Prachtig gerestaureerde Mas, comfortabel en airconditioned vakantiehuis met verwarmd prive zwembad (omheind en kindvriendelijk)

(27)

Prachtig gerestaureerde ”Mas”, airconditioned en met groot verwarmd, omheind en kindvriendelijk privé-zwembad, rustig gelegen buiten het dorpje Espédaillac in het departement de Lot. De Mas staat op een groot terrein en biedt volledige privacy.

Dit comfortabele vakantiehuis voor 8 personen + 1 baby (geschikt voor 2 gezinnen) is uitermate geschikt voor diegenen die van rust en ruimte houden (met of zonder kinderen) en die het echte Franse leven willen ervaren!

Met het verwarmde zwembad profiteer je ook buiten het zomerseizoen van een constante temperatuur van minimaal 25 graden. Het zwembad is maar liefst 14,5 x 4,5 meter groot en heeft 3 niveaus. Het eerste en ondiepe niveau bevindt zich bij de Romaanse trap in de vorm van een grote tree (voor de heel kleintjes). Na de trap bevindt zich het volgende niveau van circa 85 cm diep. Even door zwemmen en je bereikt het diepste gedeelte van 1,80 meter.

Rondom het zwembad en het huis bevinden zich grote zonne- (en schaduw) terrassen. Voor de diverse terrassen zijn ligbedden, tuinmeubilair en parasols beschikbaar.

Het zwembad is van begin mei tot en met de laatste volle week van september geopend en verwarmd. Buiten deze periode op aanvraag en tegen extra kosten.

Franklin & Sonja Rijsewijk

Franklin & Sonja Rijsewijk is lid sinds 17/07/2016. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Franklin & Sonja
€ 825,00

    € 0,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
  • Administratieve kosten
    € 35,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 15,00 per persoon (betaling: bij boeking)
    € 110,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 350,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Het huis beschikt over een authentieke ruime woonkamer met stahoge openhaard, In het voor- en najaar kunt u heerlijk voor de haard zitten met een boek en lekker glas wijn.

De woonkamer is geheel gerestaureerd en beschikt over vloerverwarming, een mooie ruime bank, 2 love seats en 2 fauteuils. Er hangt een groot LCD scherm (meer dan 500 zenders via satelliet-ontvanger, waaronder ook alle Nederlandse zenders) en er is een muziekinstallatie met een blue tooth aansluiting.

Vanuit de woonkamer heb je direct via de openslaande deuren toegang tot het terras en volledig omheinde zwembad met grote zonneterrassen.

De ruime leefkeuken is van alle gemakken voorzien. Veel serviesgoed, potten en pannen, keukengerei, 2 koelkasten, vriezer, wasmachine en droger, vaatwasser, oven en magnetron.

Er is altijd een voorraad basisartikelen aanwezig zoals koffie, thee, olie, kruiden, toiletpapier etc. waar gasten gebruik van kunnen maken.

Op de 1e verdieping zijn 4 prachtige slaapkamers, ieder met een eigen kleurstelling, en elk uitgerust met aircondiioning. Er zijn 2 (ouder)slaapkamers met comfortabele tweepersoonsbedden. De overige 2 slaapkamers hebben elk 2 losse bedden. In een van deze kamers kunnen de bedden tegen elkaar geschoven worden.

Voor de allerkleinsten is er een kinderbedje, kinderstoel en een traphekje beschikbaar.

Op de 1e verdieping bevindt zich tevens de badkamer met douche en toilet. Op de begane grond bevindt zich nog een apart toilet.

In het huis mag niet gerookt worden.

Omgeving / regio

Er is veel te doen in de omgeving voor zowel de actieve vakantieganger als de culinaire liefhebber.

Nabij het huis starten diverse wandelingen. Verder is er in het dorp een tennisbaan aanwezig waarvoor een abonnement beschikbaar is. Paardrijden en golfen kan op respectievelijk 8 km en 25 km afstand.

Zwemmen kan ook in de rivieren de Lot, Dordogne en de Céle. Daar kunnen ook kano's gehuurd worden. Echt een aanrader!. In de zomermaanden zijn er overal dorpsfeesten en de welbekende “vide greniers” en “brocantes” te bezoeken.

Rocamadour en de Gouffre de Padirac zijn bekende toeristische trekpleisters met bezienswaardigheden en activiteiten voor jong en oud. En, niet te vergeten St Cirq Lapopie, bekend om zijn prachtige ligging boven de Lot.

Het middeleeuwse dorpje ligt op een hoogte van 390 meter tegen een steile rotswand gebouwd.

Boodschappen kun je doen op 5 - 10 minuten (Livernon of Assier) van het huis. De dichtstbijzijnde echt grote supermarkt is in Figeac of Gramat (20km).

De regio staat bekend om zijn culinaire genoegens en Cahorswijnen. Vermaard zijn de foie gras, magret de canard, truffels en saffraan en natuurlijk de cabecou ofwel rocamadourkaasjes. In de omgeving zijn vele kleine restaurantjes waar je relatief goedkoop en heerlijk kunt eten. Vooral restaurant Beauville in Espedaillac zelf wordt door iedereen geprezen om haar keuken en authenticiteit.

(27)

Een weekje was eigenlijk te kort
Geschreven door Jenny op 02/08/2023 13:27
  • mooie wandelingen
  • zwembad is een extra troef
  • kanovaren
22 tm 29 juli 2023 Wij hebben genoten van een weekje in het huisje voorzien van alle comfort in een rustige groene omgeving. Een weekje was eigenlijk te kort om alles te verkennen. We waren er met 5 volwassenen en 2 kinderen van 11j en 14j. Het zwembad is een extra troef bij mooi weer. In de omgeving kan je mooie wandelingen maken en mooie stadjes bezoeken daarnaast kan je eens gaan kanovaren op de rivier. Top vakantie, dank je wel!
Aufenthalt in der Mas de l'Artillou sehr gut gefallen
Geschreven door Stefan op 13/06/2023 16:57
  • Besonders lobenswert ist die Küche zu erwähnen
  • Man ist wirklich für sich
  • Schönen Sicht über den Nationalpark
(24/5 - 10 juni 2023) Uns hat der Aufenthalt in der Mas de l'Artillou sehr gut gefallen. Das Haus ist in einem sehr gepflegten Zustand und hat eine sehr gute Ausstattung, die auf dem neuesten Stand ist. Besonders lobenswert ist die Küche zu erwähnen, in der es wirklich an nichts fehlt. Die Lage des Hauses ist traumhaft. Man ist wirklich für sich und hat eine sehr sehr schöne Sicht über den Nationalpark. Wir haben den Urlaub im Haus sehr genossen. Vielen Dank, dass wir bei Ihnen zu Gast sein durften. Ich muss auch sagen, dass die Kommunikation mit Ihnen auch hervorragend war.
Top vakantie in volledige privacy
Geschreven door Johan op 28/11/2022 15:33
(27/8 - 3 september) Mooi vakantiehuis op een uitgestrekt domein met een zalig zwembad, BBQ en pingpongtafel, te midden van de natuur. Volledige privacy. Ook de keuken is zeer goed uitgerust. Vlotte afhandeling bij vertrek en aankomst. Top vakantie!
Wat een heerlijke plek
Geschreven door Aldo op 28/11/2022 15:31
(20 – 27 augustus 2022) Allereerst dank dat we een week mochten genieten van jullie huis. Wat een heerlijke plek en wat een heerlijk huis. Een huis waarin je voelt dat hier met veel liefde aan gewerkt is. Evelyn heeft ons heel gastvrij ontvangen en ons alles laten zien wat we deze week nodig hadden. Toen we geen warm water kregen, werden we direct geholpen. Heel fijn hoe snel het opgelost was. Het huis was ook van alle gemakken voorzien. Vooral de woonkeuken is een feestje. Andere jaren gingen we meestal uit eten, maar deze keuken was zo'n feestje dat we samen als gezin gingen koken. Omdat er buiten een overkapping is konden we zelfs op die ene regenachtige dag nog lekker buiten genieten. Wat betreft het zwembad, door het afdekdoek was het water heel behaaglijk en kon je er zo in. Daardoor zaten er eigenlijk ook weinig insecten in het water. De pingpongtafel was een leuke toevoeging evenals de aanwezige foam buizen voor in het water. Kortom een week die voor ons gevoel veel te snel voorbijging. Zeker een plek om naar terug te keren en dan wat langer te blijven.
Uitstekende keukenspullen en geweldige matrassen
Geschreven door Anita op 28/11/2022 15:29
(6 – 20 augustus 2022) Onze vakantie zit er helaas bijna op. Wat hebben wij het geweldig naar onze zin gehad!! Jullie huis is zo gezellig en vooral goed voorzien van uitstekende keukenspullen. Onze kookfanaten waren er blij mee. (We zullen jullie matrassen wel gaan missen. We hebben allemaal heerlijk geslapen) Ik zal ook Evelyne en Christian bedanken voor uitstekende service. Wat een aardig stel! Jullie alvast bedankt voor jullie betrokkenheid en attenties! Jullie en jullie huis zijn geweldig! Hopelijk tot een volgende keer!!
Erg aangenaam verblijf
Geschreven door Stefanie op 28/11/2022 15:27
(30 juli – 6 augustus 2022) Ons verblijf bij jullie was erg aangenaam. Qua accomodatie ben je volledig uitgerust en heb je alles bij de hand. De dikke muren van het rustieke huis zorgt dat de temperatuur beneden aangenaam blijft. Gezien de hitte was dit boven niet onder controle te houden. De vele vliegenramen hielden de beestjes buiten. We hebben genoten ven het uitzicht van op het domein en het zwembad is ideaal door het ondiepe gedeelte voor kinderen vanaf 4 jaar. Het hekje geeft alle veiligheid die je moet hebben. Het contact met de eigenaars was steeds correct. Een echte aanrader voor een groot gezin of 2 gezinnen van 4.
Een aanrader!
Geschreven door Jef op 28/11/2022 15:25
(2 – 9 juli 2022) We hebben van een prachtige vakantie genoten in Mas de L'artillou. Het zwembad was zalig. Het uitzicht op de omgeving is geweldig, een omgeving waar je enkel de krekels en de vogels hoort. Mas de L'artillou vormt een ideale uitvalsbasis om de streek te verkennen. Een aanrader!
Thuis komen
Geschreven door Lianne op 28/11/2022 15:23
(11 – 25 juni 2022) We zijn inderdaad alweer twee dagen thuis en we hebben het heerlijk gehad, Onze zoon voelde zich ook direct goed in dit huis, wat voor ons veel waard is. Ik heb ook in het boek geschreven maar uiteraard willen wij ook in het kort aangeven hoe wij het gehad hebben. In dit huis is het direct ‘thuis komen’; het voelt gezellig en de ligging is fantastisch. We hebben genoten van het heerlijke zwembad, wat verwarmd was en dit voelt echt als een luxe. Het uitzicht leek iedere dag wel wat mooier te worden, kortom wij hebben echt genoten van de rust, de vrijheid en de gezelligheid van Mas D’Artillou.
Veel uitstapjes in de buurt
Geschreven door An op 30/01/2022 19:06
(21 – 28 augustus 2021) We hebben een leuke vakantie gehad in jullie huis. Het is prachtig gelegen in een heel rustige omgeving en voorzien van alle gemakken.   De kinderen hebben absoluut genoten van het grote zwembad en we hebben toffe uitstapjes gedaan naar Rocamadour,  St Cirq Lapopie,  Gouffre de Padirac, kanovaren op de Célé. Kortom we hadden een super vakantie.
Sterrenhemel die je nergens ziet
Geschreven door Michel op 30/01/2022 19:05
(7 – 14 augustus 2021) Het was een heerlijke week in jullie prachtige woning met het mooie zwembad. Bij aankomst was het prachtig weer en zijn we direct gaan zwemmen, kinderen vonden het bijzonder een “eigen zwembad”. De ligging is geweldig en de rust is voor ons als westerlingen echt bijzonder… Op woensdag was er een sterrenregen en dit was prachtig vanaf het zwembad te zien, zo donker is ook bijzonder trouwens. De kamers zijn ruim en bedden zijn goed, alles is schoon en keurig. Buiten staat een fijne BBQ en de keuken is overcompleet, je zal niet snel ergens naast grijpen. Kortom heerlijk tijd en we komen zeker terug!
Fantastisch zwembad
Geschreven door Jamie op 30/01/2022 19:03
(17 – 14 juli 2021) We hebben zeker genoten van ons verblijf in Le Mas d'Artillou. We hadden geluk met het weer en hebben dus optimaal geprofiteerd van het grote verwarmde zwembad met mooi uitzicht.  De kinderen waren niet uit het zwembad te krijgen ?  Alles was voorhanden en proper.  Het was een zeer aangenaam verblijf. Niets op aan te merken.  Bedankt ook voor je mailtje tussendoor. We waarderen het erg dat jullie zo begaan zijn.
Heerlijke plek voor chillen, genieten van de stilte en actief bezig zijn
Geschreven door Familie de Jeu op 17/09/2020 12:15
Wij heerlijk genoten van jullie verblijf, we hebben vooral veel plezier gehad van het zwembad, met de fijne ligstoelen en geweldige parasols! Van Yoga aan de badrand in het ochtendzonnetje tot en met het diner in de ondergaande zon. Met het mooie uitzicht erbij was het een plaatje om niet te vergeten. Het tennisabonnement is goed gebruikt en we hebben de wandelpaden (incl pelgrimsroute) gevonden en genoten van de prachtig omgeving, ook op de fiets. Verder goed gebruik gemaakt van de keuken, welke van nagenoeg alles is voorzien. Muziek en TV installaties waren eenvoudig te bedienen en WiFi had prima bereik. Kortom: een heerlijke plek voor chillen, genieten van de stilte en actief bezig zijn.
Mooi idyllisch huis
Geschreven door Familie Uitdewilligen op 17/09/2020 12:13
Wij hebben erg genoten en een erg fijne week gehad. Complimenten voor jullie mooie, idyllische huis.  Het zwembad was favoriet bij onze kinderen (2 en 3 jaar oud).  In het ondiepe gedeelte waren zij als een vis in het water. Verder zijn wij o.a. in Rocamadour, Cahors en St Cirq Lapopie geweest.  Zeker de moeite waard om te bezoeken.
Genieten van het uitzicht
Geschreven door Familie van de Broeck op 17/09/2020 12:11
Het is hier echt wel genieten. Het uitzicht is prachtig en ondanks het ‘mindere’ weer van de afgelopen 2 dagen hebben we het hier al uitstekend naar onze zin gehad.  Woensdag hebben we zelfs al direct kennis mogen maken met de plotse ommekeer van het weer in de lot en gisteren zijn we zelfs verbrand van de toch maar 21 graden hier. Dankzij de vriezer hebben we al zo goed als alles van eten in huis kunnen halen om toch optimaal te kunnen genieten van het huis en zwembad.
Subliem zwembad
Geschreven door Familie Bories op 17/09/2020 12:09
Wij hebben zeer hard genoten van het verblijf in jullie huis. Alles was er aanwezig, het zwembad was subliem, het huis => een perfecte ligging voor wie op zoek is naar rust en prachtige natuur.
Volop genoten van Mas de l'Artillou
Geschreven door Familie van Boom op 17/09/2020 12:08
Het zit er inderdaad al op voor ons. We hebben er van genoten. Alles verliep heel vlot en linnenservice was heel fijn, ontvangst ter plaatse was heel vriendelijk en behulpzaam. Zwembad was netjes in orde. We hebben genoten van de rust en de omgeving, zouden zo terug willen vertrekken.
Super leuk verblijf
Geschreven door Kris op 23/07/2019 20:41
Juli 2019. Jammer genoeg zit de vakantie er al weer op ! Het was een super leuk verblijf in jullie prachtige authentieke Mas. Het huis met het prachtige zwembad en mooi aangelegde tuin voldeed volledig aan onze verwachtingen. Onze favoriete plekjes waren het zwembad met het super mooie vergezicht en het verhoogde terras onder de lindeboom waar we altijd gegeten hebben. De ligging van het domein is fantastisch , de rust nog zoveel zaliger !! Ook de ontvangst en de service van Dhr en Mevr. Vadell was hartelijk en vriendelijk met volledige en duidelijke Info betreffende het huis en de omgeving ! Zij waren ten allen tijde beschikbaar en hulpvaardig . Het is duidelijk merkbaar dat jullie deze Mas met liefde en respect voor zijn authenticiteit hebben gerestaureerd tot de fantastische Mas die het de dag van vandaag geworden is . Alles is aanwezig , de uitrusting compleet !! Daarenboven was de communicatie steeds snel , vriendelijk en duidelijk. Mijn eerlijkheid gebied mij verder te zeggen dat ik nergens in al die jaren zulke mooie en degelijke parasols aan een zwembad heb gezien . Het was een ware luxe !! Bedankt !! Bedankt voor deze super leuke vakantie !! Kris
Veel pret in het grote en mooie zwembad
Geschreven door Marc v L op 23/07/2019 20:39
Juli 2019 Wij hebben inderdaad gedurende twee weken kunnen genieten van buitengewoon weder in een mooi groene en vooral rustige omgeving. De vele dorpjes in de ruime buurt rond de Mas zijn een bezoek waard alsook de restaurantjes waar we voor een democratische prijs een lekker maal hebben genoten. Maar bovenal hebben we met kinderen en kleinkinderen veel pret gehad in het grote en mooie zwembad. Misschien een volgend jaar te herbeleven. Beste groeten,
Nous avons passé un séjour très agréable et reposant.
Geschreven door Armelle & Florian op 28/07/2018 08:47

Nous avons énormément apprécié les extérieurs de votre maison (piscine, repas sous le chêne, balançoire, barbecue...) et cet environnement très calme.

Das Ferienhaus Mas dArtillou ist es ein wunderschönes Ferienhaus
Written on 26/05/2018 08:48

Das Ferienhaus Mas dArtillou ist es ein wunderschönes Ferienhaus, indem
man sich Jahre zurückversetzt fühlt, ohne auf den Komfort der heutigen
Zeit zu verzichten

Als eerste bedankt dat we gebruik hebben mogen maken van jullie fantastische plek in Frankrijk, het was er heerlijk.
Geschreven door Hans op 02/04/2018 08:47

We zijn keurig ontvangen (na een wat hectische heenrit) en kwamen aan op een voor in onze ogen paradijsje op aarde. Vriendelijke ontvangst en een zeer romantische en prachtige omgeving. Helaas was het zwembad nog niet beschikbaar, maar anderzijds, gezien onze bezigheden, hadden we daar toch geen tijd voor gehad.

Een prachtig huis in dito omgeving, rust, warmte en noem maar op. Prima verzorgd, goed ingedeeld en netjes onderhouden. We kijken er naar uit om in de toekomst weer gebruik te mogen maken van deze plek. Het is ons meer dan goed bevallen.

Een pluim voor de eigenaars met dit voor ons een uniek huis!
Geschreven door Kristof, Barbara & Mattis op 03/09/2016 08:46

Bij aankomst was alles zoals we hadden gelezen en voorgesteld. Het huis was zeer gezellig en echt alles was aanwezig..( keukenspullen,bbq, sateliet-tv, stereo..etc) Hoewel het huis redelijk afgelegen lag hadden we nooit het gevoel dat, mochten er zich problemen voordoen, we er alleen voor stonden en dit dankzij Mike de vriendelijke man die ons heeft ontvangen bij aankomst. Er heerste onmiddellijk een huiselijke sfeer.

Hier en daar wat foto's van de eigenaars tekenden de eigenheid, inzet en trots van de opbouw van het huis. De vaatwas was echt een pluspunt want thuis hebben we dit niet dus moesten we geen tijd steken in de vaat en konden zo ten volle genieten van onze vakantie in deze mooie streek!

Met het warme weer was het verwarmd zwembad echt zalig en zelfs ons zoontje van 18 maanden vond het na een korte ploeterperiode zeer plezant.. Kortom een vakantie waar we vaak aan zullen terugdenken!

We hadden het zeer fijn in Mas de L’Artillou.
Geschreven door Fam. Platteau op 22/07/2017 08:45

Zeer mooi huis, alles voorhanden met als ‘top of the bill’ het fantastisch zwembad met supermooi zicht.

We genoten van de rust.

We overwegen zeker om nog eens terug te gaan.

Just a quick note to say how much we enjoyed our stay at the house.
Geschreven door James op 19/08/2017 04:41

Hello ,

Just a quick note to say how much we enjoyed our stay at the house. You have done a lovely job of creating a beautiful home.

I particularly valued the swimming pool and the proper fence around it which gave us great confidence with the children. Both families had a wonderful week and i hope to visit the house again soon!

Apr 2024

Mei 2024

Laatst aangepast: 18/04/2024 08:40