Losstaande eigentijdse villa met verwarmd zwembad, met +-3000m2 deels omheinde aangelegde tuin in het dorpje Calamane (le Cayrat) op 10 km van de stad Cahors. Prachtige uitzicht, rustige omgeving.

Vincent Mattelaer

Vincent Mattelaer is lid sinds 25/03/2024. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Vincent
€ 1.100,00

  • Verwarming
    € 75,00 per week (betaling: bij boeking)
  • Verwarming zwembad
    € 0,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)
    € 2,00 per persoon per nacht (betaling: bij boeking)
    € 100,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Comfortabel en zeer licht huis. 4 slaapkamers (2x tweepersoonsbed 160cm, 1x 2 éénpersoonsbedden, 1x 1stapelbed en één kinderbed) waarvan 1 op niveau garage. Badkamer gelijkvloers heeft een ligbad, een inloopdouche en een lavabo. Toilet is apart. Badkamer beneden heeft een inloopdouche en lavabo. Apart toilet. Open keuken met oven, microgolfoven, ijskast met apart vriesvak, senseo en filer koffiezet, waterkoker, voldoende huisraad. De keuken heeft een klein eiland en ziet op grote eettafel (8 pers) en op het salon waar grote lederen hoekzetel staat. Wasplaats met wasmachine en huisgerief.

Garage voor 1 auto en staanplaatsen aan de zijkant van het huis.

Terras met vaste BBQ, tuintafel en stoelen. Ligzetels en parasols bij het zwembad. Zwembadhuisje met extra houten tafeltje.

TV en WIFI.

Alle ramen hebben rolluiken.

Omgeving / regio

Rustige, landelijke omgeving.  Leuke Middeleeuwse dorpen in de omgeving.  Locale marktjes met streekproducten.  De Rivier "de Lot".  Les Bonnes Tables du Lot voor de fijnproevers.  De wijnroute met leuke adresjes om te bezoeken.  Wandelen, moto rijden, fietsen, paardrijden, zwemmen, boottochtjes,...

Catus en zijn meer op 7 km.  St. Cirq Lapopie op 39km.  Puy l'Evêque op 26 km.

Mei 2024

Jun 2024

Laatst aangepast: 22/05/2024 23:42