Fantastisch vakantiehuis met zwembad midden in de natuur - Maison Caramel

Huis Caramel ligt aan een doodlopende straat op de top van een heuvel en is ook helemaal in de stijl en de typische natuursteen van de streek gebouwd.. Het huis is helemaal naar het zuiden gericht en heeft een adembenemend uitzicht over de velden vol zonnebloemen, tarwe en wijnranken voor het maken van de Cahorswijnen.

Absolute rust met hier en daar een boerderij in het landschap en een ogenschijnlijk verlaten kerkje volledig in de lokale gele kalksteen opgetrokken, geen enkel achtergrondgeluid behalve de wind (occasioneel) en het gekrijs van een overvliegende roofvogel. Kortom echt iets voor de rustzoekers en natuurliefhebbers! Rond het huis is een mooi aangelegde tuin met gazon, directe toegang tot het privé-zwembad dat enkele toegankelijk is voor de huurders van het huis.

Daarnaast is er ook een aangelegde petanquebaan en in de schuur net iets hoger op de helling staat een pingpongtafel met toebehoren.

Ook een BBQ is aanwezig.

Koen De Bleecker

Koen De Bleecker is lid sinds 28/08/2023. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Koen
€ 1.500,00

    € 8,47 per dag (betaling: bij boeking)
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 150,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 17,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans

Caramel is een comfortabel vakantiehuis gebouwd in natuursteen uit de streek, met ruime living en eetplaats, mooi en groot aanpalend buitenterras dichtbij het beveiligd zwembad.

Naast de binnen-eetplaats is de toegang tot de keuken, voorzien van alle comfort (afwasmachine/ koelkast en diepvriezer/microwave/warme-luchtoven en gasfornuis). Daarnaast is er ook een wasmachine en droogkast aanwezig.

Vanuit de keuken is er toegang via een gang naar 4 slaapkamers waarvan 3 met elk een tweepersoonsbed en 1 met 2x een één-persoons bed. Er is 1 badkamer met bad en 1 badkamer met douche (deze en suite met de 4° slaapkamer).

Buiten is er aan de overkant van het zwembad een gerestaureerde 'pigeonnier' met beneden een badkamer en WC en boven een tweepersoonsbed slaapkamer. Voorts is er een BBQ, petanquebaan en pingpongtafel aanwezig (laatste in de aanpalende gebouwen)

Omgeving / regio

Het huis Caramel in de nieuwe fusiegemeente Porte-du-Quercy ligt op het einde van een doodlopende weg tussen de wijngaarden en zonnebloemvelden. Van hieruit kan je fantastische wandelingen en fietstochten maken (de GR 65 passeert in de buurt van de woning).

Je zit er ook vlak bij de Lot waarlangs een autovrije en vrij vlakke goed uitgestippelde fietsroute loopt die de oevers van de rivier volgt en geregeld de rivier oversteekt. Ook op de Lot: mogelijkheid tot hengelen en kajakken.

Even voorbij Cahors richting St.-Cirq-Lapopie kan je heerlijk kanoën/kajakken (vanaf Bouzies). In de omgeving van Porte-du-Quercy zijn veel leuke marktplaatsjes waarvan Montcuq met zijn fantastische zondagvoormiddagmarkt de belangrijkste is, naast die van Cahors met markt op zaterdag- en woensdagvoormiddag. Ook de avondlijke marchés gourmandes zijn niet te versmaden en typisch voor deze streek in Zuid-West Frankrijk.

Je vindt er in Belaye en Loubejac (vergeet je bestek niet mee te nemen!). Daarnaast zijn er ook veel culturele- en muziekfestivals: het bluesfestival van Cahors midden juli is wereldberoemd en trekt internationale artiesten aan. Ook in Montcuq zijn er in augustus muziekfestivals. Daarnaast is de streek ook gekend voor de vele brocanterie- marktjes en -zaken.

Laat je ook verwennen in de streek door de fantastische gastronomie: foie gras in allerlei vormen, de lekkere Quercy-meloenen en vele andere fruitsoorten zoals nectarines en de pruimen van Agen, uiteraard alles overgoten met lekkere Cahorswijn.

Rolstoel toegankelijk

Jul 2024

Aug 2024

Laatst aangepast: 27/07/2024 09:05