Ruim 300 jaar oud torenhuis, voorzien van alle comfort, met een grandioos uitzicht over onze prive vallei en de erachter liggende bossen. Satelliet TV met alle Nederlandse zenders, WIFI, open haard, twee terrassen. Het huis ligt op 75 meter van het zwembad. Golf op eigen terrein.

De “Garçonnière” is een knus huisje met alle moderne gemakken, dat is aangebouwd tegen de eeuwen oude toren. Het heeft een fantastisch uitzicht.

Het terrein bestaat uit privévallei met een groot gazon waarop onze golf, een 9 holes oefenbaan van 2100m, beschikbaar voor onze gasten zonder greenfee.

Het terrein zelf is omringd door eikenbossen, lavendel en zonnebloemen. Verder oude slingerende paden en weggetjes in alle richtingen. Het huis heeft een schitterend uitzicht en het geheel is gesitueerd in een stilte gebied met een prachtige nog ongerepte natuur met veel wild; reëen, vossen, zwijnen en zelfs een soort bevers in het meertje bij Valprionde.

Kees - Anouk de Hoogh - Augustin

Kees - Anouk de Hoogh - Augustin is lid sinds 17/07/2013. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Frans, Engels, Duits.

Bekijk het volledige aanbod van Kees - Anouk
€ 520,00
Vanaf /week

Verhuurder spreekt Nederlands, Frans, Engels, Duits

Begane grond: Woonkamer met openhaard, keuken, badkamer met douche en slaapkamer met gewelf in de oude toren.

Verdieping: De tweede slaapkamer is de torenkamer met prachtige spanten en stenen trap buitenom naar het balkon.

Wasmachine, afwasmachine, haardroger, kookplaat (gas), oven, magnetron, cd speler, flatscreen TV met alle Nederlandse zenders, video met videofilms, dvd speler en WIFI. Op het avond terras een vaste BBQ.

U kunt door het glooiende landschap schitterende tochten maken, waarbij u grotten kunt bezoeken, kunt gaan paardrijden, wandelen, fietsen, kanovaren, zweefvliegen, parachutespringen, golfen, zelfs op ons eigen terrein, tennissen, het is teveel om op te noemen.

Er zijn in de regio veel monumenten uit vroeger tijden, u heeft weken nodig om alles te bezoeken. Er zijn wekelijks veel markten, waarvan die van Montcuq de bekendste is. Bovendien veel rommelmarkten en brocantes, jazz avonden en wijnfeesten.

Zie voor de gedetailleerde prijslijst de laatste foto!

Zie voor uitgebreide informatie onze website: www.bouteille.nl

Vlieg en zweefsport

Jul 2019

Aug 2019

Laatst aangepast: 16/07/2019 16:51