Vers-en-vert: 2 woningen met privézwembad en prachtig uitzicht in een groene omgeving

(4)

Dit vakantieverblijf is gelegen op de flank van een berg met een weids uitzicht over de mooie vallei van de rivier de Vers. De ideale locatie om tot rust te komen en in alle privacy te genieten van jouw vakantie. Vanop het terras of aan het zwembad zie je het prachtige uitzicht, hoor je de geluiden van de natuur en kan je de geuren van de zomer ruiken.

Een streling voor de zintuigen dus. Bovendien maakt het terrein deel uit van een natuurpark waardoor je ter plekke maar ook bij uitstappen door mooie landschappen rijdt, stapt, fietst ... Als je geluk hebt, kan je van dichtbij een hert of everzwijn spotten! En veel (roof)vogels zijn er altijd.

Het terrein is gedeeltelijk omheind met een toegangspoort en er is voldoende plaats om te parkeren. In totaal is het terrein 6000 m² groot, grotendeels bebost; het vlakke gedeelte is ongeveer 1500 m².

Vers-en-Vert bestaat uit twee aparte woningen: La Rustique en La Cabane. Ideaal om met een grote familie of samen met vrienden te komen. Maximum toegelaten gasten is 12 personen.

La Rustique is een klassieke woning voor 4 tot 6 personen met een gezellige inrichting en een charmant overdekt terras. De andere woning, La Cabane, is later bijgebouwd in een moderne stijl en is geschikt voor 6 personen. De glazen schuiframen zorgen voor veel lichtinval en geven een open zicht op de vallei. Er is een groot terras met lange tafels.

Tijdens het hoogseizoen worden beide woningen verhuurd als geheel. De keuken, eetkamer en terrassen van La Cabane zijn wel ruim genoeg om voor alle personen samen te gebruiken. Buiten het hoogseizoen is het ook mogelijk één woning te huren, terwijl de andere woning niet verhuurd wordt om uw privacy te garanderen.

Er is een mooi groot zwembad (11 x 5,50m - diepte van 0,80 tot 2,50m) in terrasvorm zodat je optimaal kan genieten van het uitzicht. Op het zonneterras zijn er ligbedden, een parasol en een buitendouche. Het zwembad is geopend van half mei tot eind september.

RESERVERING EN HUURPRIJS

- Verhuur is mogelijk in de periode paasvakantie tot herfstvakantie, telkens van zaterdag tot zaterdag. De huurprijzen per week zijn: 600 euro in het laagseizoen; 1250 euro in het tussenseizoen; 2200 euro in het hoogseizoen.

- Huisdieren zijn in beginsel niet toegelaten om mee te nemen, tenzij daarover iets wordt afgesproken.

De (verplichte) poetskost is 170 euro. Een lakenset kan worden gehuurd aan 18 euro pp; een handdoekenset aan 6 euro pp.

Het voorgaande zijn de uitgangspunten; individuele afwijkingen kunnen altijd worden besproken.

Als je wil reserveren of vragen hebt, kan je ons bereiken via ‘aanvraag boeking’ op de website.

Sandra

Sandra is lid sinds 29/12/2022. U kunt de eigenaar contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Sandra
€ 900,00

  • Badlinnen
    € 6,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 18,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 170,00 per verblijf (betaling: bij boeking)
    € 500,00 per verblijf (betaling: bij boeking)

'La Cabane'

La Cabane is geschikt voor 6 personen. Er is een gezellige living met grote schuiframen die uitgeven op het terras. Het is een groot houten terras, deels overdekt met 2 lange tuintafels. Er is een kleine keuken met alle comfort (vaatwasser, oven, microgolfoven, koelkast met diepvriesvak).

De keuken grenst aan het terras en kan met een schuifraam geopend worden zodat deze als buitenkeuken kan fungeren. Op het gelijkvloers vind je verder nog een bergruimte met extra koelkast, een badkamer (douche, dubbele lavabo, toilet) en een apart toilet.

Via de zithoek gaat er een trap naar boven waar er 3 slaapkamers zijn: 2 slaapkamers met een dubbelbed (1m80) en nog 1 kamer met een stapelbed (2 x 90cm). Op de overloop staat ook nog een zetelbed. Uitzonderlijk en in overleg staan we hier toe om het maximum van 6 personen voor deze woning te overschrijden (bv. vrienden komen langs voor 1 nacht en maken gebruik van het zetelbed).

'La Rustique'

La Rustique is geschikt voor 4 (tot 6) personen. Het huis is ingericht met antieke meubels. Dit huis heeft een overdekt terras met een primitieve buitenkeuken (buitenaanrecht met spoelbak en elektriciteitsvoorziening). Via het terras kom je in de rustieke woonkamer met zithoek en heb je toegang tot de open keuken. De keuken beschikt over het nodige comfort (geen vaatwasser, wel oven, koelkast, diepvriezer …).

Verder is er een ruime en recent vernieuwde badkamer (dubbele lavabo, douchebad, toilet) en 2 slaapkamers met dubbelbed (1m40, 1m60). In de living is er nog een comfortabel zetelbed dat als slaapplaats voor 2 personen kan dienen.

Extra faciliteiten

Wifi en TV Vlaanderen (in de Cabane), kinderstoel, wasmachine, kinderbedje.

Per huisje: 2 keukenhanddoeken, 1 vaatdoek en 2 sponsjes.

Vaatwasmiddel, wasproduct, kruiden, vuilniszakken.

Je kan een lakenset huren aan 18 euro per persoon (hoeslaken, dekbedovertrek en kussensloop) en/of een handdoekenset aan 6 euro per persoon (1 gewone handdoek, 1 grote handdoek, 1 zwembadhanddoek en 1 washandje).

Beneden in het dorp Vers (4 km) stromen de rivieren de Lot en de Vers samen. Het dorp heeft verschillende niveaus, wat een authentieke uitstraling geeft. Aan het water wordt door dorpsbewoners een spelletje petanque gespeeld en het is een gezellige plaats om te picknicken. In het dorp is een warme bakker, een goed (hotel-)restaurant met streekgerechten en een lokale supermarkt. Voor een grotere supermarkt kan je terecht in het dorp Saint Géry-Vers (9 km). Op 15 km ligt, in een meander van de rivier de Lot, Cahors. Dat is een aangename, toeristische stad, hoofdstad van het Departement Lot, met alle faciliteiten en ongeveer 20.000 inwoners. Er zijn vele marktjes waar je verse groenten, fruit, kaas, vlees enz. kan kopen.

De regio biedt voor ieder wat wils. Voor de sportievelingen is er in de nabije omgeving mogelijkheid tot wandelen, mountainbiken, zwemmen in de rivier, kajakken, ULM-vliegen, paardrijden enzovoort. Als je erop uit wil met de auto zijn er mooie plaatsen om te bezoeken: Rocamadour, Gramat, Assier, Lacapelle-Marival, Saint-Cirq-Lapopie, Sarlat en de grotten van Padirac.

Voor de wijnliefhebber zijn er talrijke wijndomeinen in de buurt, met ‘Malbec’ als typedruif voor AOC Cahors.

Bereikbaarheid

- Vers ligt op 888 km van Brussel; met de auto is dat (zonder stops meegerekend) minder dan 9 uur rijden.

- Er is een rechtstreekse (gewone) treinverbinding Parijs-Cahors (ongeveer 5 uur); gecombineerd met de Thalys Brussel-Parijs is de reistijd ongeveer 8 uur. Het dichtstbijzijnde TGV-station is Montauban (6u30 vanuit Brussel; op 90 km van Vers, 1u met de auto).

- Er zijn luchthavens te Brive (verbinding met Charleroi; op 80 km, 50’ met de auto) en Toulouse (verbinding met Brussel en Amsterdam; op 130 km, 1u30 met de auto).

In de bergen
Bergsport

Buitenkeuken

(4)

⭐⭐⭐⭐⭐ Betoverend Verblijf in de Lot
Geschreven door Yves op 23/09/2023 12:33
  • In dit verblijf geniet je van rust en vredige afzondering. Bovendien biedt deze streek een van de beste sterrenhemels in Frankrijk, elke avond was een betoverend schouwspel.
Ons verblijf in de Lot was werkelijk betoverend. Gelegen op een schilderachtige heuvel bood het domein twee gezellige huisjes die niet alleen comfortabel waren, maar ook voorzien van alle gemakken. Het hoogtepunt was het prachtige zwembad in klassiek Romeinse stijl, waar we ontspannen in het heldere water terwijl we uitkeken over de beboste vallei. De streek zelf bood een overvloed aan activiteiten, van het verkennen van lokale bezienswaardigheden tot het proeven van de heerlijke Franse keuken. Een van de hoogtepunten was het charmante dorpje Vers, waar we een fantastisch restaurant ontdekten genaamd "La Truite". Hier genoten we van vers gevangen forel, bereid met vakmanschap en geserveerd met lokale flair. Bovendien was er in het dorp een petanque baan waar we een gezellige tijd doorbrachten. De warmte van de lokale gemeenschap maakte ons verblijf des te aangenamer. We zijn al aan het plannen wanneer we opnieuw kunnen genieten van deze serene schoonheid en gastvrijheid in de Lot.
Een Paradijselijk Toevluchtsoord in de Lot Vallei
Geschreven door Robin op 23/09/2023 12:22
  • Alles
  • Niet lang genoeg geboekt
Wat een absoluut juweeltje hebben we ontdekt in de Lot Vallei in Frankrijk! Ons recente verblijf in het domein met twee vakantiehuisjes was niets minder dan betoverend. Van de pittoreske locatie tot de warme gastvrijheid, deze plek heeft al onze verwachtingen overtroffen. Allereerst, de ligging. Het domein is genesteld in het hart van de prachtige Lot Vallei, omgeven door glooiende heuvels, wijngaarden en weelderig groen. Het uitzicht vanaf onze vakantiehuisjes was adembenemend en veranderde met de wisselende kleuren van de dag. Het was moeilijk te geloven dat zo'n vredige plek zo dicht bij de geneugten van de stad Cahors lag, die slechts een klein eindje rijden ligt. Wie graag te voet op uitstap wil blijft ook niet zijn honger zitten. Op een kilometer afstand vind je het charmante dorpje vers waar je lekker kan gaan eten. De vakantiehuisjes zelf waren zorgvuldig ontworpen en ingericht met een evenwichtige mix van traditionele charme en moderne gemakken. Elke kamer was ruim, licht en uitnodigend, en we voelden ons meteen thuis. De goed uitgeruste keuken gaf ons de vrijheid om te genieten van heerlijke Franse maaltijden met lokale ingrediënten, en 's avonds ontspanden we op ons eigen terras met een glas lokale wijn. Al met al was ons verblijf in dit domein met twee vakantiehuisjes in de Lot Vallei in Frankrijk een onvergetelijke ervaring. We kunnen het niet genoeg aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een rustige en idyllische vakantieplek. We zullen zeker terugkeren om opnieuw te genieten van deze oase van rust en schoonheid. Onze enige spijt is dat we niet langer konden blijven!
Verblijf met familie
Geschreven door Steeno sonia op 30/07/2023 10:07
  • Leuke vakantie voor vb twee gezinnen
Prachtige streek met verblijf in twee huizen op een adembenemend domein Zeer rustig gelegen op een kleine afstand van het leuke dorpje Vers We hebben genoten en veel plezier beleefd
Tot rust komen in een zeer aangenaam huisje in een fantastische streek met een geweldig uitzicht.
Geschreven door Elias op 22/01/2023 21:28
  • Prachtig uitzicht, goed gelegen, huisjes goed uitgerust, kachel, comfortabele bedden, mooi domein, leuke streek, heel rustig gelegen
  • Zwembad was toe in november, maar ja, het was toen toch niet meer het moment om nog te zwemmen.
Reeds 2 keer verbleven, 1 keer eind september en 1 keer begin november. Beide keren nog kunnen genieten van heel aangenaam weer. Het domein is fantastisch gelegen met een geweldig uitzicht. Elk huisje heeft een eigen terras met een mooi vergezicht. Daarnaast is er ook nog het zwembad net op de heuvelrug. Tijdens mijn tweede verblijf was het zwembad wel al gesloten aangezien het al herfst was. De huisjes zelf zijn erg verschillend maar wel beide gezellig. Elk huisje is goed uitgerust en heeft alles wat je tijdens een vakantie nodig hebt. In november hebben we ook gebruik kunnen maken van de kachels. De kamers zijn niet heel groot maar hebben wel comfortabele bedden. De huisjes bieden alles wat je nodig hebt, vooral omdat je bijna steeds buiten op de geweldige terrassen zal zitten. De Lot is een streek waar ik persoonlijk nog niet eerder was geweest, maar de streek is me heel goed bevallen. Het huisje is gelegen in een natuurdomein en biedt zeer veel opties om te wandelen, te fietsen of te kajakken door de Lot vallei. Daarnaast zijn er ook mooie middeleeuwse dorpjes en vind je er ook veel indrukwekkende grotten. Bovendien is het een streek waar je geweldig kan eten voor een pak minder geld dan in België en zit je vlakbij de wijnstreek van Cahors; die is misschien wat minder bekend, maar brengt heel lekkere stevige wijnen voort. Zeker een aanrader. Ik kijk ernaar uit om ook in de zomer terug te keren als het zwembad open is.

Maart 2024

Apr 2024

Laatst aangepast: 25/02/2024 17:44