Maison Vie, mes envies, is een ruime vakantiewoning die alles te bieden heeft om aan je vakantieverlangens te voldoen.

We behaalden 3 sterren in de Atout France classificatie als gemeubelde vakantiehuis.

Het huis ligt in een zeer rustige omgeving aan eigen aanpalend bos en met uitzicht op de tuin en zwembad. In het vroege ochtendgloren of bij valavond reeën spotten is hier geen zeldzaamheid.

Op het ruime terras of liever ergens in een schaduwrijk plekje onder de eiken, verschillende plaatsen op het domein bieden ieder wel zijn stekje om te genieten van zon, een goed boek, glaasje wijn of om gewoon te genieten.

Filip en Marleen Lavent - Beck

Filip en Marleen Lavent - Beck is lid sinds 05/02/2023. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Filip en Marleen
€ 900,00

    € 400,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
  • Badlinnen
    € 0,00
  • Electriciteit (kWh)
    € 0,00 (betaling: inbegrepen in prijs)
    € 0,00 per verblijf (betaling: inbegrepen in prijs)
    € 1,50 per persoon per nacht (betaling: in mindering van waarborg)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Het huis is volledig gelijkvloers en omvat:

ruime keuken met 5 pits gasformuis en oven, microgolfoven, frigo en diepvriezer, vaatwasser, wasmachine, koffiezetapparaat en Senseo, mixer, waterkoker enz

grote woonkamer met TV met TV Vlaanderen, chromecast

badkamer met inloopdouche, wastafel, apart toilet

grote slaapkamer met boxspring 1.6 x 2 m, kleerkast en babybed

tweede en derde slaapkamer met boxspring 1.6 x 2 m (2x 0.8) en kleerkast

Omgeving / regio

Wie van wandelen of fietsen houdt zal zeker zijn gading vinden in de omgeving. Wie van waterpret houdt kan terecht bij het Lac St Sernin nabij Montcuq.

Het huis bevindt zich temidden van "le vignoble de Cahors", wie van een stevig glas wijn houdt zal zeker in een van de vele domeinen zijn gading vinden.

Op vrijdagmorgen is er markt in Prayssac, op zondagochtend in Montcuq.

Cahors, Rocamadour, St Cirq Lapopie, Montauban, Toulouse of een van de vele kleine dorpen in de buurt bieden heel wat bezienswaardigheden.

Rolstoel toegankelijk

(4)

Vakantie zoals vakantie moet zijn
Geschreven door Charlotte op 05/10/2023 14:37
  • Rustig gelegen
  • Ruime, goed uitgeruste woning
  • Zwembad
  • Verschillende terrassen zodat je op elk moment van de dag de keuze hebt tussen zon en schaduw
  • Parkeerplaats voor meerdere auto's
  • Niets negatiefs aan te merken.
  • Er wel rekening mee houden dat dichtstbijzijnde bakker, kruidenier en restaurant zich op 5 km van het huis bevinden
Oase van rust
Geschreven door Lieve op 10/02/2023 17:52
  • - Oase van rust
  • - Volledig ingebed in de natuur en toch niet ver van 'de bewoonde wereld'
  • - Piekfijn in orde
  • - Ruim en praktisch
  • - Voorzien van alle comfort
  • - Airco
  • - Privé zwembad
  • - Vlot contact met correcte verhuurders
  • - Aanrader voor mensen die van stilte, rust, natuur en privacy houden
Deze ruime en lichtrijke vakantiewoning ligt middenin de natuur. Ze is omzoomd door bos en vele schakeringen groen waarvan je niet eens kan zien waar al dat moois eindigt. Indrukwekkend! Het uitzicht is feeëriek. De reeën komen af en toe voorzichtig uit het bos piepen en staren je dan nieuwsgierig aan. Wonderlijk.. Er zijn prachtige vlinders zoals het Icarusblauwtje. Telkens de avond valt, hoor je de uil in het bos aan zijn nachtelijke toer beginnen. Het is heerlijk om op zwoele zomeravonden naar een weelderige sterrenhemel te kijken en sterrenbeelden te ontcijferen. Er zijn diverse terrassen: aan de achterkant van het huis, aan het zwembad en in de luwte van het bos. Volledige privacy en stilte zijn zeldzame parels geworden maar deze woning heeft het allemaal. Het privatieve karakter van deze ligging combineert dan ook nog het voordeel dat je snel terug 'in de bewoonde wereld' bent om boodschappen in te slaan, toegang tot gezondheidszorg, restaurantjes, om op uitstap te vertrekken, etc. En dat op idyllische wegen, slingerend tussen zonnebloemen en wijngaarden. Het huis biedt alle comfort en is piekfijn onderhouden. Je hebt een adembenemend zicht en er valt heel mooi licht binnen. Het huis is ruim en praktisch. Alles is voorzien. Tijdens bloedhete zomers is het binnen heerlijk fris door de luiken en de airco. Of je kan een frisse duik in het zwembad nemen. Parkeren is geen enkel probleem. Ruimte zat. Deze vakantiewoning is een aanrader voor mensen die van stilte, rust en privacy houden maar ook niet te afgelegen willen zitten. De regio is nog zeer authentiek waardoor je je soms op een filmset waant. Alsof de tijd lijkt stil te staan. Er valt voor iedereen wel wat te beleven: cultuur, watersport, gastronomie, kuieren en snuisteren in pittoreske stadjes en dorpjes, ... Of in en rond de woning genieten van alles wat deze unieke omgeving te bieden heeft.
Ontstressen
Geschreven door Dirk op 07/02/2023 13:30
  • Vlot contact met de verhuurder.
  • Correctie afhandeling van formaliteiten
Rustig gelegen, ruime vakantiewoning voorzien van het nodige comfort. Wij maakten mooie wandelingen in de omgeving(wijngaarden), bezochten Cahors en genoten van het zalig nietsdoen. Een plek om naar terug te keren!!
Ideale uitvalsbasis
Geschreven door Johnny op 07/02/2023 04:44
  • Rustig, ruim en goed ingericht. Bakker en voedingswinkel op wandel afstand. Heel wat bezienswaardigheden in de regio.
  • Aangename eigenaars.

Jul 2024

Aug 2024

Laatst aangepast: 17/06/2024 20:17