-Cazenac, Cahors en de Gouffre de Padirac. Ook zijn er verschillende indrukwekkende kastelen en andere grotten met muurschilderingen zoals o.a. de magnifieke grotten van Pech Merle in Cabrerets.

De streek is daarnaast vooral bekend voor zijn foie-gras, de eendenkwekerijen en de overheerlijke notenwijn.

Deze regionale specialiteiten kan je terugvinden op de vele marktjes zoals in Souillac of Sarlat.

Maar ook kleinere stadjes en dorpjes zijn de moeite waard zoals Monpazier, Domme, Puy l’Evêque met zijn kleine steegjes, mooie pleintjes met leuke restaurants en drankgelegenheden

Op sportief vlak kan je je uitleven met fiets of kano. Op vele plaatsen is er fiets- of kanoverhuur, kan je de vele wandelroutes volgen of je kan gaan vissen in de nabije visvijver (Gourdon) of zonnebaden aan de zwemvijver van Gourdon.

Ook voor de kinderen zijn er verschillende bezienswaardigheden zoals de Gouffre de Padirac, de vele burchten, maar ook het dinopark, een stoomtrein en het apenbos in de buurt van Rocamadour. Bovendien heb je in de zomerperiode vele leuke marktjes en allerlei leuke festiviteiten

(3)

Topvakantie
Geschreven door Nathalie op 18/08/2020 13:33
  • Rust en "Corona-proof"
  • Prachtig zwembad en fantastische speelschuur
  • Opbergplaats in keuken iets te beperkt, maar is niet onmiddellijk een minpunt.
Wat een fijne vakantie hebben wij gehad in jullie woning. Tof huis, foto's zoals het echt is en alles perfect in orde. Ook het contact met jullie is steeds fijn, correct en aangenaam verlopen. Bedankt en zeker en vast tot in de toekomst. Nathalie, Christof en onze drie dochters
Gezellige vakantie met familie en vrienden
Geschreven door Sigert op 09/03/2019 14:07
  • De verhuurders waren heel vriendelijk
Super vakantie gehad in Frankrijk. Een heel tof huisje met een leuke bar en fijn zwembad. Zeer mooie omgeving met leuke kastelen en middeleeuwse stadjes.
Super leuk vakantiehuis!
Geschreven door Bert op 16/02/2019 13:31
Wij hebben meer dan genoten van de vakantie en het super leuke vakantiehuis ! Als wij terugkeren naar deze streek komen we zeker en vast terug! Alvast bedankt voor alles!

Sep 2020

Oct 2020

Laatst aangepast: 17/05/2020 14:49