Les Falières, een paradijs voor iedereen die houdt van rust, stilte en natuur.

(5)

Zeer rustig gelegen vakantiewoning in een bosrijke omgeving met een groot overdekt terras aan de achterkant. Hier heeft u volledige privacy, uitkijkend op een tuin van 1.500 m² met een privé opbouwzwembad (7x3,75m). Deze recente gelijkvloerse woning met authentieke details is voorzien van alle comfort. Een heerlijke woning om tot rust te komen, te genieten van de omgeving, het authentieke Frankrijk met fraaie dorpjes en restaurantjes die de moeite waard zijn.

Ward en Gerda Gillis - Vanclooster

Ward en Gerda Gillis - Vanclooster is lid sinds 05/01/2022. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Ward en Gerda
€ 740,00

    € 250,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 10,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 75,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 0,00 per week (betaling: ter plaatse)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

De complete open keuken is voorzien van alle comfort: magnetron, ruime koel-vriescombinatie, gasfornuis met elektrische oven en vaatwasser. In de bijkeuken staat een wasmachine ter beschikking. In de huiskamer is er naast een TV/DVD-speler ook Internet/WiFi beschikbaar. Er zijn 3 slaapkamers, waarvan één met eigen badkamer en toilet. Verder is er nog een tweede badkamer en een apart toilet. Beide badkamers zijn voorzien van vloerverwarming.

Les Falières is een piepklein gehucht dat gelegen is op de grens van de Lot en Dordogne. De streek die zich kenmerkt door heuvels en dalen is rijk aan pittoreske dorpjes en mooie kastelen. Een ideale plek om te wandelen of te fietsen. Cahors, de hoofdstad van de Lot, ligt op 30 minuten rijden en staat bekend om zijn heerlijke wijn.

Op 7 km van de vakantiewoning ligt Cazals. Een klein dorp met alle voorzieningen, waaronder bakkers, een slager, een buurtwinkel en een zondagse markt.

(5)

Prachtig, een droom voor wie van rust en stilte houd en van de natuur !
Geschreven door Familie Decaestecker - Peeters op 07/10/2022 22:29
  • Echt alles aanwezig van materialen, ongelooflijk.
  • 2 badkamers met elk een toilet erbij, echt iets om aan te raden om met vrienden of familie te gaan want ieder heeft privacy genoeg .
  • Wel wat ver van alles om boodschappen te doen, maar voor mensen die van de rust en stilte houden is dit geen waarde.
De verhuurders zijn 2 schatten van mensen, dit is een droom voor wie van stilte en rust houd . We hebben enorm genoten van onze vakantie deze zomer met onze drie kinderen van 8, 5 en 3 jaar ze wilden er zelfs blijven. Alles is aanwezig wat je maar kunt denken echt niks te kort in het huisje, echt top ! Een min puntje is dat je altijd de auto nodig heeft om boodschappen te doen, maar dan breng je genoeg mee . En de documentatie om iets te bezoeken en de bezienswaardigheden is prachtig omschreven zoals het in werkelijkheid is . Wij komen zeker nog terug, we zijn er al van aan het dromen .
Héél mooi, gezellig, gerieflijk en zeer proper vakantiehuis!
Geschreven door Dorine en Ivan - Danny en Corine op 15/09/2022 14:40
  • Alles aanwezig
  • Groot overdekt terras
  • Comfortabele (tuin-)stoelen en (tuin-)zetels
  • Héél goede matrassen
Prachtige en bosrijke streek om door te rijden. Vele mooie dorpjes om te bezoeken. Ondanks 39 graden toch huis redelijk koel kunnen houden en goed geslapen. Veel privacy voor 4 volwassenen vermits 1 slaapkamer met badkamer en toilet langs de ene kant van het huis is, en de 2 andere slaapkamers + badkamer en toilet langs de andere zijde. We hebben genoten van onze vakantie!
dank je wel dat we in jullie droomhuis mochten verblijven !
Geschreven door Patrick& Christine op 12/09/2022 17:36
  • afgelegen en stil....maar voor ons was dat positief!
alles netjes ,veel huisgerief ,een groot zwembad die wat voor verkoeling zorgde ,locatie midden in het bos die voor veel rust en stilte zorgde ,in de streek veel te ontdekken, prachtige dorpjes zowel klein als groot, kastelen ,kerken ,wandelingen langs De Lot en ook langs geweest bij de wijnboeren !
prachtig vakantieverblijf om te genieten
Geschreven door Huyghe Ver Eecke op 28/06/2022 18:00
  • ook leuk met het zwembad
  • Heel goede matrassen
  • Er is zeer veel goed keuken gerei.
  • Wasmachine en vaat zijn zeker ook een plus punt
Een heel mooi huis in een rustige en mooie omgeving met zeer veel bezoek mogelijkheden. Een oase van rust. Veel wandel mogelijkheden. Gezellige Franse stadjes. Een aanrader . Voor herhaling vatbaar.
Prachtige woning in de mooiste streek van Frankrijk!
Geschreven door Lore op 06/01/2022 21:52
  • Vriendelijke eigenaars
  • Gezellig
  • Mooie streek
Enorm genoten van ons weekje in dit huisje! Het huisje is heel proper, praktisch ingericht (echt alles is aanwezig!) en enorm gezellig. De eigenaars zijn heel vriendelijk. We komen zeker nog terug!

Jan 2023

Feb 2023

Laatst aangepast: 16/01/2023 16:43